До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 57 899
  • 784
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
30 лв за прегледа на ехограф ми е взимал.

# 166
  • Мнения: 105
Някакво мнение за д-р Давидова?
Следеше ми бременноста, ако може да се каже следене , все едно че нямах доктор, нито изследвания нито орегледи.Ехограф като ми правеше единствено и само пускаше тоновете, нямаше никакво измерване на нищо. Благодарение на това недоглеждане детето ми изоставаше, ако имах по адекватни прегледи, щеше да се реагира . Искаше в 34седмица да правя секцио , отидох на второ мнение и си родих нормално

# 167
  • Мнения: 793
Някакво мнение за д-р Давидова?

Не е следяла бременност при мен, но отидох при нея за хормонални смущения и освен отвратителното лично отношение, прозираше и арогантност + неопитност. Нещата, които говореше ми се струваха странни и като отидох при друг лекар и му ги повторих, беше скандализиран. Не препоръчвам!

# 168
  • Мнения: 793
Здравейте, търся отзиви за добър гинеколог в Бургас, но да работи със здравна каса!

# 169
  • Мнения: 216
Някакво мнение за д-р Давидова?

И аз съм от недоволните пациенти при нея. Не ми хареса отношението й, а и мисля, че не е добър специалист, нещата които ми каза не бяха верни.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Давидова вчера взе специалност. Не очаквайте от нея особен опит и професионализъм. Арогантността сигурно го е прихванала от Ирмов. Нали са много близки

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Ирмов и Давидова ми правеха секциото. Беше много внимателна, не се е държала арогантно. Изкарах почти 10  дни в болницата, защото бях с проблеми преди операцията. Дали заради това или заради Ирмов, но беше много внимателна с мен.

# 172
  • Мнения: 345
Здравейте, търся отзиви за добър гинеколог в Бургас, но да работи със здравна каса!


Прегледайте предните страници, не са много. Аз препоръчвам Мануелян, но има препоръки и за други доктори.

# 173
  • Мнения: 35
Здравейте,
Мнения за д-р Парушева?
Не видях да се споменава много нейното име в темата...

# 174
  • Мнения: 35
Забравих да питам също някой правил ли е пренатален тест за генетични аномалий?
Кой правихте или на коя фирма?
Моята гинеколожка ми препоръча MaterniT но тя се обади на представител който трябваше да ми се обади, естествено тя взима процент от това и аз не и вярвам на пълно. Та се чудех някой има ли опит и мнение? Ако сте виждали такава актуална тема във форума моля да ми кажете Simple Smile

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Аз правих Пренатест Смарт, само за Даун заради лош резултат от БХС. От сайта им се свързах с тях, обясниха ми всичко подробно по телефона. Изследването се прави в Германия и се чака около 10 дни за резултатите.

# 176
  • Мнения: 35
Повечето мнения за които четох баха за пренатест, но дали хората избират него защото има добра реклама и първи позиций в търсачките? 🤔

# 177
  • Мнения: 35
Аз правих Пренатест Смарт, само за Даун заради лош резултат от БХС. От сайта им се свързах с тях, обясниха ми всичко подробно по телефона. Изследването се прави в Германия и се чака около 10 дни за резултатите.
Как ти доставиха пробите, в смисъл ходи в тяхна лаборатория ли, как може да си сигурен че не те лъжат?

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Те нямат лаборатория в Бургас. Работят с местни лаборатории и изпращат пакет за взимане на кръв. В моя случай в Лина. На Лината се плаща само 2 лв за взимането, опаковат пробите и ги изпращат с куриер до София, от там за Германия. Резултатите се получават от немската лаборатория, преведени на английски език.
В какво трябва да съм сигурна и защо трябва да лъжат?

# 179
  • Мнения: 35
Те нямат лаборатория в Бургас. Работят с местни лаборатории и изпращат пакет за взимане на кръв. В моя случай в Лина. На Лината се плаща само 2 лв за взимането, опаковат пробите и ги изпращат с куриер до София, от там за Германия. Резултатите се получават от немската лаборатория, преведени на английски език.
В какво трябва да съм сигурна и защо трябва да лъжат?
Питам понеже ми е странно,  в норманите страни това може да е практика но при нас такива неща се извършват че от всичко ме е страх и в нищо не съм сигурна

Общи условия

Активация на акаунт