Седмица на трепети, надежди и сбъднати желания (24.07-30.07)

  • 7 265
  • 231
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Моя доктор мр гледа само на коремен.Но като бях на вагинален преди 10 дни ми казаха почти същото каквото се видя и на коремния.Ще ида задължително на вагинален.

# 31
  • Мнения: 4 324
Моя доктор мр гледа само на коремен.Но като бях на вагинален преди 10 дни ми казаха почти същото каквото се видя и на коремния.Ще ида задължително на вагинален.

Аз знам, че се препоръчва до 12 г.с плода да се следи с вагинален ехограф!!!
Меги, смятам че за сега е обнадеждаващ и факта че бебто расте!

Кога ще ходиш пак на преглед, че да стискаме много палци?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Сега се опиитвам да се свържа с д-р Минев да си запазя час за днес или утре да ме види и той.

# 33
  • Мнения: 515
Меги  newsm17 newsm17  newsm17 дано всичко е наред мила.Знам как се чувстваш това чакане убива #2gunfire Успех дано все пак всичко да се нареди.

Страчитела честито за проекта и само така newsm10 а сега иди и си почини хубаво Wink

# 34
  • Мнения: 719
Добър ден и от мен, момичета!  bouquet
Желая ви една прекрасна седмица, изпълнена с много усмивки и радостни събития..За мен се очаква да е такава, защото е последната преди дългоочакваната отпуска  newsm44 и ето "Здравей, море!" На всички ,които са на същата вълна, пожелавам много летни емоции  grinning039
Освен това тази седмица са ми дните с ову и мисля да ангажирам мъжото всяка вечер Heart Eyes пък да видим какво ще се получи Praynig
Меги,мила ужасно е това, което се случва, особенно това чакане и незнанието най вече. Ще ти стискам палци, всичко да е наред newsm17

# 35
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета.
Сигурно ще пропусна някого, но сте писали доста.
Меги не се притеснявай  и послушай Иринии. Стискам ти силно палци.
Страчи бравоооооо. Много си ни талантливичка. Grinning
Леичка, честити покупки и приятно моренце.

Е, аз нямам с какво да се похваля освен, че съм с нова фризура и ми стои много добре. Това частично ми оправи неврастеничните изблици на тъга и безпокойства, а мъжа ми довечера ще ме води на ресторант, има и още... започна ни в клин, ни в ръкав да ме целува по улици, в офиса, да ми носи кафето в леглото, да мие чиниите след вечеря и пълна изненада-оправя леглото....хм, започвам да си мисля, че не е лошо да ти лепнат някаква диагноза за депресия. Wink

Хубав ден на всички. Hug

# 36
  • Мнения: 1 183
Честита нова седмица и от мен, момичета!
На мен най-после ми дойде вчера, и не съм вярвала че ще и се радвам на лелката, но е така  hahaha
Този път имах овулация на 47ми ден от цикъла и после със всички симптоми ме съпроводиха до самата лелка!
Днес все пак ходих на лекар, защото имах записан час, погледна ме, каза че яйчниците ми са чисти и ми препоръча на продължавам с витамините още един цикъл, да видим дали ще си имам овулация и чак тогава ще прибегнем до стимулации, да не избързваме безпричинно!
Много се надявам всичко да е наред, че ми писна от проблеми
Меги, стискам палци миличка!
Приятен ден на всички!

# 37
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
мъжа ми довечера ще ме води на ресторант, има и още... започна ни в клин, ни в ръкав да ме целува по улици, в офиса, да ми носи кафето в леглото, да мие чиниите след вечеря и пълна изненада-оправя леглото....хм, започвам да си мисля, че не е лошо да ти лепнат някаква диагноза за депресия. Wink
Кажи какво трябва да направя? ThinkingКой е доктора???

# 38
  • Мнения: 2 120
Хи, хи Кукич, ти не искай това, защото скоро ще си имаш едно врякащо топче и хич няма да те интересува мъжкият `елемент` у вас.
Ама ти не си ли станала по-капризна от бременността, че да му се гневиш , а Той да те глези помалко. Я действай тогава. Wink

# 39
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен!
Първо да пожелая лек ден и успешна седмица на всички Grinning!
Меги,искрено се надявам нещата да си дойдат на мястото,пиши веднага,след като мине прегледа!И мисля,че Асса е права,не трябва да мислиш за това,което е в теб като за бебе,а да го възприемаш като зародиш,така може би ще ти е по-лесно...Макар,че едва ли може лесно да се справи човек с подобно нещо...Дано това е най-тежката част от бремеността ти и от тук нататък да ти върви по вода!
А аз да се похваля,че малко поизбързхаме с опитите,които бяхме планували за морето и смятам,че добре оползотворихме почивката Embarassed Laughing
И понеже това са първите ни опити,още няколко дни след това като започнах с едни внушения,че тук ме придърпва и там ме приболва LaughingНямам нищо против да ми се посмеете,знам си,че съм смешна:)А реален резултат мога да чакам чак след 4 август...
Както и да е.Сега си запълвам времето с нещо забавно,на което ме научи една приятелка.Промушва златен пръстен през косъм и го провесва над дланта ми .Ако пръстенът започне да се върти в кръг,ще имам момиче,а ако се движи напред-назад-момче:)))...
Ами,това е,по нашите изчисления вече съм бременна с момиче:))))))) Joy

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета в 17:15 ссъм на друг лекар-да видим и той какво ще каже.Тук ме успокоява една мама която също така в началото въряла 2 седмици назад а си знаела точната овулация-видяяла е сърце чак в 9г.с-а плода отбговарял на 7г.с(знам че това са единични случай,но все пак"Всеки трябва надежда да има"както е казал Дж.Родари)

# 41
  • Мнения: 4 806
МЕГИ, ще стискам палци. Не губи кураж...

# 42
  • София
  • Мнения: 1 067
Меги, много, много стискам палци!!!

добре че ще те видят още отсега. Довечера да пишеш какво е станало.  Hug

Всъщност ти в коя г.с., си в момента?    newsm78

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Фъстъчка аз съм в 8г.си2дни а коремния ме изкарва 6г.с2дни-Иначе преди 10 дни ме искара 5г.с2дни newsm78и аз немога да разбера вече.

# 44
  • UK
  • Мнения: 1 351
 МЕГИ стискам всичките си налични палци всичко да е наред с бебо и да е било просто грешка  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт