Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 53 093
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 77
Здравейте,
Минавам само да кажа, че имам останал Кринон гел - 6 бр и Фраксипарин - 4 броя. Ако някой има нужда, да пише.
Спокойна вечер

# 451
  • Мнения: 143
Бисер, кой е вашият лекар?
Разговаряхте ли с него по отношение на изследванията, тромбофилията и какво мисли да промоени при следващата стимулацуя?
Тази я прекъснахте, така ли? На кой ден?

# 452
  • Мнения: 130
Разговварях по тел. не приема заради корона вируа ще и изпратя изследванията  на маила   да видим какво ше каже  дала ни е час за 9 юни  . Това е в Гент Белгия. Не знам да и вярвам ли  следи само 3 хормона  и това е интересува за инвитрото до сега . 2 неуспешни.  Само втория път върнаха 1 ембрион  . Бил хубав .https://

# 453
  • Мнения: 94
Аз съм с генетична тромбофилия и веднага след трансфера започнах да си слагам инжекции фраксипарин. Предписан ми е и аспирин протект. Освен това, заради нея не усвоявам витамините от група Б, което включва фолиевата киселина. Тя отново е много важна за развитието на плода, в такъв случай се изписва метилирана форма на фолиевата киселина. Тромбофилията си е сериозно заболяване, което трябва да се следи. Зависи от мутациите, които има жена ви, трябва да и бъде назначено адекватно лечение! Препоръчвам ви да се консултирате с хематолог.
Разговварях по тел. не приема заради корона вируа ще и изпратя изследванията  на маила   да видим какво ше каже  дала ни е час за 9 юни  . Това е в Гент Белгия. Не знам да и вярвам ли  следи само 3 хормона  и това е интересува за инвитрото до сега . 2 неуспешни.  Само втория път върнаха 1 ембрион  . Бил хубав .https://

# 454
  • Мнения: 493
Момичета, тези които бяха в болницата за трансфер,  пункция и т.н всичко наред ли е. Каква е ситуацията в момента.

# 455
  • Мнения: 73
Временно прекратяват дейност,пункции и трансфери до вторник.

# 456
  • Мнения: 2 420
Момичета, а как смятате да влезете в Турция след като границите  са затворени?

# 457
  • Мнения: 1 694
Момичета, а как смятате да влезете в Турция след като границите  са затворени?
На Малко Търново пускат пешеходци. Ако си осигурите транспорт от турска страна, можете да стигнете до Истанбул

# 458
  • Мнения: 217
Здравейте, някой има ли налична кутия Пролутекс?

# 459
  • Мнения: 322
Момичета, а как смятате да влезете в Турция след като границите  са затворени?
На Малко Търново пускат пешеходци. Ако си осигурите транспорт от турска страна, можете да стигнете до Истанбул

Здравейте, всеки сам си преценява, но не е ли по - добре да изчакаме да отмине този вирус. Ако всичко е ок и се направи трансфер, има бременост и макар и млади прекараме този вирус ... какво се случва с бремеността? Аз малко се отчаях , най- накрая имам причина за спонтанните аборти и сега нищо. Успех.

# 460
  • Мнения: 493
Аз също не се чувствам добре психически, кой знае колко  ще продължи да циркулира вируса. Имам киста, полип и нисък АМХ. Въобще незнам колко време ще ми отнеме докато стигна до трансфер. Бяха писали няколко момичета, че им предстоят трансфери, надявам се нещата при тях да са ок. Хубав ден момичета и бог да е с нас!

# 461
  • Мнения: 31
Момичета, спокойно. Всичко ще е наред сигурна съм. Просто се пазете да сте здрави и психически стабилни. Успех!

# 462
  • Мнения: 53
Момичета, видях такава група във ФБ, май е нова. https://www.facebook.com/groups/163269414755521/members/?notif_i … ups_member_joined

# 463
  • Мнения: 59
Здравейте! Искам да споделя, че преди известно време  се насочихме към клиника Бахчеджи, но за съжаление, поради създалата се ситуация трябваше да отложим първичния преглед в клиниката. После разбрах, че клиниката организира безплатни онлайн консултации по Whatsaap. Днес имах такава консултация, която според мен премина много добре. Така лекаря си изгради представа относно моя случай, а аз знам какво мога да очаквам.

# 464
  • Мнения: 2 420
Здравейте! Искам да споделя, че преди известно време  се насочихме към клиника Бахчеджи, но за съжаление, поради създалата се ситуация трябваше да отложим първичния преглед в клиниката. После разбрах, че клиниката организира безплатни онлайн консултации по Whatsaap. Днес имах такава консултация, която според мен премина много добре. Така лекаря си изгради представа относно моя случай, а аз знам какво мога да очаквам.

Благодарим...!!!
От къде разбрахте за  консултациите? Това реклама ли е (Няма нищо лошо и да е ;- ) )?


 Специално ли се регистрирахте за да споделите с нас?

Общи условия

Активация на акаунт