Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 62

  • 12 086
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 297
Привет! 🙂
Искам да поръчам от online4baby чрез gabco, но нещо не мога да разбера как. Може ли някой да ми обясни точно какви са стъпките, че се изнервям от лутане, а и се притеснявам да не изпусна солидното намаление на количка Cybex. 😀 Може и чрез друга фирма да е, стига да е сигурна работата и лесна.
Благодаря!

# 61
  • София
  • Мнения: 3 168
Регистрирате се в сайта на превозвача и ще получите уникален ID номер.  Като влезете на страницата: адрес в UK, ще видите как точно трябва да е изписан адреса, когато пазарувате. Този адрес го въвеждате като адрес за доставка в сайта от който пазарувате.

# 62
  • Мнения: 297
Регистрирате се в сайта на превозвача и ще получите уникален ID номер.  Като влезете на страницата: адрес в UK, ще видите как точно трябва да е изписан адреса, когато пазарувате. Този адрес го въвеждате като адрес за доставка в сайта от който пазарувате.

Много, много Благодаря! 🌷

# 63
  • Мнения: 297
Няма да го бъде! Момента с регистрацията липсва 😒

# 64
  • София
  • Мнения: 3 168
Няма да го бъде! Момента с регистрацията липсва 😒
https://www.gabco.org/vhod.php

# 65
# 66
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ми, цъкни на пълната версия, де... Толкова пък да е сложно. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 297
Ми, цъкни на пълната версия, де... Толкова пък да е сложно. Rolling Eyes


Определено не е толкова сложно - цъкнах, разбира се, цъках къде ли не. Не съм очаквала да се случи нещо само с поглед... И пак греда.
Благодаря все пак.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
При мен си има бутон "Регистрация". Пробвай през компютър.

# 69
# 70
  • Мнения: 297

Е това вече е друго нещо! 😍 Огромни благодарности! Бъди здрава!

# 71
  • Мнения: 66
Здравейте!
От кои сайтове мога да поръчвам памперси? Имам регистрация в Габиели, но като дам техния пощенски код, сайта / ASDA/ ми дава, че не доставя до този адрес!
Благодаря!

# 72
  • София
  • Мнения: 23 165
габиели имат отделен адрес за такива покупки.
https://www.uktobg.com/news/nov-adres-za-porychki-ot-groceries-magazini

# 73
  • Мнения: 66

Много благодаря!

# 74
  • Мнения: 234
Момичета, не знам дали е подходящо да питам тук, но не знам къде другаде. От доста време поръчвам от Англия и до сега не съм имала проблеми, но напоследък се замислих, ако имам дефектен артикул какво ще правя. Някой връщал ли е проблемна стока към магазин в Англия и как?

Общи условия

Активация на акаунт