Азиатска козметика и грим 15

  • 39 222
  • 759
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 553
Момичета, имате ли поръчки след НГ, които са пристигнали в пощенския ви клон?
Това, което коментирахме, че е отпаднъл необлагаемия минимум на поръчки извън ЕС не мога да го намеря като нормативен акт......

Аз имам няколко неща които бяха на стойност под 30 лв и дойдоха в пощата.

# 646
  • Бостън
  • Мнения: 13 496
Отстрелях една слънцезащита...
И аз да не остана назад взех една слънцезащита...
И аз се записвам със слънцезащита... пак Миша:
MISSHA Whitening Sunscreen Cream 50ml Spf50+ Pa++++
https://en.koreantrick.com/whitening/missha-misa-yoryeo-whitenin … ream-spf50-review

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 17:14 от Agent Provocateur

# 647
  • Мнения: 3 118
Момичета, някой ползвал ли е
SOME BY MI V10 Vitamin Tone-Up Cream 50ml

Трябва да направя една поръчка и се бях спряла на Melano-то в yesstile, но jolse сега с тези мега...гига оферти и почнах да се триумя. Но цените естествено пак не са кой знае колко по-ниски, де.

Хах, чак сега забелязах, че горния продукт е с много витамини, не само с витамин ц.

# 648
  • Мнения: 670
От предишното намаление 1+1 взех два комплекта маски с пептиди CELDERMA daily Pepta-jell Recharging Mask за 29.98 $, сега са още по-изгодни, 10 броя са 13.47 $. Така и не можах да намеря отзиви тогава за тези маски, ще ги пробвам като пристигнат и ще споделя мнение.

# 649
  • Germany
  • Мнения: 2 010
2 околоочни, които съм ползвала нямат мирис, не щипят, по никакъв начин не дразнят очите  Manyo Factory BIFIDA AMPOULE EYE CREAM и Secret Key Starting Treatment Eye Cream. И двата са меки и нежни, но мисля че не са за хора със сериозни проблеми в тази зона ( торбички, много финни линии). Аз така хубаво омазвам окото и долу, но и по клепача и никога не са ми дразнели. Сигурна съм, че има и други подходящи, но аз само това съм ползвала 👍

Олио/балм, пяна и тонер - по-добре нещо базово, пък после си слагайте колкото искате анти ейдж продукти.  За олио винаги съм за DHC, в момента ползвам Manyo Factory  HERB GREEN CLEANSING OIL, хубаво е също. За пяна не знам, аз ги сменям постоянно, май от всички съм доволна, COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser е класика, но миризмата му не допада на всички. За тонер съм за Dear Klairs Supple Preparation Facial Toner, но той е с доста масла и е възможна реакция, SoonJung pH 5.5 Relief Toner  е класика.  А и има стотици други хубави продукти. А може би за да е по анти ейдж, може вместо тонер направо фърст есенция, нещо като Missha Time Revolution The First Treatment Essence или Neogen мисля имат подходяща...

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 18:15 от PeaPink

# 650
  • Мнения: 320
Пит, аз имах много тестери на tone-up кремовете на SOME BY MI и ги изразходих като праймър за лице. На мен ми се искаше да замести ББ крема, но вместо изравняване нa тена, лицето ми ставаше доста бяло и само по него нямаше как да излизам.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 20:35 от VeryZen

# 651
  • Мнения: 33
Момичета, имате ли поръчки след НГ, които са пристигнали в пощенския ви клон?
Това, което коментирахме, че е отпаднъл необлагаемия минимум на поръчки извън ЕС не мога да го намеря като нормативен акт......
Аз имам поръчка от ибея от Корея, на 30.01.2019г.- пристигнала вчера за около 40 долара и от 07.01, пристигнала днес-  за 14 долара и двете бяха обозначени на стойност 16 съответно 10 долара  от изпращачите и пристигнаха по пощата без проблем.

# 652
  • Мнения: 1 370
И аз се разписвам скромно от разпродажбата - гел-слънцезащитата на Миша, че останах с 0 бройки неотворени и ме обзе паника. Фиди много я беше похвалила. Grinning Освен това боднах миналата седмица и аз сетът на Мечо Пух, че къшъните ми се оказаха с изтичащ срок на годност, дано се окаже хубав ББ кремът. Какво още...от 1+1 пачовете на Berrisom и колагеновите маски на Medi Heal и планирам това да е засега.

# 653
  • София
  • Мнения: 546
Момичета, докладвам за поръчване до превозвач.
Пуснах една поръчка от Yesstyle до UK. Пристигна директно при превозвача, няма митници и сърдити лелки. Гледат явно само какво пише на опаковката. Вече засилих още 4 поръчки натам Simple Smile
Вероятно има риск на случаен принцип да отворят някоя пратка, но при тях процедурата по освобождаване е супер облекчена. Имат автоматизирана система, плащаш си ДДС-то и каквото има с карта и ти доставят пратката на адреса. Превозвачът не се занимава с нищо.
Blush

# 654
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Toва, че крема е "ферментирал" ( в случая гледам на Benton околоочния) означава ли, че ще има по-силен , щипещ ефект ?

zari65, правилно нанасям сигурна съм Wink  Имам познания за нанасяне, но не и за продукти Grinning

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз се разписах с измивното на Пурито, шипковото масло и алое вера гел на Ароматика.
Мислих и какво друго, ама нищо не измислих.

Неароматизираната слънцезащита на Пурито много ми допадна. Не оставя бял филм, не ми мазнее и тежнее, усещам я добре. Няма запушени пори и пъпки, доволна съм, не ми опъва кожата. Под грим се държи добре, има леко набиване в усмихнатите бръчици, но не мога да преценя дали е от нея, или къшъна отгоре. Не е нещо непоправимо обаче.
За лятото определено ще заредя от нея, дано само не ми се свлича в очите като на Етюд Хаус /жълто-оранжевата опаковка, гел-крем/, че от втората ми сълзят много и дразнят. Grinning

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 13:40 от sunattraction

# 656
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Аз се разписах с измивното на Пурито, шипковото и алое вера гел на Ароматика.
Мислих и какво друго, ама нищо не измислих.

Неароматизираната слънцезащита на Пурито много ми допадна. Не оставя бял филм, не ми мазнее и тежнее, усещам я добре. Няма запушени пори и пъпки, доволна съм, не ми опъва кожата. Под грим се държи добре, има леко набиване в усмихнатите бръчици, но не мога да преценя дали е от нея, или къшъна отгоре. Не е нещо непоправимо обаче.
За лятото определено ще заредя от нея, дано само не ми се свлича в очите като на Етюд Хаус /жълто-оранжевата опаковка, гел-крем/, че от втората ми сълзят много и дразнят. Grinning

Може ли линкове за тези 2 продукта ?

# 657
# 658
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, докладвам за поръчване до превозвач.
Пуснах една поръчка от Yesstyle до UK. Пристигна директно при превозвача, няма митници и сърдити лелки. Гледат явно само какво пише на опаковката. Вече засилих още 4 поръчки натам Simple Smile
Вероятно има риск на случаен принцип да отворят някоя пратка, но при тях процедурата по освобождаване е супер облекчена. Имат автоматизирана система, плащаш си ДДС-то и каквото има с карта и ти доставят пратката на адреса. Превозвачът не се занимава с нищо.
Blush

Поръчах това
https://jolse.com/product/caolion-magic-black-powder-facial-lift … mp;display_group=
някой го беше похвалил в темата.....

Felis, към кой превозвач пусна поръчките, на каква стойност са и какъв е необлагаемия минимум в UK? Flowers Hibiscus

# 659
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Някой ползвал ли е на It’s skin жълтото серумче? Това It's Skin Power 10 Formula VC Effector Vitamin C-Serum. Най-вероятно ще го поръчам, защото съм си го набелязала, но все пак ако има отзиви...

Общи условия

Активация на акаунт