Коледата чука на вратата, ЮЛЧЕТО подарък чака под елхата! - Тема 3

  • 20 138
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 134
Пробвай да й пееш, пускаш песнички, да я забляваш с някоя играчка.. Абе всички неща, които се сетиш да се правиш на маймуна. Майка ми така обяснява, че на времето са ми хвърчали самолетчета, аз до скоро пеех народни песни, вече не вървят и пускам 2-3 песни от YouTube. Вече не се забавлява с 2 лъжици, които й давах докато яде.
Много хубав съвет! Аз избягвам пеенето, но винаги давам малка гумена играчка, от тези за баня, за забавление. Или нещо друго, което да й привлече вниманието, иначе се почва един рев и теглене на презрамките на столчето.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 10:09 от Sunny555

# 691
  • Мнения: 388
Да попитам ходихте ли за цитонамазка вече и след колко менструални цикъла си я направихте? 😊

# 692
  • София
  • Мнения: 388
С играчките и песничките мина и нашия период и днес ѝ пуснах песнички и си хапна доста. Не исках просто да избягам до тази крайност, но трябва да набавя повече желязо и витамини.
За цитонамазка моята АГ ми беше казала след 2 редовни цикъла да отида и точно си мислих да запазвам час и при това положение се отказах. Ще видя до кога ще продължи борбата с този коронавирус и най-вероятно към лятото ще отида.

# 693
  • Мнения: 3 289
Аз ходих на цитонамазка след 3 цикъла, направихме и ехомамография (независимо, че кърмя). Иначе моя доктор също каза след 2 да отида. Но за профилактика според мен сега не си заслужава.

# 694
  • Мнения: 1 979
Аз ходих малко преди извънредното положение. Кърмя, още нямам цикъл.
Ако не бях успяла да отида, сега не бих рискувала. Това не е спешно изследване, ако нямаш оплаквания.

# 695
  • Мнения: 638
Аз още не съм ходила. Дойде ми на Бъдни вечер, след това имах още 2 цикъла и сега ми закъснява доста време...

# 696
  • Мнения: 52
Здравейте, ние също имаме проблеми с храненето. Пея песнички, или давам някакъв безопасен предмет да разглежда, докато яде. Но е доста тегаво. Цитонамазка ми правиха 3 месеца след раждането. След като започнах с Дормикинда определено е по-спокоен през нощта, а и през деня.

# 697
  • Мнения: 638
Здравейте, ние също имаме проблеми с храненето. Пея песнички, или давам някакъв безопасен предмет да разглежда, докато яде. Но е доста тегаво. Цитонамазка ми правиха 3 месеца след раждането. След като започнах с Дормикинда определено е по-спокоен през нощта, а и през деня.

И аз започнах от вчера... силно се надявам да подейства! Това дете спи супер малко Sad По колко таблетки даваш на ден? Аз засега съм на 3.

# 698
  • Мнения: 295
Моята много се буди през нощта, през деня спи горе долу добре, но през нощта по 3-4 пъти, има моменти и по 2 пъти и иска задължително гърда 🤷‍♀️🤷‍♀️

# 699
  • Мнения: 1 979
И моето момиченце е така, по-рано споделих. Като цяло имам впечатления, че кърмените бебета се будят по няколко пъти през нощта и искат да сучат. Сигурно има изключения, но аз не знам за тях. Grinning
Но ще мине.... като ги отбием. Joy

# 700
  • Мнения: 502
И моето момиченце е така, по-рано споделих. Като цяло имам впечатления, че кърмените бебета се будят по няколко пъти през нощта и искат да сучат. Сигурно има изключения, но аз не знам за тях. Grinning
Но ще мине.... като ги отбием. Joy
Тццц, не се надявай много 😃.. Мелани е на АМ, и се буди постоянно. Откакто почнах да и давам закуска, почна да иска да яде към 4-5ч. После ляга, спи още 30 мин. и сме готови да кукуригаме 😷

# 701
  • Мнения: 528
И моето момиченце е така, по-рано споделих. Като цяло имам впечатления, че кърмените бебета се будят по няколко пъти през нощта и искат да сучат. Сигурно има изключения, но аз не знам за тях. Grinning
Но ще мине.... като ги отбием. Joy
как ли ще стане отбиването не знам.. имам чувтвото, че заспива с гърдата и цяла нощ суче... все като се събудя се е залепил за мен като пиявица. Добре, че сам се обслужва, разкопчава нощницата и се почва Grinning

# 702
  • Мнения: 1 979
Като им дойде момента става, но постепенно. И двамата батковци съм ги отбила по естествен начин, макар и на различна възраст. Но докато сучат, са си пристрастени, така е. Hug
Това със спането явно си е до дете, без значение кърмени или не. Моите след отбиването започнаха да спят. И добре че така стана, защото особено с малкия щях да пукна от недоспиване (кърмих го дълго). Сега вървим в същата посока. Абе като цяло ще спим в някой друг живот. Joy

# 703
  • София
  • Мнения: 388
Направо ми се струва нереално това, че след като се отбият спят по цяла нощ, жестоко се надявам да е така, че ми е първо дете. Пък за самото отбиване не ми се мисли просто...Да са ни живи и здрави пък ние майките ще издържим, времето си минава, сигурно после няма да си и спомним за тези дни 😁

# 704
  • Мнения: 107
Споделям мнението, че всичко си е до бебенце 😊 ние се отбихме на 3 месеца, но имам чувството, че всеки изминал месец се прилепва до мен все повече и не мога много да мърдам, че се спинка доста леко и гледа само да ме приклещи я с крака, с ръце 😅

Все си мисля, че ги тормози нещо за да се будят така често нощно време.. при нас основно е заради зъбките, доста е изморително, но ще издържим ❤

Общи условия

Активация на акаунт