🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 1)

  • 44 035
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гери закла Кръстю: "Аз съм израснала с твоите предавания".

Каканашева и Кръстю ще дават ниски оценки с надеждата да спечелят.

# 61
  • Мнения: 4 204
Привет в новия сезон.
Къци от преди ми е симпатичен. И май до там. 😀

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Русото не е ли Гери Никол?
Отслабнала ми се видя.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 324
Русото не е ли Гери Никол?
Отслабнала ми се видя.

Не, това е плеймейт 2019 г.

# 64
  • Мнения: 1 454
Пропуснах да благодаря за темата на Adoralova.Обичам Черешката, големи образи са в новия сезон,,ще си чета с кеф.

# 65
  • Мнения: X
Манекен! Този?! Съсипаха я тая държава...

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Мислих, че ще са само нови личности...

# 67
  • Мнения: 123
Каканашева с каква шукаритетна рокля се е барнала.
И фризурата, и облеклото, и грима и я прявят да изглежда по възрастна. А тя няма 30.

# 68
  • софия
  • Мнения: 2 463
От тройката Турийска, Йоко и онзи плешивко, той ми е най-противен. Явно си ги избира с конкурс.  Наистина не разбирам това високомерие откъде идва, на каква почва...

# 69
  • София
  • Мнения: 2 934
Щях да повърна от гнусната престилка. Не че не съм ги виждала, но са ми някакви за шега на подпийнала компания, не за кулинарно предаване в 20ч.

Къци ми е симпатяга.


Тая русата и аз забелязах, че е със сиво сини скули.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Колко точки получи?

# 71
# 72
  • Мнения: 15 317
Като се загледах в престилката помислих, че не виждам добре, но Джастев каза, че баш добре си виждам. Гнусна престилка.
Тоз Кен Сократ ли са го кръстили. Само зъбите му да бяха по равни, по бели и по подредени и минава за същински Кен. Барбито обаче, не съвсем, видя ми се с една идея по пухкаво лице. На тъпота го докарва инак и на цялостна пластмасова визия тоже.
Ооф, тия хора само този барплот ли имат за маса, много неудобен ми изглежда. Менюто малко едно такова никакво, ама и аз не гледах задълбочено. Турийска не ми е приятна. Мъжа и още по малко.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 429




За мобилни ЛИНК


 И още един ЛИНК

Епизод: 1
Черешката на тортата (09.12.2019)
_________________________________________________________________________________________________________________

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 22:48 от Mari_Mar

# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Мислих, че ще са само нови личности...

Аз все се надявам най-накрая на известните да им писне да участват в едни и същи предавания и предаването да се върне към пъвообраза си с нормални, неизвестни за никого, хора.

Общи условия

Активация на акаунт