ДЕКЕМВРИйчета едно по едно се появяват, мамите за купон да се стягат! Тема N12

  • 25 578
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 882
Ох направо супер мъчителния 1  час   имам чувството , че мн ми се ходи по голяма нужда , обаче без да се напъвам като седна на чинията и ме прерязва направо . Сега малко отихнаха нещата не съм спала цяла нощ като хората , а да отбележа, че не съм се запекла . Малкия се размърда ей сега .. дали не са подготвителни ама пък така да ме болят . 😣 сега ще опитам пак да си полегна малко и по късно ще се консултирам с АГто . Корема ми е като скала твърд . Оф много почнах да се панирам .

# 61
  • Мнения: 290
Честито бебче, Ваня! Да е живо и здраво и много радост да ви носи! Heart
Иви, кофти е първите 1-2 дена като те придърпват шевовете. Наистина едвам си сядах на дупето и аз. Корема също много ме болеше като болезнен цикъл първите 2-3 дни, но после минава. Сега съм пушка и изобщо съм забравила, че съм раждала.
Марти, и аз имам проблем с кърменето. И при мен бебка не всеки път засуква, но я мъча. Лошото е, че аз имам кърма обаче тя понеже е по-мъничка и много се изморява и ми казаха да цедя и да и давам от шише, отделно да и давам и добавка от адаптирано мляко понеже е по-калорично и по-бързо да качи килограми. Таа ще ми е много забавно като се приберем вкъщи, ще лудна 😁. Ама аз пак си я слагам и на гърда малко и не се отказвам. Дано след 10-15 дни е наддала и да не е отвикнала да суче за да можем да се кърмим.
Мони, отивай към болницата аз също така чаках и нямах силни болки и накрая отидох в болницата с 5см разкритие. Тапата не разбрах къде падна, а водите ми ги спукаха в болницата

# 62
  • Мнения: 3 789
Мони, как си? Продължават ли?
При мен водите ги спукаха в болницата, чак на 5-6 см разкритие.
Иначе сега гледам че са били между 30 и 80 секунди дълги и на минута и нещо като интервал, точно преди да идем в болницата. В колата имах още 3 за 15 минути някъде и после вече не съм засичала.
Според мен звъни на АГ или директно се изстрелвай натам. Успех ❤️

Ваня, честита радост! Да ви е жив и здрав и много щастлив да расте! ❤️

Ние сме по-добре, малката я слагах да я кърмя, още нямам някакви сериозни количества кърма, много е трудно като цяло, но няма да се предавам.
Надявам се докато ни изпишат да махнем АМ, но да видим.
Мен коремът ме боли повече от вчера. Движа се, но трудно и болезнено и чакам да видя днес дали ще ми махнат превръъзката и ще сложат водоустойчива, че искам душ 😁

# 63
  • Мнения: 697
Ваня, честито бебе! Жив и здрав да ви е Калоян, много да ви радва и да го слушате!💙😘
Иви, поизмъчила си се, но страхотно си се справила. Браво на теб! 😘
Мони, може и подготвителни да са, но щом пък болката е такава силна, а гледам и че са ти бая на често, според мен идете до болницата. Как си сега?

# 64
  • Мнения: 347
Мони на мен ми беше така, с едно изключение, че в деня преди това ми падна тапата, обаче и аз мислих да чакам като теб, добре че не съм чакала.. добре , че ММ ме нави на тръгнем, пукнаха ми там водите , така че отивай не се колебай..раждаш😘😊очакваме да се похвалиш! Дано вскчко мине благополучно

# 65
  • Мнения: 5 335
Мони и според мен тръгвай към болницата. Успех!
Ваня, честит Калоян! Много да е здрав и щастлив! Hug
Иве, измъчила си се.. Аже аз ви казвам, че за мен жените, които раждат нормално са, герои. Grinning

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Момичета, днес буквално с три напъна в 6.30 се появи вторият ми син бързак - Николай с 3070 гр и 49 см. Друго име гласяхме, но човекът сам си избра.
Сега мн ми се спи и ще чета и пиша после.

# 67
  • Германия
  • Мнения: 73
Ваня, честит Калоян! Да ви е жив и здрав и много да ви радва. 🤗🌺☘️

 Супрема, и на теб още веднъж честито! 🤗🌺☘️

# 68
  • Мнения: 697
Супрема, честит да ти е Ники! Много да е здрав, щастлив и да слуша батко си! 😘 Много се радвам, че раждането е минало така добре! 💙 Хайде скоро да си ви изписват и вкъщи да се гледате.

# 69
  • Мнения: 882
Супрема честит ти Николай жив  и здрав да ви е а на теб Бързо възстановяване . Ами момичета легнах си пак и отминаха усетих само една по силна .. бебчо и той де размърда сиг е спинкал и съм го събудила . Явно са подготвителни ама защо ме боляха така силно . Иначе кратки за по 30 секунди най много и бяха на 5 мин после вече към 7 на по минута тъкмо мислех да събуждам мм и ме отпусна болката . Аз повече се притесних дали има опасност за бебчо ама като го усетих че мърда и се успокойх и отминаха нещата . Ще видим днес как ще ...  Няма да е Николай има си 19 дена дж термин ще чакаме

# 70
  • Мнения: 1 139
Ваня, Супрема честито много се радвам за вас, че вс е минало лесно и бързо.
Мони най-добре отивай към болницата, за твое спокойствие.
При мен решиха секцио, че се налага за жалост. Казаха, че при повторния тест има изтичане на води и инфекция. Сега ме подготвят.

# 71
  • Мнения: 882
Ама от долу изтичат ли ти ?  Стискам палци Мария вс да е наред и ще чакаме да пишеш .

# 72
  • Мнения: 697
Мими, успех!!! Стискам палци секциото да мине добре! Чакаме девойката❤😘

# 73
  • Мнения: 367
Нас ни изписват днес и нямам търпение да си тръгна с 300 от тука😁

# 74
  • Мнения: 197
Супрема, честит ти Николай! Да е жив и здрав 🤗💙🍼

Общи условия

Активация на акаунт