От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 496
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 096
А последният им курс (ГГБГ) от ЮК дали е тук? Нямам търпение вече да си взема нещата. Взе да става мъчително това чакане вече Grin

# 571
  • Мнения: 468
Имат няколко камиона и снощи разтоварваха единия, но имат много пратки. Последните курсове ще са голям зор 🙄

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Ggbg снимат ли пратките от испанскив склад и колко бързо след доставянето им?

До сега съм имала три пратки с тях снимка не съм получавала. Имейл за пратка мисля изпращат когато курса тръгне от Испания, като пристигне в Бг и в моя случай като изпратят по Еконт. През четвъртък тръгва курса им, предполагам другия четвъртък, защото този нямах имел, а чакам пратка.

# 573
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
А последният им курс (ГГБГ) от ЮК дали е тук? Нямам търпение вече да си взема нещата. Взе да става мъчително това чакане вече Grin
В сряда бях там да си взема пратки от предишни камиони. Казаха, че последния курс от UK е от 4 камиона и обработването на пратките ще е бавно. Тъкмо разтоварваха първия и втория, в следващите 1-2 дена чакаха още два камиона. Складът им беше препълнен предимно с пакети от Амазон. Така че - търпение! Innocent

# 574
  • Мнения: 1 602
Аз днес им звънях и ми казаха, че в понеделник чакат 4тия камион от миналата седмица, та търпение...

# 575
  • Мнения: 14 489
А някой превозвач казва ли какво става с дейността му след Нова година? Питах Габко, казаха ми, че нямат идея дали ще има промяна.

# 576
  • Мнения: 1 167
И аз се чудя как ще стават покупките от Англия. Както основно играя търгове в Ибей, това значи да пращам банково извлечение към ГГБГ и да плащам 20%ДДС в/у нея ли.... кой знае.

# 577
  • Мнения: 2 787
И моите казаха, че нямат представа, снощи преговарящите са се скарали /за неща, които нищят от 2017/ и са се разотишли навъсени. - преговорите били "на пауза" - обаче нали се говореше, че ще има гратисен пероид, една ли веднага ще почнат обмитяване, ама знае ли човек.

# 578
  • Мнения: 120
Здравейте, за пръв път ще поръчвам от Асда. Искам да попитам дали в Габиели преопаковат пратките пристигнали в склада им в Англия. Запитах друг презвозвач, които ми отговори, че пратките от Асда идвали в хартиени торби и съответно ги преопаковали в кашони срещу 15лв и отделно начисляват 3.20 на кг . В Габиели или Габко така ли е?

# 579
  • софия
  • Мнения: 25 457
При положение, че няма яснота на политическо ниво какво се случва след НГ, не мога да си представя превозвачите да знаят.
Ще се разбере.

# 580
  • Мнения: 1 038
Здравейте, за пръв път ще поръчвам от Асда. Искам да попитам дали в Габиели преопаковат пратките пристигнали в склада им в Англия. Запитах друг презвозвач, които ми отговори, че пратките от Асда идвали в хартиени торби и съответно ги преопаковали в кашони срещу 15лв и отделно начисляват 3.20 на кг . В Габиели или Габко така ли е?
Не правят доставка от глосърито до превозвач.
Няма да ви приемат поръчката.

# 581
  • Мнения: 682
От кога не доставят от гросърито?

# 582
# 583
  • Мнения: 682
А за Габко важи ли?

# 584
  • Мнения: 468
Момичета, някоя от вас да си е взела пратка от последния курс на ggbg?
Моите още висят "на път", а имам един голям кашон и все се надявах да са го изровили до сега, ама не.. 🤐

Общи условия

Активация на акаунт