Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 72

  • 32 601
  • 769
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 523
Лекарят решава какво да ти даде, а ти дали да го пиеш. Аз не съм пила кой знае какво преди това.

# 406
  • Мнения: 189
Здравейте момчета. Следя темата но не съм се включвала до сега. Предстои ми инвитро процедура надявам се скоро. Ние сме с МФ искам да попитам всички ли пиете няколко месеца преди стартиране коктейл от витамини, или това е по преценка на лекаря?
Да, аз пиех 7 месеца преди процедурата. Спрях ги чак след отрицателния резултат.
Успех.

# 407
  • Мнения: 469
И аз нищо не съм пила... Мета фолиева почнах в някакъв момент само.

# 408
  • Мнения: 3 199
.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 13:52 от VYX

# 409
  • Мнения: 592
Как сте момичета-кокичета? Някой на стимулация в момента, как се чувствате? Пазите ли се и ако да, в какво се изразява "пазенето" при вас?
Аз чакам преглед да видим дали малчовците са пораснали.
След 9ти ден инжекциите при мен почнаха да станат по-болезнени, явно се травмира мястото от много бодене.
Някой на пункция близките дни?

# 410
  • Мнения: 922
Момичета някой да е приемал Ovaboost и да сте де чувствали замаяност и сънливост ?

# 411
  • Мнения: 1 996
Аз не съм, но знам, че съдържа мелатонин, и затова не се учудвам, че предизвиква сънливост.  Аз приемам мелатонин само вечер половин час преди сън.

# 412
  • Мнения: 922
Направо не знам какво се случва в момента 🙈🥴. Взех 2 хапчета (дневната доза е 4) и освен че сам замяна и ми се спи , някакси усещам пристягане в задната част ма главата . Та се чудя дали съм свалила или съм вдигнала кръвното , нямам апарат в къщи да си го премеря :/

# 413
  • Мнения: 592
Имам си 11 Ф. с големина между 19 и 21мм, от които се очаква да извадят я.
Честно казано , очаквах повече. Останалите са 15 мм и няма да нарастнат.
Нещо се потиснах, но в крайна сметка едно да е, ама да се закрепи.
Успех на всички в процедури!

# 414
  • Мнения: X
Кийп, не забравяй съвета ми. Нищо не очаквай. До деня на пункцията всичко се променя и може да извадят много повече, не се знае какво ще се случи след тригър инжекцията. Търпеливо си чакай и ще се молим за добри резултати Blue Heart

# 415
  • Мнения: 1 996
Така е, при мен виждаха до последно 9, извадиха 14, от които обаче само 5 се оплодиха. И една качествена стига, не унивай!

# 416
  • Мнения: 573
Знаете ли дали отпуската по време на Инвитро важи, ако се прави извън страната, конкретно Турция имам предвид

# 417
  • Мнения: 371
Здравейте,

По кое време на деня си биете Овитрел?
В листовката нищо не пише.

Благодаря!

# 418
  • Мнения: 1 996
Овитрел преди пункция се бие в точно определен час, даден от лекари или акушери, за да може да се таймира всичко. След трансфер аз не съм имала и не знам там дали има изискване за час.

# 419
  • Мнения: 15 356
Имам си 11 Ф. с големина между 19 и 21мм, от които се очаква да извадят я.
Честно казано , очаквах повече. Останалите са 15 мм и няма да нарастнат.
Нещо се потиснах, но в крайна сметка едно да е, ама да се закрепи.
Успех на всички в процедури!
Аз имах 6 ,изобщо бройката не е важна ,а качеството.Освен това,аз не съм поддръжник на мното ембриони,така стават много от една реколта,и не бих искала да правя няколко пъти ЗЕТ с такива.Мнение просто.
И една качествена Я ти стига за един борбен ембрион.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт