Парфюмни размисли и страсти - 234

  • 50 312
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Добро утро 🌞Понеже наближава нова тема и все ме мъчи един въпрос дали ще намеря "втората кожа" така да кажем и да го включим ако искате като тема за размисъл в следващата, дали си имаме такъв един, който ни остава винаги до нас и ни е като сродна душа или втора кожа ❣

# 721
  • Мнения: 20
Добро утро. Погледнах Yves Saint Laurent Black Opium, но не ми беше по джоба, много ми хареса и си взех реплика от Рефан.

Купих си CHOPARD CASMIR от Parfimo, но не ми е по вкуса, мирише ми странно, като на шампоана Кря, Кря Grin.
Много исках парфюм с доминиращ аромат на теменужки, не намерих много, но в същия сайт намерих Accessorize Enchanted Eau de Toilette, който много ми харесва като аромат, цветен, нежен, сладък, но сякаш не издържа много. Имам чувството, че само аз си го усещам и то за малко.

Странно ми беше, че в този сайт парфюмите пристигат без капачки... така ли е и при вас?

Все още търся своя аромат, който да не изпразни джоба ми и същевременно да го обичам Smile!

Поздрави момичета и благодаря за миналите предложения!

# 722
  • Мнения: 31 125
Добро утро 🌞Понеже наближава нова тема и все ме мъчи един въпрос дали ще намеря "втората кожа" така да кажем и да го включим ако искате като тема за размисъл в следващата, дали си имаме такъв един, който ни остава винаги до нас и ни е като сродна душа или втора кожа ❣
Добре, ще направя такава темата. bouquet

# 723

Общи условия

Активация на акаунт