Повтарящи се аборти

  • 10 209
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 896
РЕНЦИ

имаш ли тел. № на Кременски?

# 16
  • Мнения: 7 716
Виж темата - "Генетично здраве и генетично изследване"
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=budeshtima … =5&part=[url]

# 17
  • Мнения: 4 068
Да.
Както казва Лали може твояга приятелка да се свърже и с доц. Конова от гр. Плевен.
Тя работи в имунологията на ВМИ-Плевен и се занимава точно с имунологичните изследвания и изследването на НК- клетките в периферната кръв.
Много отзивчива и разбрана жена е.
Ако искаш мога да ти дам координатите и.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: renci
Да.
Както казва Лали може твояга приятелка да се свърже и с доц. Конова от гр. Плевен.
Тя работи в имунологията на ВМИ-Плевен и се занимава точно с имунологичните изследвания и изследването на НК- клетките в периферната кръв.
Много отзивчива и разбрана жена е.
Ако искаш мога да ти дам координатите и.


Ами да ако обичаш!!!
Мерси!!!

Сега виждам че и ти си от Пловдив...като мойта приятелка... Ходила ли си при Димитрова от ВМИ - (тя при нея ходи)?

# 19
  • Мнения: 637
Щом вече е правила генетични изследвания, вероятно няма нужда да ги прави отново. Но при такива повтарящи се аборти в ранен срок на бременността обичайно търсим редки причини - имунологични например (антитела). Ако иска, нека ми се обади, ще я свържа и с доц. Конова от Плевен, ние поддържаме връзка, както и с доц. Кременски, ако нещо има да се доуточнява.

# 20
  • Мнения: 4 068
Гуш, давам ти мейлите и на двамата.
Много са отзивчиви и ще направят каквото могат.
Но твоята приятелка верно е най-добре да се свърже с Мели първо, защото те си контактуват постоянно понеже и двамата, доц. Конова и доц. Кременски, помагат много на сдружение зачатие.
Ето и мейлите им, че пак се отплеснах.

Доц. Кременски

kremensk@medfac.acad.bg

Доц. Конова

eikonova@abv.bg

Дано помогнат и се оправят нещата.
Много добре знам как се чувства твоята приятелка и от сърце и пожелавам скоро да си имат едно прекрасно бебче, което да ги радва и изпълни живота им с усмивки.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: Meli
Щом вече е правила генетични изследвания, вероятно няма нужда да ги прави отново. Но при такива повтарящи се аборти в ранен срок на бременността обичайно търсим редки причини - имунологични например (антитела). Ако иска, нека ми се обади, ще я свържа и с доц. Конова от Плевен, ние поддържаме връзка, както и с доц. Кременски, ако нещо има да се доуточнява.


ок - ще ти се обадя след като говоря с майката на мойта приятелка...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 648
Здравей, аз съвсем скоро минах през всички изследвания и мога да випамагна. Ренци се е справила чудесно, но ако искаш да прочетеш всичко, което съм изнамерила по темата ето ти масто:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=159&Board=probzab&N … part=all&vc=1
Ако имаш въпроси, питай!

# 23
Здравейте момичета ! Аз имам същият проблем от една година за това реших да споделя опита си . Лежах в Александровска и там ми направиха пълни безплатни изследвания.Забравих да кажа , че имам териоидит на Хашимото , но не това беше проблема . Направиха ми генетични изследвания и някакви имунологични и се оказа ,че имам " Антифосфолипиден синдром"  Sad  Все пак опитайте с изсладванията

# 24
  • София
  • Мнения: 3 648
Антифосфолипидния и тироида са свързани по косвен път. Какви са ти стойностите?

# 25
Не ги помня ще ги проверя и ще ти ги пратя. Аз честно казано вече се отчаях и спрях всякакви опити. Дори изпадам в ужас ако се усъмня ,че може да съм бременна. Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 3 648
Не се отказвай - просто ти трябва добър ендокринолог, който разбира и от връзката на щитовидната жлеза с бременността и с антифосфолипидните. Чела ли си статията в Зачатие:
http://zachatie.com/modules.php?name=News&file=article&sid=195

# 27
Много, много ти благодаря за статията и желанието да ми помогнеш , но там откъдето съм аз няма такива. Дори в началото трябваше да направя 4 аборта , за да се откажат от мнението , че това е нормално "аборт в обедната почивка" както се изразява генеколога.Аз все пак имам едно детенце и лекарите казват " Защо се мъчиш нали си имаш едно.А аз просто исках още едно. Пък и при нас няма такива  Cry специалисти .

# 28
  • София
  • Мнения: 3 648
Къде е това? И защо не дойдеш до София?! И аз имам една детенце, но вече два пъти не испявам да износя второто, така че те разберам, но без да се вземат мерки, едва ли ще стане!
Зарежи какво ти говорят - за съжаление ние попадаме в в една група, както четох някъде, където хората без деца ни се чудят какво толкова се напъваме, а тези с две и повече ни се чудят на акъла как може да искаме още едно!

# 29
  • Мнения: 404
Имам сестра,която направи 4-ри спонтанни аборта.Направи си всякъкви изследвания,но причини за сп.аборти не се намериха.Една година по късно забременя отново и през цялата бременност и се наложи да лежи кога в болница,кога в къщи.И така роди се едно прекрасно момиченце след девет месеца-никъкво ходене никъде и само лежане и инжекции.Но това си заслужава да се изтърпи,защото децата са смисъла на животът ни.

Общи условия

Активация на акаунт