Лунна диета 25.07/07.31

  • 2 464
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
И аз за първи път ще правя лунна диета, че имам 2кг с които се боря 1 месец  Wink Интересува ме - само вода се пие, а може ли чай с мед?

Може чай с мед, кафе /без захар или ако не можеш- с кафява захар/, плодови, зеленчукови сокове и т.н. Целта е да се приемат повече течности, за да се изхвърлят токсините от тялото.

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 15:53 от Madeline

# 16
  • Мнения: 2 147
..Момичета и аз съм с Вас newsm10,дано издържа този път,добър старт за сваляне на 5 ми излишни кг....

# 17
  • Мнения: 2 849
Пу и аз да се запиша . Crazy

# 18
  • Мнения: 79
и аз имам желание да се пробвам:))) и 6те го направя, всеки път се каня и все не успявам..... я ходим на заведение някъде, я някой в офиса има празник и 4ерпи ....и аз нали съм мека ду6ица се предавам много лесно:)))

# 19
  • Мнения: 739
  Peace и аз ще се "пречиствам"  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 187
Бройте и мен  Grinning

# 21
Аз днес така си хапнах, че ще трябва да лунувам 1 месец  Embarassed  Cry

# 22
  • Мнения: 7 263
И този път ще се включа - предишния път точно лунния ден "отключи" първите свалени килограми -дано и сега е така! Стискайте палци !!! Peace Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 5 299
Dа не казвам голяма дума, но мисля този път наистина да я направя Rolling Eyes Само не разбрах ДО колко часа е?

# 24
  • Мнения: 612
И аз се записвам. Продължава до 26-ти 07.31- 24 часа.

# 25
  • Мнения: 1 809
Така и така не съм хапнала още нищо...май ще се пробвам и аз newsm78Успех на всички Peace

# 26
Тоя път твърдо и аз се включвам. Не съм закусвала и имам голям хъс да издържа днес!

# 27
  • Мнения: 5
влизам в отбора, за мен тази диета май е най-ефективна и за щастие най-лесна:) все пак е по-лесно да гладуваш един ден, отколкото всеки ден

# 28
  • Мнения: 614
И аз съм с вас Wink

# 29
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Айде и аз, ама нищо не обещавам...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт