Последна седмица на юли - морето ни зове със свойта топлина и дюни

  • 4 931
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 902
Ая, много се радвам. Само като си спомня, колко беше притеснена като се видяхме при док в коридора. Тъкмо беше приключила лечението. И какъв хубав резултат само... Скоро и официално ще си получиш честитката.
Момиче, нека спокойствието, обзело те напоследък, те спохожда през следващите 9 месеца. Съвсем скоро ще чуеш напевния ритъм на малките сърчица, не се притеснявай.
На всички чакащи момичета - КЪСМЕТ.

# 76
  • Мнения: 1 950
blueeyes, браво за резултатите. Три месеца не е много време ей сега ще минат и ще видиш, че спермограмата ще е още по-добра. Laughing, пък и д-р Кацаров си знае работата Wink.
Ние също ще чакаме три месеца да видим има ли подобрение или не. Ето даже един вече мина Laughing
Mi6inkata и аз бяха с подобна "треска" миналата седмица Laughing, побърках от въпроси момичетата в чата, ама всичко мина както си трябва Laughing. Успех ти пожелавам  bouquet
Даре, радвам се за теб само така Laughing. Рисувай това е чудесно. Някой ден може да ни покажеш някое твое произведение Wink

Ние вчера най-накрая си напазарувахме нашата почивка, датата на отлитане е 10 август, сега почвам да броя дните до тогава Laughing

# 77
  • Мнения: 1 419
Браво на всички - много се радвам, че почти за всеки има хубави новини напоследък  Hug

Специално БРАВО на Дарето, защото я следя от близо  Naughty, нищо че не й пиша - горе главата, смело напред, и спокойствие  Peace

А за Ми6инката, на лекаря работата му е да ти помогне, а ти имаш полза да си мобилизирана, за да запомниш всичко и да задаваш въпроси  Wink

Много bouquet за всички

# 78
  • Мнения: 939
Момичета, много ви благодаря за подкрепата  Hug! Отчет непременно ще дам. Лек ден от мен и по - малко грещини.

# 79
  • Мнения: 4 056
Момичета, благодаря ви за подкрепата и за поздравленията, че имаме подобрение при спермчовците (макар сами по себе си това да не са хич блестящи резултати) Едва сега успях да вляза във форума днес, и направо ме просълзихте. Много сте мили! Вие станахте част от моето ежедневие (ден без форум е като ден без нещо много любимо и мило)
 Hug Hug

# 80
  • Враца
  • Мнения: 5 213
ЕЕЕЕЕЕЕ ама вие сте се постарали добре с хубавите новини.
Едно тихичко честито на новите бремелинки! Пазете се много! Мнгого се зарадвах на новините.
Синеочка браво за спермограмата. Само така.
Жабче не се предавай.
Ние тук си прекарваме супер, друго си е при мама и татко Simple Smile
Весел ден на всички и приятна ваканция на заминаващите Sunglasses

# 81
  • Мнения: 7 716
Браво, Ва-ва.
Дара, стагай се, всичко е в твои ръце!

# 82
  • София
  • Мнения: 4 272
Ва, завиждам ти за Бургасчето! Хубаво да си починеш и хубаво да те поглезят мама и татко Wink
Аз да се похваля вчера случайно се срещнахме с Aya Flutter И да ви кажа установих, че всички бременни ги разкрасява бременността, дори да е съвсем в началото. Дано всички тук се разкрасим скоро по този начин Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 419
Много се зарадвах да те видя, Лея  Heart Eyes и благодаря за комплимента   bouquet
Пожелавам ви скоро и на вас  Flutter

Само да споделя, че се разбрахме на първо четене да организираме една срещичка и по молба на Лея преди да замине на море  Grinning
Ще пуснем темичка скоро  Wink

# 84
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Здравейте момичета! Виждам че настроението е хубаво напоследък  Laughing

Ние направихме второ изследване на Пролактин, сега е в норма. Явно на стрес се дължи повишението му  Rolling Eyes Все пак доста му се насъбра на моя мъжки фактор напоследък.  Grinning
Чакаме си генетичното изследване, дано там няма проблеми.
Имам адски много работа, затова само ви хвърлям по някой и друг поглед чат пат.
Ая - кефи ме лентичката ти Wink

# 85
  • Мнения: 7 716
Браво, Жабче. Laughing

# 86
  • Мнения: 1 419
кефи ме лентичката ти Wink
За сега толкова - другата седмица повече  Laughing

Пускам тема за среща  Party

# 87
  • София
  • Мнения: 3 573
Имам въпросче - да се чували за лечение на липса на овулация с противозачатъчни?

# 88
  • Мнения: 1 419
да, умишлено се подтискат няколко месеца, като след курса на лечение се очаква яйчниците да се "събудаят".

ако се цели забременяване се препоръчва дисректно стимулация.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 573
Благодаря ти, Ая. Леко съм объркана - става въпрос за близка приятелка, при която има съмнения за тумор на хипофизата, съответно повишен пролактин. Това е комбинирано с липса на овулация. От друга страна изследванията й за пролактина според зависи са ту в норма, ту в не.
За сега единственото й назначено лечение са противозачатъчните (за пролактина нищо не са и дали), от което пък цикълът й съвсем се е побъркал и се появява на 15-20 дни...
Все си мисля, че трябва и друго мнение да потърси. Вместо това тя се е примирила, че деца няма да има... Направо не знам какво да я посъветвам...

Общи условия

Активация на акаунт