Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? - 6

  • 44 113
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 036
Николаева, дъщеря ми има гривна, подарена й на Коледа - Xiaomi Mi Band 4. Купих я на Черен петък с 30 % отстъпка. Много си е доволна от гривната и нон стоп я носи. Допълнително й купих 7 цвята каишки за гривната и е голям кеф, сменя си ги според цвета на дрехите.

# 691
  • Мнения: 24 115
При нас бързо омръзна гривната, затова моят съвет е да не е много скъпа

# 692
  • Мнения: 9 292
И дъщеря ми има такава като на Тонка дъщерята. После и мъжът ми си купи същата. Много са доволни и двамата. При нас струват около 30 евро.

# 693
  • Мнения: 8 889
И дъщеря ми има такава като на Тонка дъщерята. После и мъжът ми си купи същата. Много са доволни и двамата. При нас струват около 30 евро.
Онлайн ли сте поръчали? Ако е така, може ли да пуснете линк?

# 694
  • Мнения: 19 271
И аз съм с Ми банд 4 и съм много доволна. Исках да подаря и на дъщеря ми за рд, но тя избра друго.

# 695
  • Мнения: 9 292
И дъщеря ми има такава като на Тонка дъщерята. После и мъжът ми си купи същата. Много са доволни и двамата. При нас струват около 30 евро.
Онлайн ли сте поръчали? Ако е така, може ли да пуснете линк?
Не. Купихме ги на място в техномагазин. Ние живеем в Германия обаче.

# 696
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
И дъщеря ми има такава като на Тонка дъщерята. После и мъжът ми си купи същата. Много са доволни и двамата. При нас струват около 30 евро.
Онлайн ли сте поръчали? Ако е така, може ли да пуснете линк?

В немския Амазон ги има, може с доставчик да я поръчаш. Ние подарихме на сина ни за Коледа и си я ползва и е много доволен.
Ето една.

# 697
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
При нас бързо омръзна гривната, затова моят съвет е да не е много скъпа
Същата история и при нас и понеже очаквах така да стане и дадох мой стар Polar с нови каишки. Спестих около $100 по текущите цени.

# 698
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Благодаря ви. Ще разгледам по сайтовете.

# 699
  • Мнения: 1 558
С дъщеря ми също сме с Xiaomi band 4. И двете сме доволни. Пък и е на добра цена.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз фитнес гривни поръчвам от AliExpress. Може малко да се забави доставката - преди идваха за 10-ина дни, но скоро не съм поръчвала.

# 701
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Дъщеря ми има фитнес гривна, някаква куче марка за 20 лв, но сама си я избра миналата година. Доволна е, но не я ползва всекидневно. В момента Xiaomi band 4 в емаг е на 58 лв, което мисля е доста добра цена.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 270
Ксиоми 4 от Плесио, вече не мога без нея (преди това бях с 2, после с 3).

# 703
  • Мнения: 474
Здравейте. От доста време ви чета и реших да се включа в темата. Имам дъщеря на 11 години и вече я тресе пубертета. За окосмяването е взела моя ген и от сега е с косми по ръцете и краката- който вече няколко пъти я хващам да ги бръсне. Също като повечето оплакали се и тя е с пърхут и бързо омазняваща се коса. През ден я мие е пак стой сякаш не е мита със седмици...
Най- голям проблем ми остава ината. Иска всичко да е както и когато тя каже, иначе се започва едно сърдене и дори се затваря в стаята и плаче.
Гледам, че обсъждате темата за фитнес гривните и ние сме от 2 дни на тази вълна така, че ще следя с интерес.

# 704
  • Мнения: 4 586
Здравейте, аз имах такава фитнес гривна, хубави са, харесват ми, моята се развали и сега не нося. Но пък и преди тренирах и не я ползвах само като часовник Grinning. А едно малко дете като какво я ползва, ми е интересно? Иначе и аз мислех да взема за една малка тинейджърка, но доста се почудих Thinking

Общи условия

Активация на акаунт