Ноемврийски бебета 2019

  • 23 605
  • 890
  •   2
Отговори
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
НОЕМВРИЙСКАТАската дружина расте и хубавее, слънчицето в къщи все по-ярко грее!!!



Нашите термини:

01.11
Slynchogled88 💙
MyLittleSunshine 💙
Venetsiya Gesheva ❤

02.11
Desi1989 ❤
des14  ❤
Izi_00 💙

03.11
Lexy_07 💙

04.11
Lilly_TeaRose ❤
so_fi_fi ❤

05.11
evi~  💙

06.11

07.11
Dark_Chocolate  ❤
Ivka.pifka  💙
valentinovaP  💙
River ❤
piets 💙

08.11
cats7  💙


09.11
lady_gothic 💙

10.11
El1t00  ❤❤
SilviyaG23  💙
Borislava Borisova 606340

11.11
mmoira  💙
Juicyyy  💙
Lidsy 💙

12.11
0810  💙
Margaritka0091

13.11
Estel...
Polly33💙

14.11
Кристина Г. 624376

15.11
toni1189💙

16.11
Mamma_mia3 ❤
Ioana87 ❤
Karina* 💙
vesibu ❤
ThinWhiteDuke ❤

17.11
ohhappyday ❤❤
18.11
s.mircheva ❤

19.11
Радинка 💙

20.11
Sabrina

21.11
Summеr.  💙
Lina9120

22.11

23.11
Tsvety_  💙

24.11
hrissska ❤
Mamma.Maria. 💙

25.11
Curls&Waves  💙

26.11

27.11
Anastasiya_S
julianka

28.11
Bebcho 💙

29.11
Bonbon_st

30.11
mila_aleks
AIA79 💙
Вилислава Николова 621077 💙

ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ И ВРЪЗКИ

Хранене
Възпитание
Характер
Гърнето
Растеж и развитие
Ваксини
Песни, приказки, игри
Разни

Имаме си скрита Фейсбук група. Ако желаете да бъдете добавени в нея, изпратете имейлa си на Pampers!

Предишни Теми

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 13:54 от AnMary

# 1
  • Мнения: 4 859
Благодаря за темата,Бюти Kissing Heart

Колко бързо минава времето,имам чувството че вчера родих,а след три дена малкия прави месец Grinning За разлика от бременността ,сега дните ми минават като миг Blush

# 2
  • Мнения: 3 096
Бюти, благодаря за новата тема и за прекрасното заглавие. Побъркват ме онези дългите, римуваните Joy

Педиатрите ви казаха ли нещо за преглед при ортопед?

Скоро си разглеждах бременните снимки и се замислих колко по-лесно беше Joy И имам чувството, че родих вчера Simple Smile

# 3
  • Мнения: 708
Да, на нас ни даде направление още на консултацията. Сега във вторник ще ходим.

# 4
  • Мнения: 410
Ние още не сме ходили на консултация, но сме правили вече 3 прегледа при ортопед, 3 пъти на невролог и не знам на още колко прегледа сме ходили при рехабилитатори и т.н. .. 🙄
На 1вия месец е хубаво да се отиде ако има нещо ще ти кажат кога да отидеш пак. Дани още в болницата му изписаха гащи за да държи крачетата разкрачени, сега на прегледа за 1 месец има подобрение и то голямо, но казаха още да носим гащите и на 4 мвсеца пак да отидем. Вчера бяхме на невролог... чакахме 2 часа да ни приемат и 1 час по време на прегледа.. той огладня, после се наака.. беше пълно шоу, но поне му прегледаха и главичката и казаха че единствения проблем е ръчичката всичко друго си му е наред, там също ни викат на 4тия месец.
Има уж някакви минимални подобрения в ръчичката, но все още не я движи (усещат се само някакви леки стягания). Много се надявам този месец да имаме накакъв напредък.
И аз обмислям чувал, много искам вече да ходим по разходки още 1 седмица и излизаме 😁.

# 5
  • Мнения: 708
Поли, какво е това чакане с малко бебе?
Не би ли трябвало да ви пуснат с предимство?

# 6
  • Мнения: 410
Часа ни беше за 18 и 30 влязохме в 20 и 30 при лекаря а хората за 17 и 30 пак с малко дете на 3 години ни отстъпиха мястото си. Тръгнахме си в 21 и 30 а сигурно можеше и още да чакаме.

# 7
  • Мнения: 614
Мен ме притеснява стряскането. До като спи цялата подскача сгъва ръчички потреперва с крачета,но казаха че изчезва до 2-3месеца. Все пак 20 дни в неонатология е била под стрес. Постоянно са и правени изследвания и може би е наплашена. Имала е преглед от невролог и ни казаха да отидем към       
 2-3месец. Вашите бебчета стряскат ли се?

# 8
  • Мнения: 1 037
Клеопатра, мисля, че е нормално -рефлекс на моро. Може да пробваш да повиваш ръцете, за да е по-спокойно.
Поли, това с прегледа е било абсолютно несериозно. Все пак е час със записване. Няма ли друг невролог да ходите. Браво за ръчичката! Нищо не разбирам, но каквото и да е стягане ми звучи като много добър знак.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 08:48 от vesibu

# 9
  • Мнения: 80
Тадвам се, че имаме нова тема. Проятно е да вшезеш и да прочетеш нещо което пряко те интересива и то написано от хора с които споделяш най-лични и скъпи мисли, вече 9 месеца.
Спомням си с умиление, за първите месеци, в които с надежда се влизахме в групата, да споделим за 2 ертички и тупкащо сърчице. После чакахме да мине 3 месец за да се похвалим... 5месец за да си проличи... Да излезем в болничен... Да започнем подготовка за бебетата... Стрха и трепета от раждането.... Колко хубави моменти с вас 😁🤗радвам се, че имаме такава група😊
А сега, най-трудното - да отгледаме добре тези бебоци 🤣
Поздрави!

# 10
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен, страхотна тема, вече сме с бебоци на ръце, а не в корема. Аз не съм писала, защото имахме проблеми. С малкия бяхме в болница 10 дни на инжекции, оказа се на месец и 4 дни с бронхиалит и някаква бактерия citrbacti ferundii.. Вдигна 38,6 температура, без други симптоми и снимката показа бронхиалит. Изживяхме ад направо 10 дни, сутрин и вечер инжекции, за щастие с много любов успяхме да се справим и сме си вкъщи, но се възстановяваме от стреса. Моля се нито ние, нито друго бебенце, да не се разболява така.

# 11
  • Мнения: 1 037
Слънчоглед, много стряскащо. Радвам се, че са го овладели.
А искате ли в началния пост да напишем коя кога е родила?

# 12
  • Мнения: 4 859
Слънчоглед ,от болницата ли е тази бактерия ?Звучи ужасно ,важното е че бебче е добре вече Hug

Роско се стряска докато яде,през останалото време рядко  Confused Не плаче и не е по време на сън ,а съм чувала ,че имало и такива случаи,та да не се оплаквам засега.В началото си го повивах ,но само първите дни ,сега се бунтува и наддава вой до небесата Grinning
Каката не ми се е стряскала,но често се било случвало .

Снощи малкият плака 5 часа ,за пръв път се случва...само храна търсеше ,4 пъти му давах и май му усилих коликите .Само в мъжо се успокояваше ,нали е с по-голяма ръка и като легне по коремче го обхваща целия и не мрънка .Ивка и тя не спа ,и сега е кисела ,не иска да закуси,още е по пижама и стои със скръстени ръце.Сърдита била на бебето Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 112
Лейди, казаха, че бактерията била от родилното още. Хвана се на аналния секрет, и аз си вземах-моят бе чист, т. е не е било вътреутробно.
Бебчо се стряскаше в болницата и след като се прибрахме първите дни, защото все идваха за инжекции и манипулации, докато спеше, така че Клеопатра, и при вас стряскането се дължи на престоят в неонатологията ще отмине.

# 14
  • Мнения: 3 096
Момичета, бях чела в темата на октомврийките за бебешко акне и като се появиха тези ситни пъпчици, не им обърнах внимание, но в един момент се притесних, че може да е нещо друго... Има и по гръбчето сякаш. Дали не е обрив от претопляне? Но по коремчето и по ръцете не виждам. Мислех си, че може и да е от кърменето, понякога съм с голи ръце и се запотява... Замислям се да идем при педиатъра, но май днес беше до обяд Sad
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт