От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 475
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • гр. София
  • Мнения: 4 769
Отговарям на поставения от мен въпрос - ходих да офиса, но не ми я дадоха. Казаха, че още не е намерена. Нямах мейл наистина. Но аз никога не чакам мейли. На ще се ходи пак, когато получа мейл. Пратката ми е малка и ще почакам явно....

# 556
  • Мнения: 5 247
Днес си взех пратка от GGBG,от офис на Еконт.Платих 7,90 лв.
Тегло? Много висока цена, ако е до 1кг.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 16:52 от ЧревоУгодник

# 557
  • here and now
  • Мнения: 4 207
С доставката от Англия и наложения платеж е нормално.

# 558
  • Мнения: 1 997
Малко помощ ми е необходима - опитвам се да въведа телефонния номер на Габиели в британски сайт и не ми го приема
02030920102 - Please re-check your mobile number, it should be 11 digits long ( единадесет са ... )
Някаква специфика ли има ?


+442030920102 това е номера с кода

# 559
  • Мнения: 59
Здравейте!
Някой дали е поръчвал или знае ли горе-долу колко излиза доставка на детско столче за кола от Англия с GGBG? Нещо не мога да се ориентирам по ценоразписа им, дали ще е по цените за кашон..
В сайта пише, че тежи около 12 кг.

# 560
  • Мнения: 1 072
Знаете ли, до кога ще работят офисите на Габко и KD shopping , в Англия?

# 561
  • Мнения: 5 247
Знаете ли, до кога ще работят офисите на Габко и KD shopping , в Англия?
Защо да ги затварят?

# 562
  • Мнения: 416
Някой има ли забавяне на пратка с Габиели? Имам пристигнала според тракинга в Англия на 26.11, но още не е отбелязана в профила ми.

# 563
  • София
  • Мнения: 9 918
Габиели имат ли толеранс при магазинажа (таксата)? 7 дни превиших вече.

Бях пуснал две поръчки на прайма на амазон.де, едната е дошла на 10.11 а другата не е била доставена
Ето част от чата:
Скрит текст:
Цитат
08:29 AM MET : Unfortunately it will not be possible to redirect the shipment to another address as the order is being returned to Amazon and a refund has been issued for it.
08:29 AM MET аз: Monday-Friday 10:00 - 18:00 ?
08:30 AM MET  : Unfortunately I am not able to see when the Kindle was delivered only that it left the Amazon Facility on Wednesday, 11 November 2020

Т.е. едва ли е събота било, където пише на страницата на Симпли шопинг, че не е желателно да се доставят. А адреса им е станал същия като на ГГБГ!? Още чакам отговор от превозвача...
Та, изгорях с -40% намаление и не разбрах причината.

# 564
  • Мнения: 10 379
Обикновено като не могат да доставят, Амазон пробват поне още веднъж да се върнат на адреса - на следващия ден например.
Но понякога, ако куриерът вместо недоставена пратка, е маркирал - нежелана пратка - и се връща обрано като върната от получателя... И съответно refund. И на мен ми се е случвало от Амазон, както и от други магазини.
Системата каза НЕ и толкоз Simple Smile

# 565
  • Мнения: 7 987
Случвало ли ви се се да ви доставят пратка в Габко и да не получите мейл?
На 26-ти ми е доставена пратката и не съм получила никакви имейли от Габко

# 566
  • Мнения: 9 170
Случвало ли ви се се да ви доставят пратка в Габко и да не получите мейл?
На 26-ти ми е доставена пратката и не съм получила никакви имейли от Габко

Аз за 2 години мейли не съм получила!!??
Просто си проверявам в сайта всеки ден и като е отбелязана си записвам с кой курсс е и си следя.

Относно магазинажа по горе до 7дни е фрий. След това има такса ама е символична , пише точно в сайта разцъкай.

# 567
  • Мнения: 7 987
А на мен не ми се беше случвало да не получа. Simple Smile От много години им ползвам услугите, но не редовно.
Оказа се че е получена без ID.

# 568
  • Мнения: 14 486
Случвало ми се е много пъти. Само че сайта на Габко има опция да търсиш пратката по тракинг номер и така се вижда, че е при тях.

# 569
  • Мнения: 1 602
Ggbg снимат ли пратките от испанскив склад и колко бързо след доставянето им?

Общи условия

Активация на акаунт