Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 72

  • 32 404
  • 769
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 399
Някой може ли да ми каже какво представлява дългия протокол
Аз ще съм на такъв но в клиниката която съм ми казаха че ще започнем след априлските празници
Но ми се иска да знам какво ми предстои

На дълъг протокол значи да се стартира от предходен цикъл. На 21вия ден се започва с блокиращи инжекции. Идва ти цикъла, преглед, хормони, и ако всичко е окей от 3ти или 4ти ден започва същинската стимулация около 8,9 дни Wink после живот и здраве пункция.. и така Simple Smile

# 541
  • Мнения: 72
Някой може ли да ми каже какво представлява дългия протокол
Аз ще съм на такъв но в клиниката която съм ми казаха че ще започнем след априлските празници
Но ми се иска да знам какво ми предстои

На дълъг протокол значи да се стартира от предходен цикъл. На 21вия ден се започва с блокиращи инжекции. Идва ти цикъла, преглед, хормони, и ако всичко е окей от 3ти или 4ти ден започва същинската стимулация около 8,9 дни Wink после живот и здраве пункция.. и така Simple Smile
Мниго ти благодаря
Дано всичко да е наред и скоро всички да се радваме на 2 чертички

# 542
  • Мнения: 108
Моята стимулация започва от следващия цикъл който го очаквам на 01.03 ,др ми изписа Ганол от втори до 5ти ден и на 5ти ден преглед и хормони. Тогава ли всъшност ще ми даде още една камара хапчета и свещички? 
За момента честно казано най се притеснявам да уцеля точно втория ден за започване на ганола защото на мен принципно цикъла ми е около 3/4дни като първи ден само кафяво зацапване.

# 543
  • Мнения: 226
И при мен първия ден е само кафяво и изрично бях питала, защото преди това ми бяха казали за противозачаръчните да чакам ден с активно кървене, но за гонала ми казаха от зацапването. Сега действах при подготовката за зет и включване на лекарствата по същия начин, тъй като предния месец тече 12 13 дни и този ми казаха че ще е по слаб, затова не рискувах, а си го броих за ден.

# 544
  • Мнения: 108
Питах я, каза един ден да си кърви както трябва и от следващия да почна, но все си мисля че ще е късно... И се чудя дали ще е голям проблем.

# 545
  • Мнения: 15 356
Предписват ви дозата преди цикъл още.Правилно ли съм разбрала?

# 546
  • Мнения: 226
При мен лично отидох 5 дни преди цикъл на преглед, тъй като предния месец бях на противозачатъчни зарсди киста образувала се след стимулацията и имах изготвен протокол за започване на лекарствата от 2ри ден на цикъла

# 547
  • Мнения: 15 356
За пръв път чувам такава практика.Обикновено се отива първи-втори ден ,преглеждат те и ти дават протокола с гонала и схема на дозировката.
Както и да е,важен е крайния резултат,тъй че успех🤞

# 548
  • Мнения: 226
Аз говоря за подготовка за Зет, Гонал вече нямам

# 549
  • Мнения: 15 356
Аааа ,разбрах сега!
Тук нямам мнение,аз бях на ЕЦ при ЗЕТ и минах с един преглед когато ми казаха кога почвам кринона и кога е трансфера,нямах лекарства.
Ами нищо,пак успех😁!

# 550
  • Мнения: 108
Ами тя ме прегледа днес и каза че директно може да ми даде схемата за ганола, и директно да се видим на петия ден. Можеби защото сме с МФ и при мен всичко и изглеждаше съвсем наред и Не очаква на първи / втори ден от цикъла да види нещо по различно.

# 551
  • Мнения: 15 356
Ами тя ме прегледа днес и каза че директно може да ми даде схемата за ганола, и директно да се видим на петия ден. Можеби защото сме с МФ и при мен всичко и изглеждаше съвсем наред и Не очаква на първи / втори ден от цикъла да види нещо по различно.
Ей това не съм чувала,нали антрални фоликули се броят,едно друго.
Явно такава е практиката на клиниката.Успех!

# 552
  • Мнения: 1 161
Питах я, каза един ден да си кърви както трябва и от следващия да почна, но все си мисля че ще е късно... И се чудя дали ще е голям проблем.
Аз съм с кафяво течение преди цикъл , последните месеци беше и по седмица.
И на мен ми казаха да си дойде деня с кръв и на следващия почвам.
С предписани лекарства преди това.
В момента си бременея .
Успех на всички ,независимо от метода по който работи доктора:hugs:

# 553
  • Мнения: 108
Питах я, каза един ден да си кърви както трябва и от следващия да почна, но все си мисля че ще е късно... И се чудя дали ще е голям проблем.
Аз съм с кафяво течение преди цикъл , последните месеци беше и по седмица.
И на мен ми казаха да си дойде деня с кръв и на следващия почвам.
С предписани лекарства преди това.
В момента си бременея .
Успех на всички ,независимо от метода по който работи доктора:hugs:
Благодаря ти Artemis, сега определено съм по-спокойна. Ще правя каквото каже д-р и ще се надявам на най -доброто. 🤩
Късмет на всички  🍀🍀🍀

# 554
  • Мнения: 804
На мен също ми даде схемата преди цикъла. И ми каза ат втори ден, да започна.

Общи условия

Активация на акаунт