На море в Турция - тема 65

  • 59 149
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Сега се усетих, че на 8 юни имам поправка.Студентка съм и на 14 март имам изпит по счетоводство, който се опасявам, че ще ме скъсат. Sad Варианта ми е да резервирам и ако се наложи да се явявам на поправка да отменя резервацията, ще загубя 40лв само, но в такъв случай няма да правя застраховка Отмяна пътуване.Еййй, все удрям на камък.Направо си мисля, че съм карък.Confounded
Офертата е тръгване на 31 май, настаняване 1 юни, тръгване за България на 8 юни, пристигане 9 юни. Sad

# 661
  • София
  • Мнения: 1 423
Лапсеки-Бига-Бандърма-Сусурлук и оттам по новата магистрала. Заобикаляте завоите на Ида и стотинте светофара на Ердемитския залив. По-дълго е с около не повече от 100 км, но е магистрала до Измир.
Не съм го пътувал, но е по инфо на човек, който го е пътувал тая година.

# 662
  • Мнения: 3 642
Lonicera resort & spa  - с какъв изглед са стаите, може ли да се заяви и доплати за изглед море? Всъщност аз ако резервирам, няма да резервирам през наша агенция и ще си пиша това като допълнително изискване, но предполагам, че няма много много да ми го уважат, затова исках да питам тук, някой доплащал ли е за стая с изглед море? Ще резервирам двойна стандартна стая.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Не знам защо се панирате така. Даже има удължаване на ранните записвания.

# 664
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Русалка, виждам, че искаш тръгване от Търново. Сигурна ли си, че автобусите на Емералд и Дорис минават през Търново? Имам едни предположения, че по-скоро търновци ги карат до софийските автобуси с доплащане (почти съм сигурна, че съм виждала това условие разни оферти и то при събиране на определен брой хора). Като съвет - проучи добре и този въпрос...Ние също сме от Търново, но сами си организираме придвижването я до София, я до Пловдив, я до бензиностанцията на Димитровград, откъдето минават софийските автобуси и качват пътници.

# 665
  • Мнения: 242
Заобикаляте завоите на Ида и стотинте светофара на Ердемитския залив.
За предстоящия сезон няма ли да пуснат тунелите под планината?

# 666
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Русалка, виждам, че искаш тръгване от Търново. Сигурна ли си, че автобусите на Емералд и Дорис минават през Търново? Имам едни предположения, че по-скоро търновци ги карат до софийските автобуси с доплащане (почти съм сигурна, че съм виждала това условие разни оферти и то при събиране на определен брой хора). Като съвет - проучи добре и този въпрос...Ние също сме от Търново, но сами си организираме придвижването я до София, я до Пловдив, я до бензиностанцията на Димитровград, откъдето минават софийските автобуси и качват пътници.
От агенцията така ми казаха.Даже и в офертата го пише.Единствено пише,че се доплаща,ако има някой от Казанлък.

# 667
  • Мнения: 1 540
Да побутна питането си
Здравейте, знам, че сме безкрайно закъснели, а и с ограничен бюджет, но моля помогнете кой хотел от следните компромисни да изберем -  Adrina Beach Resort Hotel 5* (Didim), Club Cactus Paradise (4 star) Kusadasi, Club Yali Hotel & Resort (5 star) Kusadasi, Grand Efe Hotel (4 star) Kusadasi, Kusadasi Golf & Spa Hotel (5 star) Kusadasi, Omer Holiday Resort (4 star) Kusadasi.

# 668
  • sofia
  • Мнения: 696
Да побутна питането си
Здравейте, знам, че сме безкрайно закъснели, а и с ограничен бюджет, но моля помогнете кой хотел от следните компромисни да изберем -  Adrina Beach Resort Hotel 5* (Didim), Club Cactus Paradise (4 star) Kusadasi, Club Yali Hotel & Resort (5 star) Kusadasi, Grand Efe Hotel (4 star) Kusadasi, Kusadasi Golf & Spa Hotel (5 star) Kusadasi, Omer Holiday Resort (4 star) Kusadasi.
От тези според мен категорично Club Yali Hotel & Resort. От това,което съм чела за него мисля,че няма да съжалявате.

# 669
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Как е плажа пред Клуб Яли?Хубаво ли е в  Гюмюлдюр/Йоздере като селище, става ли за разходка?Мисля го за компромисен вариант , ако резервирам от 29 май, за тогава имаше места.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 18:55 от rusalka1

# 670
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
Лапсеки-Бига-Бандърма-Сусурлук и оттам по новата магистрала. Заобикаляте завоите на Ида и стотинте светофара на Ердемитския залив. По-дълго е с около не повече от 100 км, но е магистрала до Измир.
Не съм го пътувал, но е по инфо на човек, който го е пътувал тая година.

Точно този маршрут. По грешка тръгнахме от там, но не съжаляваме. Няма участъци с насрещно движение и завои. Само трябва винетка.
Надявам се това лято да работят тунелите, но пък чувам космически суми за магистралата май.

# 671
  • София
  • Мнения: 715
Плажа на Club yalı, не е хубав . Каменист е  , но има кейче и може от там да се влезе в морето .

# 672
  • Мнения: 419
Да побутна питането си
Здравейте, знам, че сме безкрайно закъснели, а и с ограничен бюджет, но моля помогнете кой хотел от следните компромисни да изберем -  Adrina Beach Resort Hotel 5* (Didim), Club Cactus Paradise (4 star) Kusadasi, Club Yali Hotel & Resort (5 star) Kusadasi, Grand Efe Hotel (4 star) Kusadasi, Kusadasi Golf & Spa Hotel (5 star) Kusadasi, Omer Holiday Resort (4 star) Kusadasi.
От тези според мен категорично Club Yali Hotel & Resort. От това,което съм чела за него мисля,че няма да съжалявате.
Мой близки бяха миналата година в Omer кушадасъ и не останаха мн. доволни, но ние сме с деца искаме забавления и за тях, казаха че храната е била едно образна, анимацията не била мн добра. Определиха го като малко скучен, Аз не бих го избрала

# 673
  • София
  • Мнения: 1 423
Лапсеки-Бига-Бандърма-Сусурлук и оттам по новата магистрала. Заобикаляте завоите на Ида и стотинте светофара на Ердемитския залив. По-дълго е с около не повече от 100 км, но е магистрала до Измир.
Не съм го пътувал, но е по инфо на човек, който го е пътувал тая година.

Точно този маршрут. По грешка тръгнахме от там, но не съжаляваме. Няма участъци с насрещно движение и завои. Само трябва винетка.
Надявам се това лято да работят тунелите, но пък чувам космически суми за магистралата май.
Тунела няма да е готов тая година. Ако не се лъжа за 2021, а за 2023 и моста над Дарданелите. Не съм 100% сигурен, ще дрънна на Ердоган да го питам. 2023 София-Кушадасъ - 11-12 ч път

# 674
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Как е плажа пред Клуб Яли?Хубаво ли е в  Гюмюлдюр/Йоздере като селище, става ли за разходка?Мисля го за компромисен вариант , ако резервирам от 29 май, за тогава имаше места.
Не знам за завоите в единадесет километровия проход, но по пътя за Йоздере задължително ще се оповръщате. Само като чуя Йоздере и ми става лошо. Толкова неприятни спомени имам три пъти с автобуси, минавайки оттам да оставим или вземем туристи. А през планината никога не ми е прилошавало.
Скрит текст:
И аз съм от повръщащите по време на пътуване.

Общи условия

Активация на акаунт