Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 790
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 179
Весето не само е била наясно с игрите, но и Митко от 1 сезон лично я е тренирал и то на голямата арена .
Веселка ли е споделила това, или е изтекло отнякъде?
Заключението ми е плод на внимателно наблюдение .През целия сезон имаше една тънка червена линия колко необикновена е Веселка. Даже преди малко, когато Андрей каза "колеги, да сложим наколенки" никой не отиде при Краси . Разбира се, при Веселка отидоха двама от екипа . Личеше си, че някой и е изградил стратегия за играта, ръцете и не трепереха, както обикновено, защото не беше хич притеснена . И така нататък, и така нататък . А кой може да я подготви по-добре от Митака, който тества всички игри?!

# 1 396
  • Мнения: 10 502
При нейната победа участието на Митко е направо загубено време. Никой от досегашните победители не се е държал толкова неуважително към останалите.

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 23:29 от blackcat6

# 1 397
  • Sofia
  • Мнения: 1 936
Боже,каква изненада,никой не очакваше.

Аз май утре ще пиша повече,че уж нямаше да се ядосвам,ама... Rolling Eyes

# 1 398
  • Мнения: 4 746
Грам не е изненадана...

# 1 399
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 079
Да ни е честита поредната циганка, спечелила формат. Ужас. 🤦🏼♀

# 1 400
  • Мнения: 4 594
Грам не е изненадана...

И на мен това ми направи впечатление.
През цялото време ревеше за най-малкото, а като победи - грам емоция не показа. Голям смях!

# 1 401
  • Мнения: 2 523
Ама като спечели не плака...

# 1 402
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Да, след МШ, сега и Фермата е етнически толерантна! Евала!

# 1 403
  • Мнения: 12 006
Митко Калайджиев преди 30мин е честитил победата на Веска в Инстаграм.
Малко иронично ми изглежда коментара му ама знае ли човек..
може ли линк?

# 1 404
  • Мнения: 3 414
Е, как да е изненадана като спечели всички битки и вот 96%! Срещу 4% за Маргарита? Напълно логичен край за мен.

# 1 405
  • Мнения: 4 746
Догодина ще пропусна. Ако не пиша в темата да не си помислите , че съм влязла 🤣🤣

# 1 406
  • Мнения: 1 058
Честито-Столепиново,Филиповци и всичкото гето празнува с чалга и гюбеци,тъй като тяхно момиче победи толкоз умни и кадърни българи......не е за вярване...поне за мен.

# 1 407
  • Мнения: 96
Ами това е - 80% от българите се асоциират като сгънати, неграмотни, бездушни, мрънкащи бедняци, дори в мисленето си. Почитатели на "традиционното", както се изразиха водещите, мислене - характерно с трепане на жени и деца до скъсване, обикалящи по анцунг и неспособни да вържат и две приказки сред "чорбаджиите". 
Да ни е честита българската народопсихология!

# 1 408
  • София
  • Мнения: 3 824
Браво на момичето!

# 1 409
  • на село
  • Мнения: 3 916
Ами честито да е на Веска, разочарована съм, макар, че от поне месец се знаеше,  че ще е тя.
Яд ме е, че дават едни пари на човек, който нищо няма да постигне  с тях.
И не я харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт