Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 41 608
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Здравейте, да се запиша и аз. След 2 год кърмене с чашка D вече нещата не са същите. Започвам да се интересивам от варианта. Моля ви, кажете ми честно в прав текст за тук в България каква сума трябва да имам предвид. А Турция? Дано не ви изнервя с този въпрос, но ще се радвам да споделите.

# 61
  • Мнения: 77
Аз имах капсулна контрактура но при надмускулно поставяне.Доколкото знам при подмускулно вероятноста е около 1 процент
И отново се подложи на операция заради КК ли, с гладки  импланти ли беше?

# 62
  • Мнения: 136
Здравейте, да се запиша и аз. След 2 год кърмене с чашка D вече нещата не са същите. Започвам да се интересивам от варианта. Моля ви, кажете ми честно в прав текст за тук в България каква сума трябва да имам предвид. А Турция? Дано не ви изнервя с този въпрос, но ще се радвам да споделите.

Здравей:) Ами в Бг диапазона варира доста. Между 4600 и 10 000 лв в зависимост от хирурга и самата операция ( само импланти, или с повдигане..) Но в общи линии май по-познатите  имена, уж “добрите” Започват от 7 хил. За Турция не знам със сигурност, ама май пак от 6000 нагоре...Има доста инфо назад

# 63
  • Мнения: 2 730
Здравейте, да се запиша и аз. След 2 год кърмене с чашка D вече нещата не са същите. Започвам да се интересивам от варианта. Моля ви, кажете ми честно в прав текст за тук в България каква сума трябва да имам предвид. А Турция? Дано не ви изнервя с този въпрос, но ще се радвам да споделите.
Защо пък да ни изнервяш, тук само някой може да се позаяде с някой друг иначе всичко си е наред. За България ти казвам за докторите които знам Молов между 5000-5500 лв., Кънев - 6000-7000 лв., Комитски пак около 7000лв., Стоянов 9000-10000 лв., една позната ми каза 12 000 лв. при Стоянов, наложило да и постави мрежа, но не знам дали малко не преувеличава, тази мрежа да струва толкова. Те повечето си имат обявени цени

# 64
  • Мнения: 3 023
Скъпи са мрежите и Комитски слага също.
Цената зависи и от вида на имплантите има марки, които са по евтини има и по скъпи. От доктора и клиниката, в която оперира също.... Когато се прави и повдигане се таксува с отделна цена, та зависи какво ще се прави.

# 65
  • Мнения: 59
Аз имах капсулна контрактура но при надмускулно поставяне.Доколкото знам при подмускулно вероятноста е около 1 процент.Да втори път надмускулно евросиликон.И сега трети път подмускулно.Не текстурирсни бяха Евросиликон.Капсулата няма връзка само с текстурата.
[/quote]
И отново се подложи на операция заради КК ли, с гладки  импланти ли беше?
[/quote]

# 66
  • Мнения: 16
Много ви благодаря! Ако е нещо 5000-7000 лв (както и казвате, че може би би могло) ще мога да се впусна в начинанието, ако се реша. Иначе над тази сума бих зависила вече и от мъжа ми, което е обречено на провал. Grinning Над 2000-3000 лв едва ли би ме подкрепил в точно такова нещо. Unamused Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Ако няма да правиш намаляване или повдигане на бюст, 7000 лв ще ти стигнат да имаш мечтаните гърди.

# 68
  • Мнения: 16
Толкова малко ли ме дели от мечтите Simple Smile при мен обаче май точно повдигане трябва. Предполагам специалист ще трябва да каже. Благодаря все пак. Основно инфо поне да имам е важно.

# 69
  • Мнения: 45
Запис и от мен.Аз съм на подчти месец вече и се чувствам много добре само малко ми малеят и съжалявам ,че не сложих повече.
и аз правя 1 месец на 18 когато съм по спортния сутиен като ги гледам размера е добър но като облеча нещо все едно не съм си правила операция 🤭 и аз взех да съжалявам че не сложих по големи

Момичета, аз бях в депресия първите 2 месеца след операцията. Едно че се двоумях между 390 и 425 кубика (сложих 390) и второ, те в началото изглеждаха много по-малки отколкото стават в последствие (мускула се отпуска и съответно не притиска импланта и обема се увеличава). Пътят е дълъг, изисква се търпение. Промяната от позицията "плоска като дъска" към "надарена бомба" е трудна за възприемане. Аз започнах реално да си харесвам гърдите след около година Grin

Не бързайте със заключенията, че са ви прекалено малки, първо е все още много рано да се каже защото много ще се променят, второ защото, повярвайте ми ако си бяхте сложили 1-2 размера по-големи бихте съжалявали повече, отколкото ако си сложите по-малки. Винаги може да сложите по-голям размер, но трудно може да се върнете към по-малък...
Благодаря ти,  успокоих се 😁😘

# 70
  • Мнения: 45
Много ви благодаря! Ако е нещо 5000-7000 лв (както и казвате, че може би би могло) ще мога да се впусна в начинанието, ако се реша. Иначе над тази сума бих зависила вече и от мъжа ми, което е обречено на провал. Grinning Над 2000-3000 лв едва ли би ме подкрепил в точно такова нещо. Unamused Stuck Out Tongue Closed Eyes
Зависи кой хирург ще избереш естествено,какви импланти и къде. Но освен неговата цена има и допълнителни разходи. Изследвания /около 350лв дадох/, при мен- полети, хотели, лекарства/обезболяващи нищо работа де/и медицински сутиен+спортен.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 12:56 от Xetera

# 71
  • Мнения: 77
Скрит текст:
Запис и от мен.Аз съм на подчти месец вече и се чувствам много добре само малко ми малеят и съжалявам ,че не сложих повече.
и аз правя 1 месец на 18 когато съм по спортния сутиен като ги гледам размера е добър но като облеча нещо все едно не съм си правила операция 🤭 и аз взех да съжалявам че не сложих по големи

Момичета, аз бях в депресия първите 2 месеца след операцията. Едно че се двоумях между 390 и 425 кубика (сложих 390) и второ, те в началото изглеждаха много по-малки отколкото стават в последствие (мускула се отпуска и съответно не притиска импланта и обема се увеличава). Пътят е дълъг, изисква се търпение. Промяната от позицията "плоска като дъска" към "надарена бомба" е трудна за възприемане. Аз започнах реално да си харесвам гърдите след около година Grin

Не бързайте със заключенията, че са ви прекалено малки, първо е все още много рано да се каже защото много ще се променят, второ защото, повярвайте ми ако си бяхте сложили 1-2 размера по-големи бихте съжалявали повече, отколкото ако си сложите по-малки. Винаги може да сложите по-голям размер, но трудно може да се върнете към по-малък...
Благодаря ти,  успокоих се 😁😘
Май аз съм единсвената, която се притеснява да не са и големи😀. Аз имам някакъв старт с чашка Б съм и имам леко увисване и избрахме 375 сс, за да може да обере увисването. Но сега се притеснявам, защото Мотива ергономични са по уголемени от другите, дават по-голяма пълнота.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 14:21 от bubanka

# 72
  • Мнения: 191
Май аз съм единсвената, която се притеснява да не са и големи😀. Аз имам някакъв старт с чашка Б съм и имам леко увисване и избрахме 375 сс, за да може да обере увисването. Но сега се притеснявам, защото Мотива ергономични са по уголемени от другите, дават по-голяма пълнота.

И аз от същото се притеснявам.Не си сама. Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 14:20 от bubanka

# 73
  • Мнения: 8 759
https://www.instagram.com/p/B6H987VpS93/?utm_source=ig_web_copy_link

Много ми харесват на др Хатър...
Вие какво мислите?

# 74
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Др Хатър нещо не се справя със снимките в инстаграм иначе на компютъра си има Страхотни фотоси Simple Smile аз ще съм при нея скоро. Мрежите на мен ми казаха 300лв на бройка,  ( не др. Хатър ) изобщо не са скъпи. Но както виждам всеки си слага различни цени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт