Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 534
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 253
При нас няма Sad И миналата година цялата страна излезе, нашите ги пуснаха накрая, когато вече беше минал грипа навсякъде Sad

Ееее, не се оплаквай от момчето - щом се сеща шапка да сложи, значи си е екстра. Аз купих 4 шапки тази година, защото три изчезнаха незнайно къде. Е, има подобрение де - миналата година купих 7 Grinning И въпреки, че има шапка, то тя стои основно в раницата хахаха
Чакай, зимата не е свършила Satisfied И моите не носят такива работи. То и тази зима я няма никаква де, ама по принцип са си такива.
Я кажете за тези стипендии - от кой клас започват? Баща им им дава собствени стипендии Simple Smile Но и за ниски оценки глобява Simple Smile Е, сина ми се отказа да взема, че повече е на загуба Satisfied Сестра му е на печалба Simple Smile

# 226
  • Мнения: 15 223
Миналата година нашите /София/ си излязоха на стачка пред училището с искане за грипна ваканция. Даже и новините бяха извикали да ги снимат. Отделно бяха пуснали подписка до Фандъкова. Направо си я изпросиха, защото грипа реално започна по Коледа, тръгна от София и когато другите бяха в грипна ваканция, при нас вече нямаше епидемия. Обаче си се пребориха децата Joy

# 227
  • Мнения: 5 253
Нашите засипват кмета със съобщения по месинджъра Simple Smile Беше пуснал извадки/изцепки Simple Smile Жоре, Гоше, пич, кмете...ама Гошето не поддава, да му се не види Simple Smile Не че от него зависи Simple Smile

# 228
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Нашите пък днес де наговорили да ходят с маски из училище 😆...Ама аз, честно-казано и не искам да ги пускат. Реално няма заболеваемост голяма, цяла седмица ще ми се размотава - я из мола, я навън, по нощите ще стой на пц, ще проспива половината ден, а е седмокласник, и после докато влезе в ритъм - пък започва втори срок..За момента наистина не смятам, че е наложителна..

# 229
  • Варна
  • Мнения: 5 499
И аз не съм много мераклийка при нас да ги пускат грипна. Даже при малката в класа са си почти всичките деца. По-добре да си ходят.
И без това поне сина не се е разучил толкова.

# 230
  • Русе
  • Мнения: 7 766
При нас ще е ден за траур Simple Smile Не обявиха.

Нашият кмет също каза, че е залят със съобщения Simple Smile

# 231
  • Мнения: 15 223
Аз на моя съм му приготвила програма - всеки ден четене 1 час + 5 задачи по математика. Да преговаря материала, за да не се забравя. Мрънка, ама си изпълнява. И на плуването си ходи. То тази ваканция си е повече ваканция за мен - да си поема въздух преди старта на втория срок

# 232
  • Мнения: 313
Аз на моя съм му приготвила програма - всеки ден четене 1 час + 5 задачи по математика. Да преговаря материала, за да не се забравя. Мрънка, ама си изпълнява. И на плуването си ходи. То тази ваканция си е повече ваканция за мен - да си поема въздух преди старта на втория срок

Така е, тази ваканция я виждам като повече почивка за мен. През зимната им бяха подготвили домашни по няколко предмета и почти всеки ден е учил. Сега им дойде изненадващо и не успяха да ми дадат. Карам го да почете и да решава задачи, е, мрънка, но го прави. Курсът по английски също остава, както и спортът, че тъкмо успях да го накарам да тръгне пак да спортува.

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Моят днес ми разправя, че учителят по химия не дошъл за час...забравил, че само тази седм.са с др.програма Head Band Ни оценки оформил, ни нищо...остъстваше и миналата, абе...чак не ми се вярва.

п.п.Къде да намеря някакви примерни текстове за редактиране?

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 14:41 от mystic woman

# 234
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Снощи не мога да му смъкна температурата, стигна 40 градуса, бълнува. Грип А, ужасен е. Тази температура не пада нито от парацетамол, нито от хексалгин, от нищо. Смъкна до 38,5 и дай пак нагоре. Кошмар.
Та моя син сам си обяви грипна. Гледам, че и кмета е решил да ги кара днес да разглеждат и да решават за Варна.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Ох, да се оправяте бързо! Дано да няма много болни...

# 236
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох, да се оправяте бързо! Дано да няма много болни...

Благодаря, дано.

# 237
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Глухарче, и от мен бързо оздравяване на детето Hug

# 238
  • Мнения: 2 413
Бързо оздравяване!
Моят не носи шапки,сложи я веднъж и от тогава все е в раницата.Само мрънка,че му е топло,потял се...еми оставила съм го да се оправя.Здрав е и съм оставила задачи и част от домашните да се напишат.Довечера ще видя,какво е сътворил и дали пак ще се караме.

# 239
  • Мнения: 5 253
Глухарче, дано се оправи бързо Heart Горкият Sad

Общи условия

Активация на акаунт