На море в Турция - тема 65

  • 59 020
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • В.Търново
  • Мнения: 6 677
Плажа на Club yalı, не е хубав . Каменист е  , но има кейче и може от там да се влезе в морето .
Директно отпада значи.Благодаря!


viki_1974, то освен че ми става лошо, започва едно главоболие, виене на свят, ужас......явно с вестибуларния апарат си имам проблем, аз не мога и да спя в автобус или кола от това лашкане.Като се качих една година на яхтата на Здравко от Биг Брадър след втората минута се молех по-бързо да се връщаме към брега, бяха кошмарни минути.

# 676
  • Мнения: 4 125
Кокулин е слабо и хомеопатично
Пробвайте с дименхидринат

# 677
  • Варна
  • Мнения: 10 519
Аз не съм сигурна дали и самолет ще помогне, особено при излизането и кацането.

# 678
  • София
  • Мнения: 4 884
Кокулин е слабо и хомеопатично
Пробвайте с дименхидринат

Дименхидранат реши и моите проблеми с пътуването. С него пътувам без проблеми с автобус и самолет. За клатеща се яхта още не смея да пробвам. Но пък със завоите определено се справя. Simple Smile

# 679
  • Мнения: 135
Кокулин е слабо и хомеопатично
Пробвайте с дименхидринат

Дименхидранат реши и моите проблеми с пътуването. С него пътувам без проблеми с автобус и самолет. За клатеща се яхта още не смея да пробвам. Но пък със завоите определено се справя. Simple Smile
Много е ефикасно, малко успива, но единственото което ми е помагало.

# 680
  • Мнения: 61
Лапсеки-Бига-Бандърма-Сусурлук и оттам по новата магистрала. Заобикаляте завоите на Ида и стотинте светофара на Ердемитския залив. По-дълго е с около не повече от 100 км, но е магистрала до Измир.
Не съм го пътувал, но е по инфо на човек, който го е пътувал тая година.

Точно този маршрут. По грешка тръгнахме от там, но не съжаляваме. Няма участъци с насрещно движение и завои. Само трябва винетка.
Надявам се това лято да работят тунелите, но пък чувам космически суми за магистралата май.
Сусурлък -> Измир = 101,25 турски лири в едната посока
https://goo.gl/maps/3uhtdkw97Z7edLkQA

https://www.kgm.gov.tr/SiteCollectionDocuments/KGMdocuments/Otoy … ret/2020Gebze.pdf

# 681
  • Мнения: 31
Здравейте на всички!
Ще се радвам ако можете да ми помогнете... интересува ме от почивка в Кушадъсъ с 2 деца на 8 и 11 г. Най важно за нас е да има хубав плаж, храната да е на добро ниво и ако може хотела да е добър Simple Smile Май изискванията станаха много а бюджета ограничен Simple Smile
Миналата година сме били в Алания в  lonicera resort and spa- За него мога да кажа, че хотела и базата много ни допаднаха, но не бяхме доволни от храната....
Бяхме и в Кушадъсъ в Palm Wings- Там всичко ни хареса.... но има много българи . Просто не искам пак да повтарям хотела.
Предлагат ми Club Yali, Pine bay,  както и в Бодрум Kadikale и Duja
Доста се чудя.... нямам идея кой да избера плаж,храна и условия...
Ще ви бъда много благодарна ако може да ми помогнете Simple Smile Бюджет ограничен до към 2100

# 682
  • Варна
  • Мнения: 3 935
Бяхме и в Кушадъсъ в Palm Wings- Там всичко ни хареса.... но има много българи . Просто не искам пак да
Ами пробвай другия Palm Wings , единия е на Лонг Бийч(там може още Батихан , Атлантик) , другия - Ефесус , към Йоздере .
Или Palm Wings Дидим
Simple Smile

# 683
  • В.Търново
  • Мнения: 6 677
За Палм Уинкс, Атлантик и Батихан няма места за най-желаните дати от българите-края на май до първите дни на юни.

# 684
  • Мнения: 1 539
Аз търся от средата на юни и също удрям греда Disappointed

# 685
  • Мнения: 135
Мили хора, моля препоръчайте ми хотел, който да е в курорт близо до летище, искаме с агенция да пътуваме, със самолет, но ако може трансферът до хотела да не е много дълъг, защото ще сме с дете на годинка. Съответно и търсим по-спокоен хотел, аква забавленията засега не са приоритет. Важното да е чисто, с добра храна и обслужване и място за разходки. Бюджетът ни е около и малко над 2000. Като търсим края на юни, началото на юли.

# 686
  • София
  • Мнения: 4 884
Гледам, гледам и не знам какво да избера. Simple Smile

Кушадасъ за трима възрастни, ако може да има плаж и прилична храна...
Влюбена съм в "Амара", но цените са много високи за летния сезон.

Може ли да споделите актуални впечатления от FANTASIA DE LUXE RESORT 5*, Ladonia Adakule 5*, MARBEL HOTEL BY PALMWINGS 4* и KUSADASI GOLF & SPA CLUB LA COSTA 5*.

Кой от тях бихте избрали за вашата почивка и защо?

KUSADASI GOLF & SPA CLUB LA COSTA 5* е далечко от плажа, но как е организирано изхранването на самия плаж и напитките? Плажът приличен ли е?

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 14:33 от gabiplus

# 687
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Гледам, гледам и не знам какво да избера. Simple Smile

Кушадасъ за трима възрастни, ако може да има плаж и прилична храна...
Влюбена съм в "Амара", но цените са много високи за летния сезон.

Може ли да споделите актуални впечатления от FANTASIA DE LUXE RESORT 5*, Ladonia Adakule 5*, MARBEL HOTEL BY PALMWINGS 4* и KUSADASI GOLF & SPA CLUB LA COSTA 5*.

Кой от тях бихте избрали за вашата почивка и защо?

KUSADASI GOLF & SPA CLUB LA COSTA 5* е далечко от плажа, но как е организирано изхранването на самия плаж и напитките? Плажът приличен ли е?

От изброените случайно ми попаднаха ужасни мнения за Ladonia Adakule 5*, който на снимки от към морето изглежда много красиво. Няма и балкони в основната сграда. Потърсете мнения по сайтовете! За другите не мога да дам мнение.

# 688
  • Мнения: 123
Моля вещите по въпроса да дадат мнение. Искам да резервирам хотел Суено Делукс. Изпратих запитване до няколко агенции, днес реших да резервирам в Аква тур, не е най ниската цена, но тъй като те имат полет събота в удобни за мен часове(ако не ги сменят) избрах тях. Междувременно получавам отговор от две агенции които ми казват че хотела е стоп сел и няма как да го резервирам не само с тях, ами и с никоя друга агенция . Естествено аз се свързвам с Аква тур и ми се кълнат че имам резервация, светила зелено и всичко било наред. Дали те имат някакви стаи купени или незнам какво да мисля? Сега незнам какво да правя, не съм им върнала договора подписан , тъй като не сме от София и ми го изпратиха на мейла. Дали да го подписвам или не? Дали няма да ми кажат сори ама си изберете друг хотел и то в последния момент преди пътуването, когато вече съм платила всичко

# 689
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Русалка, виждам, че искаш тръгване от Търново. Сигурна ли си, че автобусите на Емералд и Дорис минават през Търново? Имам едни предположения, че по-скоро търновци ги карат до софийските автобуси с доплащане (почти съм сигурна, че съм виждала това условие разни оферти и то при събиране на определен брой хора). Като съвет - проучи добре и този въпрос...Ние също сме от Търново, но сами си организираме придвижването я до София, я до Пловдив, я до бензиностанцията на Димитровград, откъдето минават софийските автобуси и качват пътници.
   Нали и ние сме от В.Т. и втора поредна година пътувахме с Емералд до Кушадасъ и до Дидим.Тръгването е от града без абсолютно никакво доплащане и независимо от броя на хората,но е само в ден петък.Пакетите са ни от Интертурс.Преди това все до Сф ходихме и пътувахме с друга агенция.

Общи условия

Активация на акаунт