Слънчеви юнски късметчета 2020 - ТЕМА 4

  • 22 507
  • 744
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 955
https://www.facebook.com/466102550161528/posts/2361240070647757/
Момичета, някоя мисли ли да ходи?

# 721
  • Мнения: 921
Аз мисля да ходя на това на 19 януари. Някъде му четох програмата и беше по-полезна от тази на 18 и се записах.
https://facebook.com/events/564283197726894/?ti=as

# 722
  • Мнения: 242
Момичета някоя ходила ли е на ФМ в мц Марков при д-р Атанасова и с какво впечатление останахте?

# 723
  • Мнения: 727
И аз се записах за 19 Януари в Интер Експо уж. Dream, ти получи ли някакъв мейл за потвърждение ? При мен няма нищо в пощата.

Караджова, аз бях на първата морфология при Атанасова и съм много доволна. Много внимателна и обстойна беше. За втората пак съм при нея на 17.01.

# 724
  • Мнения: 3 946
Момичетата от София, хайде да си организираме един обяд/кафе?

# 725
  • Мнения: 727
Момичетата от София, хайде да си организираме един обяд/кафе?
Аз съм ЗА.

# 726
  • Мнения: 11
За Много Години момичета! Да е много щастлива за всички ни!
Първата фетална морфология я направих края на декември и заедно с нея и пуснах пренатален тест. Биохимичния скрининг направо го отказах. Сега доктора иска пак да ме види на седми януари, за по обстоен преглед, че с първия малката ни мадама направо го изпоти... Позата и беше на челна стойка обърната с гръб 😂 Между другото за мамите от Варна, ходих при Давидков и за сега съм изключително доволна.
Влагалищен секрет си пуснах още заедно с кръвта и урината още в началото при задължителноте изследвания. Даже ми откриха Ешерихия коли във влагалището, но лечение ми казаха след третия месец. Сега като отида другата седмица ще видя какво ще ми изпишат? Има ли някой друг с такъв проблем?

# 727
  • Варна
  • Мнения: 358
Първата фетална морфология я направих края на декември и заедно с нея и пуснах пренатален тест...
Кой пренатален тест си прави и къде? Аз се колебая още... Правих си БХС и според АГ,  резултатите ми са добри, ама все пак... А ФМ при кого си прави?

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичета от Варна, вие ще ходите ли на тези лекции на И за мама? Гледам че ще има на 14-ти и на 28-ми и аз се записах.

# 729
  • Мнения: 11
Първата фетална морфология я направих края на декември и заедно с нея и пуснах пренатален тест...
Кой пренатален тест си прави и къде? Аз се колебая още... Правих си БХС и според АГ,  резултатите ми са добри, ама все пак... А ФМ при кого си прави?

Правих си NiftyPro в Медицински комплекс Младост(Варна), където е кабинета на д-р Марио Давидков. То всъщност там само кръв ми взеха, а иначе ми отговориха, че лабораторията е в Хонконг и там се изпращат пробите. Дали е на 100% така, не съм сигурна, но все пак им се доверих.

# 730
  • Мнения: 166
Забравих да споделя ,че днес ходих на преглед при акушерката и слуша тоновете с доплер и сега гледам е записала пулс 141 . Нали имаше някакви “предположения” за пола по пулса как беше някой знае ли ? И много трудно му “хвана” пулса каза ,че много мърда 😂😂 и на първия видеозон така мърдаше много .

# 731
  • Варна
  • Мнения: 338
Lemons къде мога да видя за такива събития? ММ постоянно ме врънка да ходя на разни такива, ама мен нещо ме е срам да ида сама и все отлагам Grinning

# 732
  • Мнения: 11
Забравих да споделя ,че днес ходих на преглед при акушерката и слуша тоновете с доплер и сега гледам е записала пулс 141 . Нали имаше някакви “предположения” за пола по пулса как беше някой знае ли ? И много трудно му “хвана” пулса каза ,че много мърда 😂😂 и на първия видеозон така мърдаше много .
Веси мисля, че беше под 140- момче, над 140- момиченце 😁
Здравейте,
Аз днес бях на първият си преглед. Бобчето е в матката и всичко за сега му е наред, 9 мм е и си отговаря на 5 г.с. Щастлива съм и малко притеснена дали ще се развие добре, но освен да вярвам друго не ми остава.

Happyyy и аз съм от Варна, ти при Давидков ли се следиш? Колко струва този тест, който ти си избрала?
Бети здравей 😊 За кои месец си определена? Ние тук сме мами, които са с термин юни месец. ☺Не се следя при Давидков, той ми прави ФМ само. Не прави ЖК. А иначе пренаталният тест на мен ми струва 1700 лв.

# 733
  • Мнения: 93
Момичета ако някоя я няма, само ще помоля да ми напишете и някаква информация Simple Smile - термин, години, град, за да не ви седи само името
Здравейте и аз да се запиша. На 24г от Стара Загора, терминът ми е 26.06.2020г.
Честита нова година момичета, аз имам един въпрос . На някой до сега взимали ли са им секрет от влагалището ,защото аз съм в Англия и тук стоят по друг начин нещата и исках да сверя как е при вас.
Здравей, мисля че бях в 11г.с. Ми направиха цитонамазка и микробиология,заедно с другите изследвания кръв и урина. Дано съм била полезна.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 10:29 от AnMary

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Wigzi, следя events във фейсбук и също така съм харесала доста страници за майчинство и бебешки неща и ми излизат в news feed-a.
Тези на които се записах са:
https://www.izamama.com/index.php?page=uchilishte-za-bremenni-varna
и също обмислям, но май е още рано за тези:
https://9m-bg.com/uchilishte-za-roditeli/varna/
Мен също ме е срам да отида сама, но пък осъзнавам,че трябва да започна да се подготвям,защото ниииищо не знам Grinning Ако не се притесняваш може да отидем заедно Simple Smile
П.С. Момичета, да се разберем за следващата тема. Кой ще я прави? Има ли желаещи?

Общи условия

Активация на акаунт