Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 530
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Monaco
  • Мнения: 374
Според мен синът на Султан е Фърат. Мисля така, защото доста засилено негативно отношение има към него и е ясно, че после ще се разкайва, когато разбере истината. От друга страна наистина Харун изглежда луд за вързване като Султан, тя и Гьонул не беше с всичкия си в началото на историята, може да са си семейство хаховци.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Дано новия екип раздвижи нещата, но е факт поблазниха се от рейтинга и унищожиха хубавата история то едни локими... Последната серия даже с мишката я видях, кой прецакава нещата не е ясно 🤔

# 677
  • Мнения: 785
Новият екип няма да пораздвижи нищо особенно Сценаристките са си същите
Ще следват сценария и това е
Явно е , че последните серии имаше проблем Джем с развитието на действието и изрязването на заснети сцени Работят , снимат и после работата им в нищото За пример от последната серия се вижда , как от ревнуваща и обидена Рейян вечерта се скочи сутринта на весела и безгрижна,  подскачаща от радост такава . Явно до тук можа да изтърпи Джем безумията на Бану
Ами те две момичета от екипа му влизат в ролите на младата Азизе и Дилшах .

# 678
# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Нищо ново Миран пак крещи и вилнее поне този път е срещу Азизе.

# 680
  • Мнения: 3 237
Супер фраг! Разкрития, разкрития... драматично и интересно.

Превод от руски:

Насух: Аз стрелях в Мехмет Асланбей.
Хазар: Това, което не успях да направя, промени съдбата на майка ти. Ти започна да разбираш, че това, което са ти казвали, не е истина.
Миран: Коя е Азизе Асланбей?
Азизе: Никой няма да каже истината на Миран. Но ти видя всичко. Ние двете видяхме всичко.
Миран: Жестока жена, недостойна да носи името Асланбей. Събирай си багажа, колата те чака.
Тук съм, мамо. Пред теб сега стои един съвсем различен Миран.
Хазар: След всичко това още ли си сигурен, че си готов да узнаеш цялата истина?

ПП Василева, нищо ново? Та Миран изгони баба си от конака!

# 681
  • Monaco
  • Мнения: 374
Много вълнуващо! Значи Азизе е отмъщавала през цялото време на Насух, а не на Хазар. Иска той да загуби сина си от ръцете на внук си, както тя е загубила нейният син. Като се замисля ужасяващо е любимият ти мъж да те изостави и да убие синът ти.. Вероятно за това е станала толкова безжалостна.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Изгони я, но за колко. Азизе си го върти на пръстта както на нея и е кеф. Насух едва ли знае, че е убил сина на любимата, но нищо не го оправдава, че е отнел живот, а Дилшах тогава кой я е убил 🤔

# 683
  • Мнения: 42
От много време насам чакам серията с нетърпение. Да видим какво още ще се случи.

# 684
  • Мнения: 426
И аз очаквам серията с нетърпение! Как ще се развият събитията и отношенията между Миран и Хазар!

# 685
  • Monaco
  • Мнения: 374
Не знам коя е тази жена, която е видяла истината заедно с Азизе, но майката на Рейян също знае истината и не знам защо Азизе я подценява. Този момент във филма беше голям гаф. Защото е супер нереалистичен. Особено сега, когато виждам как нападат и бият Ярен, за това че е скрила едното писмо. Това което скри жена му на Хазар е много по-сериозно. Излиза, че той трябва да се разведе с нея след всичко.

# 686
  • Мнения: 1 130
Аз мисля, че жената видяла всичко е Есма

# 687
  • Мнения: 1 036
AuroraC, мисля че във фрага Азизе говори за истината от нощта на убийството на Дилшах и Мехмед. А истината за бащата на Миран, която премълчава и Зехра, ще я разкриват по- късно. От фрага оставам с впечатлението, че Миран подслушва разговора на Азизе с някой, който може и да е мъж. Нали вече стана дума, че в турския език няма мъжки и женски род. При превода на руски защо го превеждат в женски род, не знам. Ако разговорът е с Есма, Азизе можеше да го проведе и в конака на Асланбей. Според мен е с някой друг, но с кой ще разберем в серията.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 09:58 от nedlen

# 688
  • Мнения: 426
Дали пък не разговаря с Ханифе?!

# 689
  • Мнения: 1 130
Може и Ханифе, НАли дадоха, че се грижи за нея след пожара. Значи е видяла всичко.

Общи условия

Активация на акаунт