Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 957
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 162
И за мен Стани бешв фаворит, а това с ръката си мисля, че беше чиста гордост, та нали е военен. Не мисля, че проблема беше ръката чак толкова-колкото да не се изложи, че излиза от дуела почти без точки.

Същата ръка му отказа и предния ден.

А дали му отказва наистина?

# 811
  • Мнения: 1 166
Ако наистина обявят победителя по смс-и, за мен няма съмнение, че ще е Сами.

# 812
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
В момента, в "Преди обед", Станислав и Сашо Кадиев цепят дърва Joy

# 813
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Аз му вярвам иначе щеше да спечели играта. От един момент на коването + изправянето на стълбата твърди, че се появява проблема, а и Сами падна. Минало свършило. Игрите бяха страшни. Трябваше да им дадат и на тях стрелби и носене на вино в уста, за да са всички мъже на равен старт за финала.

# 814
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
В момента в предаването говори точно за ръката. И на продукцията не казал, (за да няма спекулации), че от преди 2 години има много сериозна травма на ръката, вадил е изцяло рамото и движението на ръката му нагоре и  назад е ограничено. Изтръпва и не я чувства, когато трябва да е в това положение. Точно както трябваше да държи лоста.
Проблема се появи още тогава и той го каза, а не вчера

# 815
  • Мнения: 1 056
Аз съм за Веселка на финала. Смятам, че щом са стигнали до финал, всички са достойни. От там нататък - тя за мен  има най-голяма нужда от парите. Как ще ги оползотвори си зависи вече от нея. Пък и не аз ги давам тези пари, за да й държа сметка. Най-много да пусна 1-2 sms-a. Мъжете чакат да забогатеят ли, за да създадат семейства и деца. Така може и да си остареят.

# 816
  • Мнения: 1 167
продукцията се погрижи да изгони Станислав. Мислите ли, че милото им Веси щеше да победи ако Станислав беше на финал Simple Smile)))) Дали им само силови игри като знаят, че Сами е треньор и цял живот се занимава професионално с това...хайде моля Simple Smile

# 817
  • Мнения: 903
Откакто спряха Биг Брадър, олигофрените, които го гледаха се пренасочиха към други реалитита и най-вече към Фермата. По тази причина, почти сигурно на финала ще спечели Али Баба.
Ако по време на първите сезони нямаше ББ и същата аудитория следеше Фермата, хора като Райно и Стоян едва ли щяха да стигнат до победата.

# 818
  • Мнения: 8 819
За Станислав-като знае какъв проблем има,защо се навива за участие ,като е гледал и знае какви силови игри има.От друга страна пък,що да не се пробва,можело е да извади и късмет и да няма чааак такива игри.
  hell-o,успокой малко топката,моля те!

# 819
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Станислав не съм го чула да се оплаква до момента от ръката си. Не си слага бинтове и т.н. както други. Явно двете натоварващи ръцете игри са били достатъчни ръката да му откаже.

# 820
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Според това, което разбрах от интервюто е отказала заради позицията на ръката в играта с лоста и тежестите. Той още на нея каза, че е изтръпнала и не я усеща. Заради травмата му е ограничена функционалността на ръката само при това положение. "Късмет", че се падна именно лоста, това му провали и другите игри, въпреки, че бяха на следващия ден. Не се е оплаквал, като го питаха за дуела, каза, че никой не е знаел

# 821
  • Мнения: 260
Според мен на Станислав, малко психиката му изневерява. На първата игра и на играта снощи, той се отказа, не се бори докрай. След като знае, че има травма, то ако мислеше трезво, още щом почувства проблема, трябваше да пусне лоста и да съхрани силите си за игрите, които беше оценил с повече точки, т.е. неговите игри. Веднага си спомням, спортистката Вили - как извика на онзи пълничкия /не помня името/ "откажи се", именно защото при изгубена игра, е по добре да съхраниш сили за следващата, на която имаш по-голям шанс, независимо, че другите се опитаха да я навикат

# 822
  • Мнения: 8 819
Да,за мен Станислав няма мислене на победител.

# 823
  • London
  • Мнения: 6 732
А, на мен ми се стори, че чисто някой нерв беше прещипал.... че той едва дишаше и си личеше, че направо му се разказа играта. Веднага си казах, че нещо здравословно издиша в случая. Не мисля, че в случая беше до психика, може би на Алманаха да му изигра тя шега, но смятам, че той така или иначе щеше да загуби 5 та битка при тези болежки та все тая.

# 824
  • Мнения: 3 865
Не знам, аз като чуя инфлуенсър или ютубер и все едно слушам за хитър безделник. Не знам кой им плаща на тия хахавелници сериозно, не го намирам това за сериозно занимание.
     Вярно е това !Хахавелници !Много ми хареса !Разсмяхте ме !

YouTube и др саитове им плащат с пари от реклами и нам си ко си. Що па да не печелиш от това ако можеш - не вършиш престъпление. Това си е сериозна занимавка и отнема бая време. Щом има желаещи да те гледат и следят си е съвсем нормална професия. Като актьорската  - актьорите пак забавляват публиката, но на тях сме им свикнали и ги приемаме за нормално. А някои печелят милиони по Холивуд. Инфлуенсърите обикновено им е страничен доход. Не че и някои не успяват да се издържат с това и евала за което - намерили са си нишата. Сами също е един вид инфлуенсър между другото. Не ми пречат и не ме дразнят. Правят нещо което обичат. Повече ме дразнят хора, които работят нещо неприятно и секи понеделник пускат оплакване по медиите че днеска пак требе да се ходи на работа че иначе нема пАрЕ. Ония поне си печелят парите с удоволствие и са щастливи, а тия имат гаден живот и не правят нищо за да го променят, а само мрънкат като че ли на някой му дреме, че мразят да ходят на работа.

Общи условия

Активация на акаунт