От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 439
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Писах преди седмица, че от Джордж и Маталан изпратиха на лотове поръчката ми към GGBG и дали ще ми ги пратят наведнъж нещата от фирмата превозвач. След имейл от GGBG с първата снимана пратка им писах запитване как се процедира и могат ли да ми забавят пратките при тях, докато дойдат всички 5 лота. Отговориха ми, че е добре да сменя адреса на доставка вместо до адрес с Еконт, до техния офис в Младост и когато всички са там мога да го променя статуса отново и да избера доставка до адрес и ще ми бъдат изпратени. Така и направих.

От последния курс с моя пратка на 1.12 едва днес си получих поръчката, но проблема е, че ми изпратиха нещата на грешен адрес в друго населено място. След разговор с куриера ми беше казано, че пратката ще я пренасочат, но си е грешка на изпращача, в случая GGBG и е редно да ми премахнат едната доставка до адрес, защото е по тяхна вина.
Познайте дали ми бяха махнали доставката до грешния адрес...
Приключих с GGBG и няма повече да си поръчам с тях, за пратка 8 кг по 2 лв. и две доставки платих общо 37 лв.
Доколкото разбирам Джордж доставят до България за 15 20 паунда и то за 3 4 работни дни (моята поръчка от тях е от 22.11, т. е. 18 дни с фирмата превозвач)!
Имайте едно наум с този превозвач, като за първа поръчка много неприятно ме изненадаха.

# 16
  • София
  • Мнения: 936
Момичета какъв е прага в Англия за начисляване на ДДС за пратки от трети страни? Благодаря Ви!

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 10 298
Някой използва ли все още gabco? Преди мнооооого бавеха пратките и минах на ggbg, от които съм в пъти по-доволна, но се налага да използвам друг превозвач за една пратка, та се чудя кои са по-читави  newsm78


От последния курс с моя пратка на 1.12 едва днес си получих поръчката, но проблема е, че ми изпратиха нещата на грешен адрес в друго населено място. След разговор с куриера ми беше казано, че пратката ще я пренасочат, но си е грешка на изпращача, в случая GGBG и е редно да ми премахнат едната доставка до адрес, защото е по тяхна вина.
Познайте дали ми бяха махнали доставката до грешния адрес...
Приключих с GGBG и няма повече да си поръчам с тях, за пратка 8 кг по 2 лв. и две доставки платих общо 37 лв.
Доколкото разбирам Джордж доставят до България за 15 20 паунда и то за 3 4 работни дни (моята поръчка от тях е от 22.11, т. е. 18 дни с фирмата превозвач)!
Имайте едно наум с този превозвач, като за първа поръчка много неприятно ме изненадаха.

Това изобщо не звучи, като ggbg, супер кооперативни са, свързахте ли се с тях?

# 19
  • Мнения: 4 666
Здравейте. Когато имате проблем с дадена пратка, която би трябвало да е доставена на адрес във Великобритания на ggbg, на кой имейл пишете?
Две седмици пиша, пращам снимки, но все едно от умрял писмо да чакам.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 850
Пробвай да звъннеш.

# 21
  • Мнения: 14 483
Аз винаги съм ползвала само габко и доста начесто последните месеци.

# 22
  • Мнения: 4 239
Йоко, ако е доставена те ще изпратят е-майл. Връзката с тях е във фейсбук или направо им се обаждаш. При първата си поръчка, аз също им писах на пощата, но нямах отговор, писах във фейсбук и отговориха, но сега предполагам е доста натоварено. Вчера им писах за редовността на курсовете, но нямам все още отговор, иначе имам снимка на пратката на е-майла и то от същия ден, в който им беше доставена. Yum

# 23
  • София
  • Мнения: 10 298
Аз винаги съм ползвала само габко и доста начесто последните месеци.

За колко време доставят пратките?

Здравейте. Когато имате проблем с дадена пратка, която би трябвало да е доставена на адрес във Великобритания на ggbg, на кой имейл пишете?
Две седмици пиша, пращам снимки, но все едно от умрял писмо да чакам.

На мен ми отговарят в същия ден info@ggbg.bg

# 24
  • Мнения: 14 483
Една седмица пътува камиона и още два дни за обработка и изпращане - получавам ги в офис на спиди. Значи общо десетина дни.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 298
Една седмица пътува камиона и още два дни за обработка и изпращане - получавам ги в офис на спиди. Значи общо десетина дни.


Ей това ме дразнеше в тях.. на ggbg камиона пътува 3 дни и е всяка седмица.

# 26
  • Мнения: 2 840
Една седмица пътува камиона и още два дни за обработка и изпращане - получавам ги в офис на спиди. Значи общо десетина дни.
И аз ги ползвам много Габко .По спокойно ми е с тях ,защото ми препращат с куриер за 2 дни.Ако ще си взимам от склад нещата ,предпочитам GGbG  защото не ми определят час и ден на получаване.

# 27
  • Мнения: 4 666
Йоко, ако е доставена те ще изпратят е-майл. Връзката с тях е във фейсбук или направо им се обаждаш. При първата си поръчка, аз също им писах на пощата, но нямах отговор, писах във фейсбук и отговориха, но сега предполагам е доста натоварено. Вчера им писах за редовността на курсовете, но нямам все още отговор, иначе имам снимка на пратката на е-майла и то от същия ден, в който им беше доставена. Yum
Пуснах case в ebay че не съм си получи пратката, но търговеца ми изпрати снимка на разписката от пощата, където се вижда адреса за доставка.
На следващия ден ми изпраща съобщение, че е питал в пощенския офис и от там са казали, че пратката е доставена на адреса.
Писах на ggbg, но дори отговор нямам има ли няма ли такава пратка. Времето тече и накрая ще си остана без пратка и без парите изхарчени за нея.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 850
Няма ли тракинг номер тази пратка? Защото това с разписка за адреса на доставка и питането в пощенски офис е несериозно...

# 29
  • София
  • Мнения: 10 298
Йоко, ако е доставена те ще изпратят е-майл. Връзката с тях е във фейсбук или направо им се обаждаш. При първата си поръчка, аз също им писах на пощата, но нямах отговор, писах във фейсбук и отговориха, но сега предполагам е доста натоварено. Вчера им писах за редовността на курсовете, но нямам все още отговор, иначе имам снимка на пратката на е-майла и то от същия ден, в който им беше доставена. Yum
Пуснах case в ebay че не съм си получи пратката, но търговеца ми изпрати снимка на разписката от пощата, където се вижда адреса за доставка.
На следващия ден ми изпраща съобщение, че е питал в пощенския офис и от там са казали, че пратката е доставена на адреса.
Писах на ggbg, но дори отговор нямам има ли няма ли такава пратка. Времето тече и накрая ще си остана без пратка и без парите изхарчени за нея.

Разписка от пощата, ако няма тракинг не е доказателство, има си копче, не съм си получила пратката в ебей ако няма тракинг, връщат парите доста бързо.

Мисля, че GGBG биха ви отговорили, ако сте им предоставили тракинг. Не ви ли го поискаха  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт