Тампони?

  • 1 304
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не съм раждала секцио, но тампони сложих на 3-4 път като ми дойде след раждането. А като се има предвид, че докато кърмех не ми идваше, кажи го година след раждането. Даже и през ум не ми е минавало да слагам нампони, докато се чистя от лохиите  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 39 768
На мен също не ми даваха да ползвам тампони, заради инфекции и т.н.

# 17
  • Мнения: 356
ОК, ясно!  Cry А така ми се искаше да махна проклетите бабешки гащи...  Confused

И на мене много ми се искаше да махна "СТРАСТОУБИЙКИТЕ" (както ги наричаше мъжлето ми), но си ги поносих бая дългичко.Както са те посъветвали недей да рискуваш.Аз след секциото слагах само превръзки.Не знам защо, но не ми се струваше уместно да си пъхна тампон.Но сега използвам тампони когато не съм в къщи.

# 18
  • Мнения: 46 518
Не са само инфекциите, трябва да се следи и количеството на лохиите, а с тампони не знам как ще стане  newsm78
Аз си бях взела безшевни бикини- свършиха идеална работа  Peace

# 19
Az nikoga ne sum izpolzvala tamponi, no ne e za predpochitane sega da gi izpolzvash sled rajdaneto, ima opasnost ot infekcii.Az vinagi sum izpolzvala prevruzki i po - dobre e da gi izpolzvash sled rajdaneto

# 20
  • Мнения: 698
Мисля, че тампони след раждане не е добра идея. Иначе аз основно тампони ползвам - според инструкцията им за употреба.

# 21
  • Мнения: 14 133
newsm78Мисля че не е много подходящо  newsm78
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт