Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 529
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Благодаря, но аз все още не мога да повярвам. Чух се с доктора, каза ми да повторя кръвния на 23.12, но аз съм решила в четвъртък отново да го направя.Ще пиша какъв е резултатът.

# 31
  • Мнения: 170
Ох, и аз съм така. След миналогодишната загуба точно по това време. А и след първия нисък резултат изобщо нямах надежди. Сега чак ме е страх да се зарадвам. Толкова искам да споделим на близките си, но не смея. Снощи си направих пиклив тест от зор да видя тая втора чертичка. От тест номер 50 най-накрая я видяхме бледа втора чертичка, много яко! Все пак, мила моя, вярвай в щастието, за да се сбъдне. ❤ До последно Simple Smile


Благодаря, но аз все още не мога да повярвам. Чух се с доктора, каза ми да повторя кръвния на 23.12, но аз съм решила в четвъртък отново да го направя.Ще пиша какъв е резултатът.

# 32
  • Мнения: 1 630
Аз изчаках първата фетална за да кажа на всички. Толкова нереално ми беше всичко, макар да имах вече гадене и повръщане.
Марчело, честито!

# 33
  • Мнения: 123
Марчето, честито! Сега се отпусни, повече почивка, полож. емоции и всичко ще е наред!
Ние казахме на близките г. д около 3 месец Simple Smile. Толкова ме беше страх и исках всичко да е наред, че не исках никой да знае Simple Smile

# 34
  • Мнения: 28
Момичета, все не ми дава мира един въпрос. Аз имам мигрена и ми помага само приема на 2 таблетки Беналгин.
На втория ден след трансфера силно ме заболя главата и взех два Беналгина. Може ли това да е причина за неуспешния ми опит?

# 35
  • Мнения: 1 630
Не, Наде не е това причината. И аз съм с мигрена, приемах лекарства до положителния тест.

# 36
  • Мнения: 170
Марчето, пуска ли тест днес?
Аз искам да попитам трябва ли да се притеснявам, че от време на време имам леки менструални болки. Те не са ли около имплантацията. Вече е 15ти ден след трансфера. Страх ме е, защото миналия път ме заболя така и изкървях и всичко свърши.

# 37
  • София, България
  • Мнения: 89
Марчето, пуска ли тест днес?
Аз искам да попитам трябва ли да се притеснявам, че от време на време имам леки менструални болки. Те не са ли около имплантацията. Вече е 15ти ден след трансфера. Страх ме е, защото миналия път ме заболя така и изкървях и всичко свърши.
Напрежението е нормално от време на време, стига да не са силни болки и контракции. Няма проблем да вземаш но- шпа, не допускай силна болка, почивай си повече. Ако имаш притеснения се обади на д- р Белчева или д- р Владимиров. Аз дълго имах леки болки , може би и вторият месец. Стискам палчета!

# 38
  • Мнения: 40
Да, преди малко видях резултата - 251.00 ЧХГ
Аз сутринта имах съвсем леко зацапване, докторът каза да продължавам с лекарствата като може да пия и но шпа.

# 39
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Добро утро,момичета.Влизам с една не особено приятна новина.В една от групите ни във ФБ прочетох,че изтеглят от аптеките Нео фолик Мета от партида 27819.Все още не знам защо,но ни съветват да ги изхвърлим,ако пием от тях.За съжаление аз съм изпила почти 3 блистера от нея,дано не е нещо много сериозно...

# 40
  • Мнения: 40
Аз също в момента пия от тях - партидата е 27819

# 41
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Доколкото разбрах била обикновена,а не метилирана.Хубаво,че не е нещо сериозно.Е за тези дето сме с неусвояване на обикновената не е много ок,но нищо...На мен още в началото ми направи впечатление дългия и срок на годност-до 09.2021,досега винаги е била с 6 до 9 месеца след закупуването.Не знам дали е от значение,но може би да...Също и това,че е бяла,но пък вече такава щели да я правят...С две думи-стори ми се странна,но си казах,че щом я продават,значи всичко е ок.

# 42
  • Мнения: 170
Здравейте, момичета. Днес бях на преглед. Видяхме плоден сак, около осем мм. Доктор Белчева се очуди, че Владимиров ми е назначил фраксипарин, защото нямам тромбофилия. Каза, че според нея няма нужда, но ние сме си знаели. Доктора се връща на 27 ми януари. Не за първи път ми прави впечатление, че нещо им бяга комуникацията и че имат различни мнения по един въпрос. Предполагам Доктора все пак има нещо предвид, щом ми го е изписал. Все пак трябва да е видял резултатите... В крайна сметка Белчева каза, при най-минималното зацапване веднага да спра фраксипарина. След две седмици на преглед за сърдечна дейност. Това ще са най-кошмарните ми, този период ужасно ме плаши.

# 43
  • Мнения: 1 630
Тони, и при мен Белчева беше учудена за фраксипарина, но аз се консултирах и с други лекари и те потвърдиха нуждата от него. Бях на фраксипарина до 13- та г.с след това на аспирин протект до 32- Ра г.с. и до раждането и месец след това пак на фраксипарина. Моята мутация е ниско рискова.
Да те предупредя, без парацетамол ако слагаш фраксипарина. Не знам каква реакция правят, но започва кървене от техните двете. Поне аз зацапах и двата пъти като пих парацетамол и ми тръгна и кръв от носа. После четох в листовките им, че трябва да се внимава с употребата на двата препарата.

# 44
  • Мнения: 170
Благодаря, че ме предупреди за парацетамола, че аз често имам главоболие. А дали дългия път може да ми навреди. Днес ми се събират 6-7 часа общо?
Тони, и при мен Белчева беше учудена за фраксипарина, но аз се консултирах и с други лекари и те потвърдиха нуждата от него. Бях на фраксипарина до 13- та г.с след това на аспирин протект до 32- Ра г.с. и до раждането и месец след това пак на фраксипарина. Моята мутация е ниско рискова.
Да те предупредя, без парацетамол ако слагаш фраксипарина. Не знам каква реакция правят, но започва кървене от техните двете. Поне аз зацапах и двата пъти като пих парацетамол и ми тръгна и кръв от носа. После четох в листовките им, че трябва да се внимава с употребата на двата препарата.

Общи условия

Активация на акаунт