Плевен 159 - зимна тема

  • 60 858
  • 729
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 026
Здравейте!
Бях писала с молба за насока към добър психиатър , също и психолог, но тъй като не получих отговор,  пиша пак.
Благодаря предварително!
Мога да ви  бъда полезна с информация. Ако още се интересувате - пишете.

# 181
  • Мнения: 5 920
mmm_st - Напълно съм съгласна относно пускането на изследвания за хормони от гинеколог. При колкото и гинеколози да съм ходила, все ми отказваха да ми пуснат такива изследвания, дори всички изследвания да ги поема аз във финансова гледна точка. Отговаряха ми, че такива изследвания ми бяха излишни. Чак миналата година отидох при ендокринолог и той ми пусна такива изследваня пак с много настоявания. Очевидно имам проблем, но ендокринологът ми отговори, че изследванията са ми добри.

    Моят въпрос е къде мога да намеря защитна маска с филтър FFP3 с активен въглен? Може и защитна маска с по-нисък клас на филтъра. Обиколих всички аптеки в Плевен и никъде не намерих такава маска, дори и с по-нисък клас филтър. Изобщо нямат маски с филтър. Никога не са получавали такъв вид маски.

    Още един въпрос - препоръчайте ми добър хематолог в Плевен.

    Благодаря предварително на всички за оказаната помощ!

# 182
  • Мнения: 1 893
Здравейте!
Бях писала с молба за насока към добър психиатър , също и психолог, но тъй като не получих отговор,  пиша пак.
Благодаря предварително!
Мога да ви  бъда полезна с информация. Ако още се интересувате - пишете.
Писах Ви, но не отговаряте.

# 183
  • Мнения: 6 646
Момичета, знаете ли къде мога да прнтирам цветно текст във фортат World?

# 184
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 101
Цветен принт мисля, че има в бутката срещу "Цветан Спасов" до магазина за обувки.

# 185
  • Мнения: 6 646
Благодаря, Мириел!

# 186
  • Мнения: 1 229
Търся представител на тианде от Плевен за поръчка.

# 187
  • Мнения: 248
Здравейте! Препоръчайте ми добър ортодонт за поставяне на брекети.

# 188
  • Мнения: 482
Здравейте! Препоръчайте ми добър ортодонт за поставяне на брекети.

Здравейте, аз се лекувам при д-р Дакай, който е гостуващ ортодонт в Дентална клиника "Тандем-Дент". Прави прегледи веднъж в месеца, събота и неделя. Следващ преглед и консултации ще има на 19 септември.

Доволна съм до момента, въпреки че още не съм свалила брекетите, имах бързо видими резултати, а и според мен работи компетентно и внимателно на нормални цени.

Първата ми консултация беше безплатна.

# 189
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Д-р Ели Кочкова. Изключително съм доволна. Синия комплекс зад Мавзолея 2 ет

# 190
  • Мнения: 248
Благодаря Hug

# 191
  • Мнения: 5 920
Благодаря и аз за препоръчаните ортодонти. И аз имам нужда да отида на преглед при ортодонт.

# 192
  • Мнения: 593
Здравейте, на Технополис или Лидл има ли къде да се паркира/заключи велосипед? Трябва да ходя до Окръжна болница, но там няма къде и няма да ме пуснат с колело вътре... въобще там е ... само главния вход са оставили.. както и да е, търся къде най-безопасно да го заключа в близост до болницата

# 193
  • Мнения: 275
На Лидл съм виждала, че има място за велосипеди, до количките за пазаруване. На Технополис не съм обръщала внимание

# 194
  • Мнения: 593
На Лидл съм виждала, че има място за велосипеди, до количките за пазаруване. На Технополис не съм обръщала внимание
Много благодаря! Гледах снимки в google maps, но не се вижда добре

Общи условия

Активация на акаунт