Пътят на честта - Тема 8

  • 31 924
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Тая серия просто е пример за безсилието на сценаристите -трябва да им я пускат в НАТФИЗ като пример -как НЕ се прави сериал!

# 31
  • Мнения: 1 305
Анкетата е страхотна.
Благодаря!
Аз се двоумя между Ада и Марчето, ама дадох глас и за Марианка...амине се сдържах

# 32
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Супер анкета! 😍

# 33
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема и анкетата!
Ако ще го гътват Киро и няма да го оставят жив за втори сезон гласувам,че ще го свитне Маруся или Жаки. Но май не остават много серии за такава развръзка или ще е нещо претупано в бързината.
Така както ги подредиха двата сериала един след друг, Пътят на честта олеква още по-натрапчиво.
Предложението за брак беше  нелепо-той изръмжа,тя измяука и се взеха. Каква ли бутафория ще е сватбата им...

# 34
  • Мнения: 1 456
Ехеее Супер Калата би Калоян на негова територия... той е Баш-Най-Супер, значи!

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Еее, така ли се прави предложение за брак - на прилична дистанция един от друг Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
Наскоро исках да чуя алармата на моята кола каква е, за да не скачам всеки път до прозореца като чуя "свирене" под прозореца ми. Е, ритАх, блъскАх... не можах... Керчето дори не докосна бусчето и то даде тон за песен.
Това зависи от настройките на шоковия датчик. Ако е настроен зле и от пипане с пръст може да се разсвири алармата.

# 37
  • Мнения: 336
Някъв мини Страхил се задява с Вихра. Кирето явно се е отметнал от обещанието и пехливанката ще пощурее. Дано бара има застраховка.

Ани намери кой да вербува ... Много слаба и бездарна игра, но поне английския й е на по-добро ниво от на биби кограчулейшъна Simple Smile булгар, булгар и накрая "кик" в мършавия "ас".

Начи може и да не доживее сезон 2 ...

Браво Мите! Само да не си промениш мнението след 2 ракии. Ходжата беше втората най-силна и смислена сцена дотук. Шмекера беше третата сцена. Само Ада да не изревнува рязко от Кера, въпреки че беше предупредена ... => Няма да ревнува щом удари едно раздаване, но беше тъпо Кънчо от първата ръка да си загуби акциите ...

Кирето и брак? За този няма спасение ни на 4-ти км, нито в Карлуково. За тотална лоботомия е или там както се казва ...

Цена се стресна май и току виж дала менте татул на Бонка, след което идва Николов да я арестува и Митето се заселва в ареста да не е сама, въпреки клюките, че Едип се завърнал в Царево Simple Smile

Той шмекера щото държи доказателствата в холдинга и няма "бекъп" в някой облак, сейф, довереник и т.н. ...

Въпреки проблясъците, смотан епизод. Явно и тук наближава финала и екипа направо го е хванала творческата диария.

ПС: Анкетата е най-забавното нещо дотук. Екипа винаги може да измисли някоя щуротия, за да не го гътне или да го възкреси, но онази пишман певица е непредсказуема и се говори, че била по-зла и от Бонка ... Иначе Плачков днес показа малко игра или по-скоро ми се понрави, защото почти не го даваха, а в редките случаи беше облечен, че и маскиран дори ...

# 38
  • Мнения: 15 960
Еее, така ли се прави предложение за брак - на прилична дистанция един от друг Simple Smile
В Афганистан - да. Според Марианка сигурно най-добре да беше поискал ръката на Жаки от Маруся.

# 39
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И аз гласувах за Марианка и чехъла, но все ми се струва, че Бонка по погрешка ще направи магия и Киро ще се гътне, мислела си е,че Киро е любовник на Керчето.

# 40
  • Мнения: X
Получавам истинска амнезия за особено тъпи неща. Пак забравих как се казваше хазартния съдружник на Калата Relaxed
От 10 минути се боря с мозъка си и нищо не откривам в него по въпроса... Ще взема едно гинко, ама то пък сигурно не съм го точно забравила, защото не мога да го запомня просто.

# 41
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Ами пийте ги тия илачи де хихихи
Калоян Асен Камен - тези знам от холдинга. Издирваният от теб е Камен

# 42
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Гледам филмчето ала радио- театър, т.е. слушайки го. Наистина ми е интересно дали продуцентът и някой от целия екип  осъзнават (ама честно , сами за себе си ) провала  или се дуят като холивудската голяма работа?

# 43
  • Мнения: X
Ух, ще си го запиша някъде. Ми ... нищо не излезе, а се напъвах упорито да се сетя. Отговарям ти сега и пак поглеждам как беше, нищо че преди секунди го прочетох. Утре пак няма да го помня... Има 2-3 неща в тоя живот, дето ги помня 30 секунди и това е. Периодично ми ги повтарят и си обещавам да ги запомня и край - бяло петно... Ше си купа гинко, това е.

Дуят се, можеш да си сигурна!

# 44
  • Мнения: 774
Много интересна серия.Направо абсурдна.Предложение за брак на един метър разстояние,художествена гимнастика тип Нешка въобще Фучката се чуди какво да сложи като сценарий.Ако има втори сезон сигурно и от корейските сериали ще плагиатства.Този Киро да  стане монах и да се приключи с него.Фучката малко да вземе и от Осъдени души.Тя е свикнала на компилации.

Общи условия

Активация на акаунт