Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 72

  • 32 610
  • 769
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 751
Пипи, за полови хормони няма нужда да си гладна и жадна.

# 151
  • Мнения: 269
Момичета от вас някой стартирал ли е на 3 ден вместо на втори по къс протокол . Знам ,че може тук и една приятелка ми каза ,че е ОК , но се аз се притеснявам нещо Sad
Аз стартирах на пети ден, защото два месеца отлагахме,заради висок прогестерон на втори ден.

# 152
  • Мнения: X
Честита нова година, момичета. Бъдете здрави. Дано 2020 да е нашата година!

# 153
  • Мнения: 922
Благодаря ви момичета ,че се бях притеснила . 🤗❤

# 154
  • Мнения: 33
Момичета, да попитам нещо. От днес имам изписани инжекции Фраксипарин. Въпроса ми е в точно определен час ли трябва да се поставят, или може плюс минус час?

# 155
  • Мнения: 2 523
Хубаво е да са в точно определен час, и най-добре сутрин. Те действат 24ч, така че ако сложите на 25 час, значи един час не е имало ефект. Лекарите са ми казвали че по-рано не е проблем.

# 156
  • Мнения: 33
А лепенките Клемара ми казаха, че трябва да се слагат над пъпа или отстрани, а сега прочетох, че се слагат на хълбоците. Много се обърках. Аз ги сложих над пъпа, отгоре и отдолу.

# 157
  • Мнения: 407
Здравейте,
За много години! И успех на всички!

Чакам цикъл тези дни (7.01)
И ще звъня за стартиране на дълъг протокол.
Но от днес съм на антибиотик, заради остър ларинготрахеит... опитах 4 дни само на чайове и смучещи хапчета, но уви.
Ще попречи ли това на предстояща стимулация? Така внимавах няколко месеца какво ям заради качество на Я... и сега съм в стрес как ще им повлияе това 😣

# 158
  • Мнения: 73
А лепенките Клемара ми казаха, че трябва да се слагат над пъпа или отстрани, а сега прочетох, че се слагат на хълбоците. Много се обърках. Аз ги сложих над пъпа, отгоре и отдолу.
На мен в първата клиника ми казаха на хълбоците, но т.к. и аз като теб четох различи неща, във втората питах и ми казаха по корема в зоната под ребрата по към хълбоците.

# 159
  • Мнения: 410
Винаги климарата съм я слагала под пъпа, като сменям местата. В листовката пише,че трябва да се слагат максимално далеч от гърдите.

# 160
  • Мнения: 1 039
Момичета имам останал Мерионал 75 и 150 еденици идентично е на мериоферт няма да ги ползвам останаха ми от последната стимулация след положителен тест.

Успех на всички!

# 161
  • Мнения: 469
Хей хееей бъдещи майчици, за много години! Здраве, търпение и железни нерви на всички ни и мнооого, много късмет! Бебенцата ще завалят при тия обстоятелства мисля Simple Smile
Аз след първия и надявам се последен неуспех някак се боя много да стартирам следваща процедура. Имаме 7 зимуващи бластоцистчета, но нещо мн зле ми се отрази тая една черта Sad
Дори обмислям дали да не си сменя работата, която мн ме товари и на 4 5 месец да направя трансфер ако състоянието ми позволява. Доста рисковано знам. Вие колко цикъла изчакахте до следващ трансфер (без цялата стимулация) Аз чакам втори цикъл още.

# 162
  • София
  • Мнения: 799
Вие колко цикъла изчакахте до следващ трансфер (без цялата стимулация) Аз чакам втори цикъл още.
Между първия и втория трансфер минаха 6 месеца, защото междувременно правихме все някакви изследвания и все чакахме резултати. Между втория и третия трансфер - 3 месеца. Между третия и четвъртия само 2 месеца, защото казах на ДОК, че не искам никакви изследвания повече и искаме да връщаме снежинката и каквото сабя покаже. Най-важното е, когато започнеш да се подготвяш за трансфер, да си максимално спокойна. Ако те е страх, ако отиваш в болницата с притеснение,  това до нищо няма да доведе. Щом все още имаш колебания, не си го преодоляла и те е страх, по-добре изчакай още месец-два, за да си готова психичеси и съзнанието ти да е отворено за новото ембрионче. Трябва да елиминираш от живота си всички стресови фактори, съзнанието ти трябва да е спокойно и позитивно. И ако работата ти е такъв фактор, аз на твое място бих потърсила друга, по-спокойна, пък макар и не толкова по специалността например. След като получим своите малки човечета, ще имаме достатъчно време да работим и да се развиваме кариерно.

Не се отчайвай от неуспешния опит, просто не е било вашето ембрионче. В някое от останалите 7 те чака точно то и в един момент ще дойде. Много успех 🤗

# 163
  • Мнения: 922
Момичета помагайте мисля ,че се разболявам . От 1 час така ме боли гърлото , и почва и цялото тяло фа ме боли притеснявам се да не вдигна температура . Тук пия чай с джинджер ,лимон и мед , но не знам какво мога да пия и какво не , а стартирахме вече Sad

# 164
  • Мнения: 38
Pipi8, пробвай гаргара със сода,доста е неприятно, но лично на мен много помага!

Общи условия

Активация на акаунт