Пътят на честта - Тема 8

  • 31 925
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 456
Накрая Кера ще убие Киро 😀
Ееее, Кера не я сложих в Анкетката... а трябваше... Нали е Супер Кера, всичко може.
Само че - каквато е Честна - вероятно ще го убие е по невнимание, за да си остане хрисима, свята и многострадална.

# 61
  • Мнения: 711
Накрая Кера ще убие Киро 😀

Възможно е! Още повече, ако Киро е убил Оги.

# 62
  • Мнения: 6 452
Киро ще изпие отварата от татул. Само това пасва на логиката на сценария до момента.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 25 242
и по каква линия ще стигне до него тая отвара?

# 64
  • Мнения: 6 452
Е, сега. Фуч ще го намести някак.

# 65
  • Мнения: 1 456
Киро ще изпие отварата от татул. Само това пасва на логиката на сценария до момента.
Ееее много безславно ще му се размине.
Поне БонБонита се осъзна, че магията ‘не хваща декиш’ и се зае със задачите сама...
Този - нейният - образ е Ужас!

# 66
  • Мнения: 1 416
Митю ще изпие татуля погрешка, ожаднял след поредния запой. А тъкмо Лазарина ще е проговорила и ще каже как е видяла пияндето да застрелва брат си (мотив-завист зарад убавата Кера). Бона ще затрие и втория си син.
Начо ще нарами бохчата и ще хване баира за София. Хотелът ще го припише на Кера, а тя ще го отстъпи на Калата да го управлява. Бонка ще получи инфаркт, защото любовника на парясницата пипа хотела.
Киро...той сам се самоуби с тази актьорска "игра"...

И аз все си мисля, че Митко както е пиян ще стане вечерта жаден, или махмурлия сутринта ще изпие татула. А Бонка ще се побърка(примерно) като разбере, че е отровила собственият си( и единствен вече) син.
Не виждам иначе как ще се отърват от нея и нейната злоба.
И на мен ми се иска нещо такова да стане,не непременно с някой неин близък,но просто да се случи нещо непоправимо,което да я накара да се опомни.Или поне да остане на улицата,без хотел и удобства,сама в някоя мизерна стаичка,да си брои стотинките за хляб.Някои хора трябва понякога да стигнат до дъното,за да осъзнаят грешките си,а Бонка извърши твърде много грешки,за да й се размине просто така.Но да не страда никой друг,освен нея.Друго,което може да се случи,би било гадно,но например,Бонка да получи инсулт и да се парализира цялата и да може само очите си да мърда,а Кера да поеме грижите за нея от състрадание.Това,мисля си,наистина би било най-тежкото наказание за Бонка,да е на милостта на снахата,която тя така ненавиждаше и искаше да погуби.

# 67
  • Мнения: 3 331
Фучеджиева си е изтрила профила във ФБ.

# 68
  • Мнения: 1 416
Странно защо ли?

# 69
  • Мнения: X
Сега слушам Каролев в някакво предаване по Нова, та се сетих - Доротея Толева - биячката на Киро, живеела с него. Не знам дали е вярно, но го прочетох някъде. Ма пък, ако е вярно - бляк!

# 70
  • Мнения: 4 868

Вероятно й пишат много и я питат дали ще има други сезони.

# 71
  • Мнения: 39
Накрая Кера ще убие Киро 😀

Възможно е! Още повече, ако Киро е убил Оги.

Сигурно ще го убие, за да защити Кало шапката и в същия момент ще разбере че Киро е убил Оги, нали  пък и Калоян прати човека от ГДБОП да души около убийството му.

# 72
  • Мнения: 774
Аз сега се замислих и пак питам като неразбираща къде е този път на честта и за кого се отнася.До сега Керка не извървя този път.Тогава кой е този ,който върви по този път.Да вземе Фучката да разясни вместо да прави безмислени сезони на един филм,който прилича на дипломна работа на студент,които иска да направи сценарий.

# 73
  • Мнения: 1 469
Киро ходечше като бос по мокър под зад Жаки преди да и предложи, даже и крачолите си държеше. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 165
Ей Бонка няма спирка.
Кера пък е такова дърво....никакъв усет за самосъхранение...

Общи условия

Активация на акаунт