Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 964
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Е, тази вече ми е по-позната. Давам шанс, не мисля, че ще се скатава. Прави ми впечатление на енергична личност.

# 2 941
  • London
  • Мнения: 6 732
Този Бахаров не беше ли на съд точно заради някакви драми с половинката, били ли се бяха, ревност ли, тази ли е ? Представям си една Христина, която обича да пие и да създава драми. Биг брадърско отвсякъде.

# 2 942
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Май за шофиране с алкохол беше делото. И някакви изцепки с дрога. А може и със "семейни" скандали да е ставал известен, не следя жълтини от тийн годините си.
Аз като артистка Рая Петрова я харесвам. Все шантави роли до сега, но ми се струва, че е от новите таланти. Обаче кой за кого е женен или живее в тези среди, никога не следя и не свързвам някой известен с партньора му, дори и той да е такъв. Мноу съм задръстена, начи, никакви клюки не следя

# 2 943
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз чета абв към пощата ми.....там имам спомен да ми е излизала такава новина. Жената дори не я знам как изглежда ха..... български сериали никога не съм гледала. Този Бахаров го знам от Биг Брадър някакъв, който гледах сравнително често. Като актьор изобщо нямам представа бива ли го.

# 2 944
  • Мнения: 6 239
Същите тъпотии да.Биха се,разделяха се и се събираха,после стана и това с него дето го хванаха надрусан.Аз в черешката съм я гледала,въобще не ги харесвам и двамата.Въобще не ми харесва и накъде ще върви този сезон,свършиха обикновените и нормални хора ли,че ни бутат някви псевдо звезди?!Искам да гледам Фермата от първите сезони,не тоя брадър.

# 2 945
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Аз не съм гледала нито един сезон цял на Биг брадър. Първия го избутах до някъде и тази селяния ми омръзна. После от втория сезон го направиха ВИП от него само 2 епизода ми бяха достатъчни никога повече да не гледам това предаване. (Азис ме изненада м/у другото тогава и то в положителна посока, изобщо не очаквах.)
Фермата като концепция беше нещо съвсем различно и затова се гледаше. Ще загубят голяма част от аудиторията, нищо, че проучванията им вероятно показват обратното, за да го правят. Или разчитат, че ще привлекат аудиторията на Биг брадър. Да си я привличат със здраве. Онзи ден и Карбовски мрънкаше във ФБ, че според агенциите Нова имала по.висок рейтинг от БТВ, а нямало как това да станело, защото проучване показвало, че докато било интервюто на Божков от Дубай, по нова давали турска сапунка и няма как нейната аудитория да е по-висока от интервю по БТВ. Точно БТв си загубиха зрителите заради турските серияли, сега хем не спират да ги дават и от 1 на ден станаха няколко, хем пролетта си спряха новите продукции с неадекватни аргументи - ИП (така и не разбрах какво общо има), хем и това, което не са спряли опорочават предварително, хем мрънкат, че им намаляват зрителите. Не знам как очакват обратното

# 2 946
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 105
За съжаление ма ко е права. 🙄
И какво сега? Ще гледаме бг "звезди". Тази на Бахаров я даваха и в Черешката. Сега и тук ще ни я навират.. Умът не ми го побира защо тия риалитита залитат във ВИП посока. Няма шанс да ме убедят, че рейтингът е по-голям с тях, отколкото с непознати хора. Скапана история.

# 2 947
  • Мнения: 3 391
Бг "звезди" ще лъскат имидж в предаването. Дано поне си плащат 🙄

# 2 948
  • USA
  • Мнения: 7 321
Рая Пеева не е никоя,а познато лице в средите.Гледала съм я в Наследниците,Ягодова луна,участва в черешката,непрекъснато има представления и за мен е добра актриса,част от настоящето и бъдещето на бг театъра и киното.
Много е припкава,енергична,с удоволствие бих я гледала във Фермата.
Описова я знам от черешката - страхотно се изложи там.Бесня,хвърля храна..пълна откачалка.Напи ли се,дрогата й ли залипсва..Някаква ескорт и тя,плеймейт нещо си...

За този сезон нещо ми е все тази.Развалиха оригиналната идея на формата.Затова пък с голям интерес чакам Игри на волята.

# 2 949
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Защо се сравнява участие в черешката на тортата с актьорските, музикалните и каквито и там качества и таланти да имат участниците? Никога не съм разбирала. Двете нямат нищо общо.
Аз също казах, че като артистка за сега я харесвам, и аз само в тези 2 серияла съм я гледала.
Но точно артист, не мисля, че за Фермата е добър участник. Целта е да се видят реакции, държание и истинските характери и качества на участниците, а артиста свикнал с присъствието на камери, надали ще се държи нормално. По-скоро ще играе, както обичайно пред камера. Няма да видим истинското ѝ аз. С музиканти и спортисти не стоят нещата точно по този начин и може да се преглътне участието им

# 2 950
  • USA
  • Мнения: 7 321
Всички играят,просто тя ще го направи професионално.

# 2 951
  • Мнения: 3 083
Рая Пеева на мен ми изглежда винаги еднаква, независимо какъв образ играе. И в черешката беше същата . Надявам се Иван и Андрей да я подбутнат към някаква драма, истерия...Да има възможност да развие образа..., че иначе ми е скучна и суетна.

# 2 952
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Надявам се да започнат от нула. Може и някоя друга буря... Всъщност това вече са го минали. Имаше ли наскоро буря Simple Smile Да режат, да коват, да строят, измазват и т.н. Да правят обори, обират плодове и зеленчуци и т.н. Гледа ми се яко ферма/село без удобства. Другото ще ме разочарова.

# 2 953
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Ако са в Железница до София, от десетина дни имаше не една, а няколко бури. Ако са били на голя поляна, направо си беше страшно.

# 2 954
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
А аз се надявам "звездите" да си отидат първи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт