Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 833
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 3 865
Е, го на Веселка май бившия.... преди 6 години от този профил има сърца под една нейна снимка и целувки. Та очевидно е той... вие преценете дали е българин, на мен ми прилича на много мазен циганьор.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3441534729220808&set … cqang5s-929Ra4Yfi

тази на снимката с него не е Веселка. Иначе си е чист, натурален, расов, породист мангал от сой

# 1 021
  • София
  • Мнения: 4 192
Какво е написала Красимира за Веселка, че не ми излиза от линка на инстаграм?

# 1 022
  • Мнения: 5 121
Веселка беше нелепа с дългата рокля с дълбока цепка. Тя като не знае, Маргарита дето и се вери и кълне в голяма любов, що не му каза на Весето,че  в този случай се очакваше просто да не са с работни дрехи. Мъжът й и децата ме втрещиха. Имам близки,които живеят на село, но по нищо не можеш да ги различиш от живеещите в града.

# 1 023
  • Мнения: 1 270
А репликата на Веселка през сълзи пред Сами - "Един път не се държа като човек..." или от сорта и беше според мен насочено към мъжа ѝ. И реално сълзите бяха заради поведението му, отколкото по мъка за децата...не знам дали ви е направило впечатление това. Confused
Да, на мен ми направи впечтление:cry:. После каза " Ето затова треперя". Стана ми жал за нея, явно мъжът и и създава доста проблеми и не е щастлива.

# 1 024
  • София
  • Мнения: 5 959
Какво е написала Красимира за Веселка, че не ми излиза от линка на инстаграм?

Че тя си е мислила, че ситуацията е една, а се оказва нещо съвсем друго. Преразказвам, не е точен цитат.

# 1 025
  • София
  • Мнения: 4 192
Сега изгледах епизода. Потресена съм от мъжа на Веселка. Тая жена е много закъсала с такъв олигофрен. Ама в повечето случай, жените са си виновни... Shocked

# 1 026
  • Мнения: 4 204
С уточнението, че не съм от феновете на Веселка, но от снощи ми е ужасно мъчно за нея. Тя казва, че си харесва живота и дано да е щастлива наистина. Но коментарите относно близките й (във фб най-вече) са толкова жестоки, че сигурно са я съсипали тази нощ. Никой не знае каква е истината. Искрено се надявам да намери сили да превъзмогне обидите, да осмисли преживяното и да изгради бъдеще, в което ще се Чувства добре.

# 1 027
  • София
  • Мнения: 1 253
До сутринта се бях понесла и аз по всенародното недоволство срещу мъжът на Веселка, но днес реших трезво да погледна на нещата и според мен не са такива, каквито ги дават (монтирани) Когато Веси е тръгнала от първия си мъж, тя е търсила вероятно гръб - намерила го и в този човек, за който няма да се очудя да е и приятел на родителите и. Сега, "прогледнала" и окрилена от получената подкрепа, тя определено вижда пак гръб...но това за мен, каквото и да твърдят, не са станали приятели и всеки си има собствен живот, за да оправя нейните драми. Познайте дали няма да има "поукрасени" жалейни истории за съдбата и брака и...само за едното съжаление. Когато се е записала да участва в предаването, или някой я е побутнал да го направи или поне има благословията на мъжа си...14 седмици далеч от дома са все пак. Наистина нелицеприятна постъпка от негова страна, но и аз си мисля, че там, където живеят това е манталитетът - и надали някой е чувал за конвенции, чудеса, а Норвегия може и да не знаят, че е на картата...Отруден човек, който беше там заради нея - не на място, извън своята среда...няма да изключа и да се е срамувал. Ако драмата им беше толкова голяма, продуцентите щаха да са я надушили (както Красимира видиш ли) и веднага щяха да са я яхнали (майка на 3 деца, жертва на системен тормоз)...но явно няма чак толкова за какво да се хванат...а и тя е имала вече насилник в първия си брак. Не виждам Веселка по-далеч от Борима и за мен не мъжът и, а другаде е проблемът, за който намекваше Калайджиев...защото мъжът го видяхме, а нейните родители?!!!Даже мъжът и може да отнесе бая от родата за това, че и е отнел от зрителската подкрепа.

Факт, тя не трябва да спечели днес - само защото доброжелателите около нея ще изпият и изядат готовите пари, а тя не е достатъчно далновидна да промени живота си към по-добро другаде!

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 12:28 от Velina25

# 1 028
  • London
  • Мнения: 6 732
Е, на мен ми е интересно къде пък ги видя тия неща Димитър? Там на село ли им гостува? Едва ли са се забили пред него.... може да е видял, че са цигани и набързо да си е променил мнението.  За мен мъжа на Веселка не е лошият във филма, те просто са си друг тип хора, там се обичат 2 дни, 5 се бият, музика гърми и тн и тн….. това е манталитет, няма какво да се изненадва никой.

Е, го на Веселка май бившия.... преди 6 години от този профил има сърца под една нейна снимка и целувки. Та очевидно е той... вие преценете дали е българин, на мен ми прилича на много мазен циганьор.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3441534729220808&set … cqang5s-929Ra4Yfi

тази на снимката с него не е Веселка. Иначе си е чист, натурален, расов, породист мангал от сой

Тази снимка е нова, тази му е сегашната изгора..... това с Веселка е било преди 6 години все пак. Аз нямах нерви да му скролвам снимките, защото то качвалооооо, качвалооооо…. Frowning

# 1 029
  • София
  • Мнения: 1 253
Айде да го кажа така - всички сме били свидетели как се играе по тънката струна - по улиците сме виждали разни хора как просят с малко животно, та и с бебе на ръце - а зад това седят по-хитри хора от мъжа и, който ми изглежда като простодушен работяк с първосигнални реакции...😉😉😉Но си го отнесе той сега!А той е просто от миманса, други са кукловодите ми се струва.

# 1 030
  • Мнения: 6 219
Той е,има снимки с Вяра в профила си.Това е баща и и бившия на Веселка.

# 1 031
  • София
  • Мнения: 11 570
Ето го коментарът на Красимира, плюс нейн отговор на чужд коментар, който потвърждава какво е имала предвид.
Скрит текст:

# 1 032
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
На този в профила децата да не са на Веселка? Заприличаха ми на нейните.

# 1 033
  • London
  • Мнения: 6 732
Той е бе.... кака ви е дедектив хах. И аз познах детето. Чист манго Джери е, но ето, че се вижда с детето си и май ми се струва с една идея по-добре икономически хах.

Иначе написаното от Красимира не ме кефи….иска да повлияе на вота, общо взето злослови и начина по който коментира уж приятелката си до вчера е все едно едно улично куче обсъжда. Ако някой не е доволен от мъжа си, ако има тормоз и тн…. той е човека, който , АКО.... подчертавам иска ще го сподели с хората, ако не..... тя коя е, че да ги коментира тези неща? Не всеки иска какво става в дома му да е на показ като нейния живот, раздяла с писмо братче. Както и да го погледна не ме кефи този начин.

# 1 034
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Изначало не одобрявам това, което направи мъжа ѝ на Веселка, но не смятам, че е толкова черен. Не пребива децата и нея, а такова е възпитаването на децата в средите им. Точно манталитет. То при много хора потупването на детето се приема за нормално. Подчертавам потупване, а не силно удряне, за мен има голяма разлика. Даже си мисля, че Веселка чак сега го осъзнава. Не ги оправдавам, просто смятам, че не го правят с лоша умисъл, а чисто механично. Дори мъжа ѝ се усети и му светна. Не можах да разбера със сигурност дали само тръгна с намерение да го удари или го удари наистина, повече клоня към първото. Реакциите около него го спряха, а тази на Сами много ми хареса. Много ясно показа, че не одобрява това държание, направо ми се стори, че ще вземе мерки, ако нещо се случи.
Смятам, че Веселка има голяма разлика от влизането си в предаването до сега и вече не е толкова лесно да я манипулират. И би разчитала повече на себе си от преди, ако има проблем няма да търси гръб за да се отърве, а сама ще предприеме нещо. Финансовата ѝ култура не знам да ли се е променила, но това ми се струва много променено откъм мислене. Дано

Общи условия

Активация на акаунт