Февруарски мами 2020 Тема#3

  • 21 461
  • 316
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13
Здравей!
Една приятелка имаше същия казус. Щом те осигуряват на минималната работна заплата ще получаваш минималните майчински= мин.работна заплата за съответната година.

# 91
  • Мнения: 6
Благодаря

# 92
  • Мнения: 35
Здравейте,днес бяхме на преглед и тежим  2600 като сме почти 35г.с.Вие колко тежите в тази седмица?

# 93
  • Мнения: 500
Здравейте,днес бяхме на преглед и тежим  2600 като сме почти 35г.с.Вие колко тежите в тази седмица?


33 седмица беше около 2500гр

# 94
  • Мнения: 24
Здравейте мами, последно време се чудя за нощниците и сутиените за кърмене. Вие взехте ли?

# 95
  • Мнения: 595
Нощница и пижама, потници и сутиени също имам.Удобни са, да не се разголваш много, да вдигаш и загъваш дрехи, презрамки.Нося ги и без нужда Grinning удобни са ми и в момента

# 96
  • Мнения: 7 242
Взех си две тип рокля за кърмачки с копчета отпред и една моя стара две части днес даже ги изпрах Simple Smile и от
Wikiki сутиен надолу с потник за кърмачки черен

# 97
  • Мнения: 459
И аз потниците и ситиените ги нося без нужда Simple Smile)) много са ми удобни

# 98
  • Мнения: 5 777
Взех си нощница и два сутиена за кърмене. Нощницата мисля да я облекла само в болницата. Сутиените са удобни, но засега предпочитам без нищо. Като се роди бебето ще видим.

# 99
  • Мнения: 243
Имам нощница за кърмене, която носех само в болницата с първото дете. Сега си взех една от Waikiki, което не е за бременни, но има копчета отпред и става. Ще мушна и двете в багажа. Имам два сутиена за кърмене и мисля да взема още няколко.
Мисля тези дни да пусна една поръчка от Ремедиум и да знам, че поне с багажа за болницата съм готова.
Вътре ще сложа:
Две нощници
Памучно бельо, един размер по-голямо
Сутиени за кърмене
Чорапи и пантофи
Предният път си носех един памучен халат, от тези за над пижама и ми беше много удобно да се разхождам с него.
Помпата за кърма
Козметика
Подплънки за кърмачки
Нощни превръзки
Крем за зърна (Предният път ползвах Лансинокс)
Чаша за чай и лъжичка
Чай за кърмачки на Хип (май имаше ефект от него)

Това съм си съставила като списък. Споделям го, защото на някой може да му е от полза. Ясно е, че в дамската ми чанта ще имам лични документи, телефон и зарядно.

Дрехите за изписването за мен и бебето ще ми ги донесат в деня.

# 100
  • Мнения: 7 242
Имам нощница за кърмене, която носех само в болницата с първото дете. Сега си взех една от Waikiki, което не е за бременни, но има копчета отпред и става. Ще мушна и двете в багажа. Имам два сутиена за кърмене и мисля да взема още няколко.
Мисля тези дни да пусна една поръчка от Ремедиум и да знам, че поне с багажа за болницата съм готова.
Вътре ще сложа:
Две нощници
Памучно бельо, един размер по-голямо
Сутиени за кърмене
Чорапи и пантофи
Предният път си носех един памучен халат, от тези за над пижама и ми беше много удобно да се разхождам с него.
Помпата за кърма
Козметика
Подплънки за кърмачки
Нощни превръзки
Крем за зърна (Предният път ползвах Лансинокс)
Чаша за чай и лъжичка
Чай за кърмачки на Хип (май имаше ефект от него)

Това съм си съставила като списък. Споделям го, защото на някой може да му е от полза. Ясно е, че в дамската ми чанта ще имам лични документи, телефон и зарядно.

Дрехите за изписването за мен и бебето ще ми ги донесат в деня.

И моя списък е подобен може би без чая и чашата 😀като мисля да взема водичка и шоколад също си купих лигнин кафяв еднократни гащи и превръзки за родилки нз колко ще ги ползвам ..
Коя марка нощни превръзки си купихте?

# 101
  • Мнения: 180
Здравейте,момичета!Как изкарахте празниците?Ние си бяхме тримата и при нас беше спокийно.Сега за 31-ви ще празнуваме с приятели.
На 7-ми ще ходя в болницата,в която ще раждам и ще ги питам какво точно ще ми трябва.Нощници имам две с копчета,но така или иначе няма да кърмя.Общо взето за мен всичко си имам.Вчера купих нощни превръзки на Олуейс.Не можах да намеря за родилки специални.Имам една ръчна помпа,която ще взема за всеки случай,ако се наложи да изцеждам.Няма да приготвям за мен нищо специално за изписването.Тук не е като в България...Няма роднини,няма снимки,няма фотоапарати.Идва бащата,прибира си ви с бебето и това е.Изписването тук не е нищо специално.Смятате ли да правите фотосесия за новородено?Аз с каката не направих и малко ме е яд.

# 102
  • Мнения: 7 242
Днес пуснах малко перални с дрешки за бебето Simple Smile
Не мисля да правим фотосесия чак ...2..3 снимки с телефона и това е

# 103
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
И аз не мисля да правя фотосесия. Предния път също не правих имам някой, който си пазя правени с телефона.
Аз лично също съм на мнение, че изписването си е личен момент на който не искам да ми се струпат всички близки и приятели.
Искам само спокойствие с най-близките, таткото, баткото и майка ми ще е при нас. 😍

# 104
  • Мнения: 243
Предният път бях купила от тези еднократни гащи за след раждане и ги изхвърлих още в болницата. Много неудобни. Превръзките за родилки също не ми допаднаха. Сега взех нощни на Натурела, защото от Олуейс се изривам.

Фотосесия на новородено не съм правила с баткото. Не ми се искаше да му причинявам тоя тормоз. В смисъл, тези специалните фотоси, дето ги завират голи по кошници, ги правят до 20 ден май. А аз тогава още не знаех къде се намирам. Нещо такова си спомням.
После му направихме една красива коледна фотосесия при фотограф, но беше вече на половин година.

Общи условия

Активация на акаунт