До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 220
  • 784
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 295
Ужасни неща сте преживяла Теди888😔. Тука масово знаят Дуфастон и айде. Неделковски и на мен го изписа но аз се консултирах веднага с турските лекари и те казаха, да продължавам тяхната терапия. Прогестерон през устата само тука в БГ изписват и то за щяло и нещяло. Сега ходя и при Ману и при Кироваков. Аз смятам да раждам в Окръжна, то просто няма къде тука🙈😬

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 5 653
Не бих казала, че знаят само дуфастон. Ползват утрогестан, фраксипарин, системи с интралипиди/имуновенин и т.н според нуждата. Просто зависи от лекарите и състоянието на бременната и т.н.
Аз например дуфастон не съм помирисвала. Бях на интралипид, утрогестан и но шпа. После вече на фракси и т.н. Но за всяко от тези неща имах изследвания и т.н.
Да дадеш прогестерон, на бременна в първите два месеца, която няма шанс да задържи детето е опасно. Затова аз намирам за нужна вагиналната ехография. Първо да установят има ли шанс ембриона и тогава хаповете. С абдоминално ехо ще видят точно едното нищо в първите 8 седмици.
Лекари има, но са единици.
Кироваков например при мен не видя изоставане на плода с 2-3 седмици в 30 г.с.
Хубавичко щях да се оплескам ако бях останала на този преглед. Оказа се проблем с дясна маточна артерия. На куп с тромбофилия и MTHFR щеше да е чудо, без корекции в терапията да удържим. Наложи се корекция на фраксипарина и следене до дупка. Точно за тези неща Димитрова беше идеална. Добутах до 38г.с. и в един момент просто каза време е. Бебето е започнало да страда.

Последна редакция: сб, 23 юли 2022, 08:39 от MeMyselfI

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 212
Аз лично не съм доволна от Мануелян и който и де е др в Бургас. След ин витро с близнаци бях в 4 месец кървях 3 седмици. През ден бях на прегледи при Мануелян. Все казваше всичко е наред няма проблеми. Получих болки и контракции. Тя отново казваше всичко е наред. До момента в който посред нощите не ми се пукнаха мехури те и не изтекоха водите и да ражда вкъщи едното, а другото в окръжна да махнат..... Повече прегледи в Бургас не!

# 708
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета!
Има ли тук мами, които са раждали в Бургасмед? Какво Ви е мнението?
В 9м. съм и още не съм избрала болница, исках в Окръжна, но там не прилагали епидурална упойка, а аз държа на такава.

# 709
  • Мнения: 400
За д-р Мануелян мога да кажа,че е много мила и внимателна, но понякога това не е достатъчно. Радвам се за всички, имали успех с нея. При мен не обърна внимание на някои неща и се стигна до неприятен край. Не я обвинявам,но просто всеки лекар има такива моменти явно и няма перфектен. Или може би е каквото е писано....не знам.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
При мен не обърна внимание на някои неща и се стигна до неприятен край. Не я обвинявам,но просто всеки лекар има такива моменти явно и няма перфектен.
Мога да кажа същото за прехвалената д-р Татарова, като изключим, че понякога не е никак мила и внимателна...

# 711
  • Мнения: 1 694
За д-р Мануелян мога да кажа,че е много мила и внимателна, но понякога това не е достатъчно. Радвам се за всички, имали успех с нея. При мен не обърна внимание на някои неща и се стигна до неприятен край. Не я обвинявам,но просто всеки лекар има такива моменти явно и няма перфектен. Или може би е каквото е писано....не знам.
[/quote
Какво се случи при вас, ако е удобно?

# 712
  • Мнения: 101
Здравейте! На море съм и искам да отида на преглед. В момента съм в 5+5г.с. Търся препоръка за добър АГ в Бургас, който ще ми обясни всичко, ще ме прегледа обстойно и няма да претупа нещата. В сряда мога да отида най-рано, а тогава ще съм в 6+1. Дали според вас ще се чуе сърчице?
Няма значение дали е частен или не, не съм здравноосигурена в България и ще платя където и да отида. 🤗

# 713
  • Мнения: 6 977
Може да се чуе, да при мен се чу точно в 6-та седмица, момичето преди мен в 5-та никога няма да го забравя 😇
Бях при Ангел Недялков,но не е много по обясненията ако решите да ходите питайте го всичко
Дори преглежда основно в сряда,понякога пуска и още един ден (в сайта проверете)предполагам всичко ще е заето вече най добре му се обадете по тел едва ли ще ви откаже въпреки че няма часове 🙂

# 714
  • Мнения: 94
Здравейте,
Препоръчайте добър АГ за профилактичен преглед и евентуално горене на раничка.

# 715
  • Мнения: 2 883
Присъединявам се към питането, като моето изискване е да прави преглед и с колпоскоп.

# 716
  • Мнения: 3 042
Д-р Добрев

# 717
  • Мнения: 373
Д-р Неделковски, при мен първо опита с киселина да я махне, т.к не бях раждала. Имахме голям успех, но се появи едно друго образование и се наложи горене. Останах доста доволна, т.к почти беше премахната и то по щадящ начин, но уви.
Здравейте,
Препоръчайте добър АГ за профилактичен преглед и евентуално горене на раничка.

# 718
  • Мнения: 1 694
Някой с прясна информация за цените на секцио в Бургасмед и Девата?

# 719
  • Мнения: 6 977
Раждах секцио Бургасмед януари 2020 ако не се лъжа беше 900,не е много скоро но горе долу 😇

Общи условия

Активация на акаунт