Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 804
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 103
100 000 хиляди са много малко пари , казва Сами ,  защото той си изкарва парите по един начин , Краси е мизерствал и се е оправял много трудно , и за него тези пари са много. А Веска ми се струва доста напълняла , окръглили е бузките , много ми е лукава  и неприятна . Явно беше , че  ще избере Дана!

# 166
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
С една дума Дана предлага щерка си,за да се спаси за сетен път от арената...егаси и тъпата филосифка за мен...Даноооо пътник си .
Не себе си, а двете напред. Падат 100%

# 167
  • Мнения: 12 006
Скапаха Красимир, вън е.
Не харесвам Веселка,  но сто пъти повече не харесвам тези двечките.  Хайде Дана и недораслата Вили са си ходят. Добре беше написал Митко на Вили,  да не се оправдава с възрастта си. Отдавна е трябвало да порасне.

# 168
  • Мнения: 451
А дано Дана да спечели

# 169
  • Мнения: 8 522
Скапаха Красимир, вън е.
Не харесвам Веселка,  но сто пъти повече не харесвам тези двечките.  Хайде Дана и недораслата Вили са си ходят. Добре беше написал Митко на Вили,  да не се оправдава с възрастта си. Отдавна е трябвало да порасне.
Абе той Митко ,който е имал жена и дете не е пораснал,ама мре да раздава акъл

# 170
  • Мнения: 6 219
Маргото не заслужаваше да е на финал,каква е позьорка и как се превзема,голямо чудо че е участвала във Фермата и как се превъзнася,все едно някво не знам какво и се е случило.Да и имам мечтите.

# 171
  • Мнения: 3 865
Изкараха Митко герой щото си има пари и не му е проблем да отстъпи точките и финала на други

# 172
  • Мнения: 4 746
Дана и тя много е отслабнала. Някой горе писа, че предлагала Вили , за да се спаси, напротив..ако можеше да извлече двете напред никога не би пуснала Вили на арената, а все себе си щеше да предлага, но знае, че единственият им шанс за финал е Вили на арената. Там няма коя да я бие.

А Маргарита..Емо сори,ама не заслужава да е на финал.

# 173
  • Мнения: 1 729
Абсолютно съм съгласна за Маргарита . А Веселка не мога да я дишам просто

# 174
  • Мнения: 229
И аз споделям вашето мнение за Маргарита.Най анти жената за мен този сезон и няма шанс за победа.
Може ли в спойлер финалистите?

# 175
  • Мнения: 1 729
Не разбирам откъде ѝ идва самочувствието на тази жена . Имаше един единствен дуел със Саня , която ако си беше подредила по-добре точките , Маргарита щеше да е аут още втората седмица

# 176
  • Мнения: 6 219
Скрит текст:
Станислав или Краси,Сами,Веселка и Маргото.От 2 различни източника са,затова единия не е сигурен кой от двамата е.

# 177
  • Мнения: 229
Скрит текст:
Станислав или Краси,Сами,Веселка и Маргото.От 2 различни източника са,затова единия не е сигурен кой от двамата е.

Благодаря!
Скрит текст:
Дано да е Краси Simple Smile

# 178
  • Мнения: 14 830
Нещо ми горчи предаването. Мачкат участник, който се превърна в един от любимците на зрителите. Правят всичко възможно да го изложат.
Победителя вече ни е ясен, така че....

# 179
  • Мнения: 6 219
Никой не може да ме убеди,че Веселка ги знае тези отговори.Абсурд.

Общи условия

Активация на акаунт