Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 53 394
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 68
Ние сме с мъжки фактор, с 800 сперматозоида. Насочили сме се за Тутракан и спермограмата там е направена. Много се колебая да пробваме ли там или няма смисъл. Но пък предвид ситуацията (затворените граници и 14 дневната карантина) няма как и да пътуваме за Турция. Не мога да преценя кое е по-доброто да чакам или да опитам в Тутракан.

# 661
  • Мнения: X
аз не пасвам за фонда . и изобщо нямам доверие на никой в Бг .

# 662
  • Мнения: 595
аз не пасвам за фонда . и изобщо нямам доверие на никой в Бг .
Да, за съжаление в България по фонд не всички имат право, въпреки това, колкото и трудно да ни е финансово, не съжалявам, че предпочетохме да идем в Турция.

# 663
  • Мнения: 1 221
Ако нямам право на фонд, аз бих отишла директно в Турция. По-добре да дам 2000 лв отгоре, но да знам, че съм ползвала най-добрата ембриология.

# 664
  • Мнения: X
Точно за това аз директно ще се насоча натам , ние сие ходили само за консултация  преди година и преди това още веднъж . При нас е заплетено положението . Но предпочитам да не ходя на море или да си стисна задника от разходи от колкото да плащам в Бг

# 665
  • Мнения: 507
В Бг си струва само ако имаш доверие и вярваш  в лекарите до себе си, а не да се вземат едни пари и до там. Аз лично в Бг няма да пробвам, при мен парите са без значение.Heart

# 666
  • Мнения: 99
Здравейте и аз мисля да се опитаме директно в Турция отколкото в БГ. В БГ опиталите ми познати не напразно се насочиха в Турция.

# 667
  • Мнения: 59
Ние също директно се насочихме към Турция. Лични впечатления от тук нямам, но мои много близки приятели, които са със сериозен мъжки фактор след поредни разочарования тук, успяха от първи път в Бахчеджи.

# 668
  • Мнения: 421
Йакто и преди съм споменавала,само до изследвания стигнахме в Бг. Като видях за какво става върпос,без да се замислим заминахме за Турция. Ще изчакаме,да видим какво ще стане до 15. Но при всички положения според мен ще се отвори границата. Турция много разчита на летния си туризъм,а и на здравния също.

# 669
  • Мнения: 53
Слава Богу, че и аз директно съм отишла в Истанбул. Успех на всички !

# 670
  • Мнения: 251
Първия ми опит беше в България, пълна загуба на нерви, пари, здраве..... Втори опит в Мемориал добро отношение, но не успях там. Трети опит в Бахчеджи в Мемориал не искаха да започна стимулация, защото фсх беше около 14. Точно този опит беше успешния ми.Доктор Карликая не искаше хормони, след стимулацията от 5 фоликула имаше 3 яйцеклетки. От тях два бластоциста с направен ПИД и двата генетично здрави! От единия си имам момиченце, другия е замразен. На ММ морфологията беше 1%.

# 671
  • Мнения: 222
Мили момичета, един въпрос настрани от темата за отварянето на границите: тъй като искам да оползотворя времето в чакане с подготовка за стимулацията, имате ли съвети как да се "вкараме" във добра форма за процеса? Какво влияе на качеството на яйцеклетките от ваш опит, обсъждали ли сте темата с лекарите там? Или какво може да допринесе за по- леко минаване на стимулацията... Витамини, желязо, такива неща...? Ще ми е интересно да споделите, ако имате опит. Благодаря!
Барокамера! Благодарение на лечението с кислород аз съм бременна в момента, подобря всичко, прочети в Интернет 🤞добър хранителен режим, спираш сладко и тесто и движение, според мен това е успеха за добри яйцеклетки и това можеш да направиш на макс за да ги подобриш, пии Мака, пийй витамини с, д, б12, но маката е много добра за това

За съжаление не действа на всички. Преди много години направих 1 курс, всички хормони ми влязоха в норма, но подобрение на качеството нямаше. Още 3  момичета правиха терапията след мен, нямаше никакъв ефект. Но при всички случаи няма да навреди, да!
Еми 1 курс няма как да подобри, те се правят няколко месеца наред на 2 ден от цикъл, но, може и така да е, успех!
Максимума е 20 процедури, в поредни дни, веднъж годишно. Не знам на вас кой би се съгласил да ви пусне повече от това.

# 672
  • Мнения: 16
Ние също сме се насочили към Турция за първи опит. Мисля, на този етап е най-разумното за нас.

# 673
  • Мнения: 99
Първия ми опит беше в България, пълна загуба на нерви, пари, здраве..... Втори опит в Мемориал добро отношение, но не успях там. Трети опит в Бахчеджи в Мемориал не искаха да започна стимулация, защото фсх беше около 14. Точно този опит беше успешния ми.Доктор Карликая не искаше хормони, след стимулацията от 5 фоликула имаше 3 яйцеклетки. От тях два бластоциста с направен ПИД и двата генетично здрави! От единия си имам момиченце, другия е замразен. На ММ морфологията беше 1%.

Честито, да ти е жива и здрава пожелавам щастие на цялото ви семейство.

# 674
  • Мнения: 251
Благодаря, tanya8008! Пожелавам на теб и всички момичета в темата успех! На правилното място сте!

Общи условия

Активация на акаунт