Спешна помощ за регистрация на домейн ми трябва!

  • 1 385
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 857
а не може ли просто - www.lalecheleague-bg.org

в случая доста по-подходящо е .орг от .ком

и по-как да кажа... нормално от например www.karmeneto-bg.com

 Peace успех, Бу!

# 16
  • Мнения: 4 651
www.lll-bg.com
Помни се лесно, само не знам подходящо ли е, не знам каква е тая организация, простете за невежеството, но не ми се рови да видя.
Цялото име не е добра идея, наистина е сложно.
Би било логично да е .org, но ти вече правилно си казала, че за повечето хора всичко е .com
Все пак прецени какъв тип потребители очакваш.

За самата регистрация - ако не са проблем 15 лева, регистрирай го поне за 2 години, че годината така бързо минава и без да се усетиш си пропуснал да платиш и въпреки напомнянките, поне аз де с моя вроден заплес.

Иначе за стартиращ сайт, най- малкия абонаментен план за хостинг ти стига, абонирай се за 1 година, за да може да го предоговориш ако евентуално сайта е много посещаван.

И накрая нещо интересно имах едни клиенти, които бяха наели специално лингвист, за да им избере име на сайта - говорещо, запомнящо се и т.н

# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
Би било логично да е .org, но ти вече правилно си казала, че за повечето хора всичко е .com
извинявай, ама това меко казано звучи несериозно
жената се опитва да направи нещо с толкова труд така, че предполагам е добре нещата да се правят както трябва - кво значи "за повечето хора" - ми щъ се научат ..

мое мнение

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Даниту, много интересно!
Ла Лече Лига Инт. е международна организация от и за кърмещи майки, подкрепа, насърчаване и защита на кърменето, предоставяне на информация за кърмене, захранване и отбиване и пр.

И накрая нещо интересно имах едни клиенти, които бяха наели специално лингвист, за да им избере име на сайта - говорещо, запомнящо се и т.н
Не мога да намеря лингвист, средства нъц Grinning Вие сте ми лингвистите.
Тук даже анкетка спретнах Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116294.0
Заповядайте за вот Wink

# 19
  • Мнения: 4 651
Извинете, имам и аз въпрос! (Проклетнице, прости!)

А после при изработката на сайт, примерно на фирма, която внася мотокари. Колко струва тази услуга? Ясно че има сайтове и сайтове, ако да речем сравним със сирене, човекът иска бяло саламурено, а не синьо сирене - да става ясно как да свърже човек с тях и снимки на мотокарите в наличност, най-базов модел сайт.




Зависи какво искаш и къде ще ти го правят Simple Smile).
За Варна, приблизително разбира се, защото поне аз докато не видя написано задание не се ангажирам с цена.

1) Сайт за мотокари, статичен, история на фирмата, продуктова информация - около 500 лв
2) Сайт за мотокари динамичен - сама си обновяваш продуктовата линия например от друго приложение (административно) - в зависимост от обема и сложността цените започват от 1000 - 1500 лв някъде

за всеки допънителен език + 100 - 500 лв, зависи от обема

Първия вариант има нужда от подръжка естествено дали ще е абонаментна или на парче, там вече цени не мога да ти кажа, зависи от обема промени

# 20
  • Мнения: 4 651
Би било логично да е .org, но ти вече правилно си казала, че за повечето хора всичко е .com
извинявай, ама това меко казано звучи несериозно
жената се опитва да направи нещо с толкова труд така, че предполагам е добре нещата да се правят както трябва - кво значи "за повечето хора" - ми щъ се научат ..

мое мнение

Виж, никой не целеше да обиди въпросното изречение, труда и ентусиазма на авторката няма нищо общо. Горното не е нищо повече от личен извод, до който съм стигнала след като години се "грижа" за 50 - 100 ползватели на компютри.

# 21
  • Мнения: 416
Задължително .com

По този въпрос няма какво да се мисли въобще. Ще ти излезе евтино, ако платиш таксата за 10 години - горе-долу 50лв общо.

Ако плащаш година за година, ще излиза по 15 лв.

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 14:38 от FEMA-bg

# 22
  • Мнения: 545
.org e po-dobre za leche-to.

no e dobre pone pyrwata godina da hwanete i .com i da go redirectnete kym .org - dokato swiknat userite.

edi

# 23
  • Мнения: 71
Извинете, имам и аз въпрос! (Проклетнице, прости!)

А после при изработката на сайт, примерно на фирма, която внася мотокари. Колко струва тази услуга? Ясно че има сайтове и сайтове, ако да речем сравним със сирене, човекът иска бяло саламурено, а не синьо сирене - да става ясно как да свърже човек с тях и снимки на мотокарите в наличност, най-базов модел сайт.



Виж тук, нашата фирма се занимава с такива работи. Ако си заинтересувана може да се обадиш.

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 22:35 от Olorin

# 24
  • Мнения: 4 155
Най-добре е не само първата година, но и нататък да се регистрират и .com и .org

# 25
  • Мнения: 1 533

Виж тук, нашата фирма се занимава с такива работи. Ако си заинтересувана може да се обадиш.

Благодаря, ще разгледам!

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Най-добре е не само първата година, но и нататък да се регистрират и .com и .org
Идеята е хубава, знам, но няма пари за момента. Тъй че сега се спряхме на .ком, догодина, живот и здраве, може и .орг да вземем.
Благодаря на всички за мненията.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт