оцветяване на ирисите

  • 1 327
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
И аз искам светлооко бебе  smile3514
Не е 4естно....само аз да имам деца с кафеви о4и тук! Нищо 4е мъжа ми е със сини, майка ми със зелени...само на мен са заприли4али...
Успокоявам се 4е е по-важно да виждат с о4ите, а не какъв е цвета им...

За да те успокоя, ще ти кажа, че и аз искам бебе с тъмносини/като моите очи/. Моя цвят е наистина много особен и цялото семейство искаше поне едното ми бебе да е с такива, ама нъцки. Ники се очертава с небесно кафяви Tired А Ели май ще е със зелени като свеки и на целия им род. Не че имам нещо против тези цветове, но ми се щеше поне едно от децата да ми наследи необикновения цвят.

Мъжа ми скоро се изказа, че ще работим по въпроса, докато не се пръкне някое със сини ooooh!  Crazy

Обаче и аз се успокоих като прочетох тук, че до две годинки се избистрял цвета. Още са им мътни на моите, дано пък се променят към синьо все пак, ама нещо не ми се вярва Joy

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 605
Докато бях бременна със сина ми, много исках да е зеленоок като мен и баща му. Той се роди със сините очи на моя баща и такива си останаха. После за второто си мислех, дано прихване пак от синия ген, че да не завижда на батко си, обаче на 8 месеца вече ясно си личеше, че щерката става зеленоока. Сега синът ми се чувства по-различен от нас и иска като порасне да носи зелени лещи  Crazy Съществува малка вероятност да му се променят очите все пак - имало случаи това да става в ученическа възраст, но не вярвам да се случи при него.
Аз не бих имала нищо против едно тъмнооко дете - щеше да внесе малко екзотика, а и тъмните очи излъчват много мекота и топлина, но няма откъде да се вземе такъв ген  Rolling Eyes
Колкото до кърменето, изобщо няма смисъл да се коментира в тази тема, то не участва в уравнението  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Кърменето няма нищо общо нито с цвета на очите, нито с времето, когато се променят.
Подкрепям  Peace

Общи условия

Активация на акаунт