Лекият и компактен помощник - Акумулаторен винтоверт Rapidfire 2.1 на Parkside

  • 7 574
  • 408
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 252
ремонтирала съм

# 31
  • София
  • Мнения: 778
Случвало ми се е много пъти.  Харесва ми да поправям разни неща и би било голямо удобство да имам един такъв уред.

# 32
  • Мнения: 234
Разчитам основно на половинката да свърши тази работа.

# 33
  • Мнения: 325
Да, случвало ми се е, но по принцип разчитам на моят мъж.

# 34
  • Мнения: 1 133
Случвало ми се е няколко пъти, понеже не мога да чакам и искам нещата да се случат веднага. Разбира се става въпрос за дребни ремонти, нямам технически познания за по - сложните Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 679
Когато има леки повреди си ги оправям сама. Напоследък синът ми се включва също доста активно  в леките поправки. Ако е само да развинтим/завинтим нещо за да го разглобим и пренесем се справяме. Виж ако е нещо по-сериозно си викам майстор-специалист. Нямам мъж, на който да разчитам.

# 36
  • Мнения: 1 027
Случвало ми се е много пъти.

# 37
  • Мнения: 6 490
Сглобявам, да. Но помагам и разчитам на половинката. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 2 817
Да, случвало се е.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 850
Сама сглобих леглото, което купих от ИКЕА, преди да заживеем заедно с половинката, а сега основно разчитам на него за ремонтите и сглобяването на нещо, но помагам, когато мога.

# 40
  • Мнения: X
Имам си помощник, но сама сглобявам и разглобявам и върша мъжка работа вкъщи, даже ми харесва. 😂

# 41
  • София
  • Мнения: 2 093
Мъжът ми редовно нещо майстори вкъщи, дори едни високи шкафове сам си направи, но след като веднъж го чаках да завинти едно рафтче, открих винтоверта и сама се справих. Wink

# 42
  • Мнения: 556
Когато трябва да се сгабя нещо и знам как се заемам аз. Ако трябва обаче да се поправя...предпочитам половинката да го направи.

# 43
  • Мнения: 298
Доста често ми се случва да поправям разни неща вкъщи просто защото не обичам да чакам. Разбира се има и моменти в които разчитам на половинката си, когато аз не мога да се справя сама.

# 44
  • София
  • Мнения: 936
Случвало ми се е, когато се наложи и половинката не е наблизо да се справям сама и то не по-малко добре от него.

Общи условия

Активация на акаунт