Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 945
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 162

Веселка не харесвам изобщо. Безхарактерно, мекотело, на където го насочат, натам. Проста, обаче лесно си вдига самочувствието. И макар да се правеше на ощипана госпожица, много се възгордя как всички я харесват и искат да й помогнат. За мен с парите нищо няма да направи, изглежда ми с широки пръсти.

Как бе... ще си купи няколко коня 😃 , вместо да си нахрани децата с нормална храна ( съдя по мизерията, че изобщо не ядат нищо нормално тези дечица)....
Тя е подсигурена от всякъде.. и да не гушне паричките, те съфермерите ще й направят етаж на къщурката..
А самлчувствието й- да!
Когато си продаваха произведените нещица, първо - “ обидена” , че ще
й давали пари/ помощи... каква била тя.. после - се ухилваше като някой предложи повече, ообено за нейната кауза .. та накрая почна сама да се пазари колко да й дадат..

# 571
  • Мнения: 5 180
Ахаааа да тръгна да гледам и като прочетох тук, ми отказах се. Пускам си коледно филмче, пуканки и ми е супер. Няма да изгубя нищо, като не гледам този, а може  би и следващия епизод. Чета и виждам, че много от съфорумките се отказват да гледат фермата в този й окепазен вид.

# 572
  • София
  • Мнения: 4 429




епизод 82
сезон 5 - Фермата 2019/12/11

# 573
  • Мнения: 1 295
Искам да попитам, почти не съм изпускала епизод от форматите от 2-5, но 1ви не успях да гледам, има ли го някъде, къдеТо да го гледам онлайн или ДС го сваля?

# 574
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Митко ИТ forever favourite! Голям е просто! И подсказа на Краси с колко ходения трябва да е по-бърз и се бави порядъчно, а вероятно и устата не си е пълнил изцяло. И пак на косъм Краси победи. Толкова си може горкия.

Веселка я "устройства" (нейни думи) Краси да и купи къща и кон. Няма гордост, няма рев. 😂😂😂

Сами се показва още повече такъв какъвто е, самохвалко, обичащ да мачка и да се перчи. Няма достойнството за което претендира. Стани май ще си ходи.

И финалът ще е бутафорен. Хвани единия, удари другия. Един ще се перчи и ще разчита на фенове, друг ще реве и ще иска съжаление, за Марги дори не знам какво да кажа (тя беше ли там, не беше ли, на фона на другите се губи в картинката, само от време на време изкарва по някоя история "колко съм нещастна била" или пък злобее за нещо), Краси там по-милост. Мъка ми е.

# 575
  • Мнения: 2 122
Аз пък много харесах Сами. Сиромасите се оказаха големи злобари и дребни душици. Сами се мобилизира защото се сблъска със стена от злоба. Бедните са бедни, защото гледат в чуждата чиния и завиждат. Аз симпатизирах на Веси, заради децата, но след като видях как ликуват с Краси и се уговарят кой на кого какво ще купи, ми стана много неприятно. Ще е супер да спечели Сами и сиромасите да останат с пръст в устата. Grinning

# 576
  • Мнения: X
Не мисля, че Сами е позьорче. Това, че клекна с килограмите мен ме изкефи - надъхал се е за играта. След нея отиде и подаде ръка на Станислав, но той не я прие, което е доста по-тъпо. Сами има спортен дух, не виждам, защо някой на някого трябва да дава игри, точки? Тия сиромаси всичко искат на готово да им се дава. А за първата точка от играта - извинете, ама това, че Станислав не е разбрал условията на играта и спря, не означава, че някой трябва да му дава точките си. И стига вече с това "да му беше дал точката, той видимо беше по-добър". Има си правила.

# 577
  • Мнения: 3 865
Не мисля, че Митко се даде на дуела. Не ми прилича на такъв човек
Веска тоя път много бързо се нави на подарък и то цяла къща че и кон. Кво стана с гордата българка? И ще купи на Краси квото си поиска. Не знам от глупост ли го каза или просто е много хитра, щото знае, че той нищо няма да си поиска. Аз пък не смятам, че тия пари обезателно в бизнес трябва да се вложат. Веска има 3 деца и няма къща. С тия 100 000 кое по-напред. На нейно място бих си направила фермичка.

# 578
  • Мнения: 231
Абсолютно съм съгласна а не съм фен на Сами.Просто е ужасно дразнещо как сиромасите се прикриваха пред  чорбаджиите и успяха толкова много от тях да достигнат до този етап на играта просто защото са “сиромаси”.Наистина се опитват да настроят “чорбаджиите”,че те не са достойни защо те си имат пари и за тях едва ли не 100 000лв са джобни пари.И мисля,че точно това надъхва Сами толкова много.Не бива отговора на въпроса “защо трябва да спечелиш?” да е “защото съм от отбора на сиромасите”....губи се идеята според мен.
Все повече си мисля,че победителят е нагласен,а не съм от хората които мислят,че всичко е предопределено...но явно е така...

# 579
  • Мнения: 46 535
Ако Сами трябваше да избира м/у Митко и някой друг, да не мислите, че нямаше да даде шанс на Митко да избира точките. Въобще не мисля, че става дума за бедни и богати тук.

П.П. Веселка много заглади косъма, дано не е пак бременна.

# 580
  • Мнения: X
Оле аз къдЯ съм бляла ,че не съм чула как ще си правят покупки тия двмата шльоковци.
А някой може ли да ми отговори дали Веселка под окото се опитва да слага грим,че все такова зацапано изглежда .То тя грим не слага ,ама да не би да е правила опити някакви?
Стнислав се направи че не мое си вдигне ръката да подаде на Сами,ма ако е хитър трябва да се държи за такива като Сами и Митя,за да успее в тоя живот а не да се радва като дете на сладолед ,че Красьо избрал първо Сами за дуелист и тоя ша подрежда точките.Не се е научил да се цели нависоко,играе малко дребнаво,ма негова си работа де.Не е лошо момче.
Чудя се Веселка ако чете тук как я хейтим и нареждаме всички дЪли ша реве и няма се срине психически и вземе да не приеме подаянията заради гродостта си и предразсъдъците,хахахах.

# 581
  • Мнения: 1 058
Оле аз къдЯ съм бляла ,че не съм чула как ще си правят покупки тия двмата шльоковци.
А някой може ли да ми отговори дали Веселка под окото се опитва да слага грим,че все такова зацапано изглежда .То тя грим не слага ,ама да не би да е правила опити някакви?
Стнислав се направи че не мое си вдигне ръката да подаде на Сами,ма ако е хитър трябва да се държи за такива като Сами и Митя,за да успее в тоя живот а не да се радва като дете на сладолед ,че Красьо избрал първо Сами за дуелист и тоя ша подрежда точките.Не се е научил да се цели нависоко,играе малко дребнаво,ма негова си работа де.Не е лошо момче.
Чудя се Веселка ако чете тук как я хейтим и нареждаме всички дЪли ша реве и няма се срине психически и вземе да не приеме подаянията заради гродостта си и предразсъдъците,хахахах.
==================
Σъмнявам се Веселка да е на ти с интернета и въобще,че съществува този форум ,за да влезне и да чете та тя е толкоз тъпо парче та нямам думи и без това бях писала ,че хич не ми се коментира за нейно величество -лицемерка,лукава и готованка Веселка.

# 582
  • Мнения: 3 453
Капиталната грешка на продуцентите е, че са допуснали Митко ИТ вътре. Сравнението между него и останалите е немислимо и след отпадането му финалът рязко загорча. Дет' се вика - всички са маскари.
Все тая ми е кой ще спечели. Не стават, ни един. Дори не се доближават до победителите в изминалите сезони. 
Митко е моят победител. Победи простотията, арогантността и пошлостта. Устоя на провокации, съумя да живее с пасмината,  да запази принципите и човещината си. Взе каквото му трябваше и продължи по неговия си начин. Участието му ще се запомни.

# 583
  • London
  • Мнения: 6 732
Митко му подари победата

Е, хайде стига вече глупости.... Митко просто е по-тромав и се поти до края и се бори до края и си загуби.

# 584
  • Мнения: 2 560
Моят абсолютен фаворит отпадна, както и очаквах. Все ми е тая кой ще спечели, Митака неговата победа си я взе. Единстветия дуел, който той трябваше на всяка цена да спечели, беше срещу ония палячо, патриота.
Браво, Митак🤘😊, показа какво е да си high level😎.

Общи условия

Активация на акаунт