Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 711
  • 753
  •   1
Отговори
# 375
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Абсолютно същото положение сме😉

# 376
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моят току навърши 13 и е175, обаче доста тежи - 68 кг. Яде като мелачка постоянно е гладен. Може да е претенциозен към храната но месо със салата може да яде четири пъти на ден . Станал е един едър, ако по невнимание ме бутне ме залепя за стената. Едни ръчища едни крачища...

И моя е така, но не бих казала, че е пълен, напротив, по-скоро е едър. Аз съм завидните 160 см., ама той явно е взел гените на някой през поколение.

# 377
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Lady Cassiopeia Duval, разбирам те. Моят е 6ти клас, но минавам с племенниците ми през това и осъзнавам, че следващата година ще съм много, много напрегната около НВО. Голям стрес, голямо чудо. И той си е поставил едни високи цели, но пък с едно отвратително непостоянство- в някои дни пише и учи много старателно, в други го мързи раницата си да приготви. Много ме дразни, не мога да се настроя психически така. Да си решава в коя скала ще е, за да се настроя на режим "важното е да сме живи и здрави" или "до последно няма да се предаваме", щото така не може.
Относно мерките, периодично ги даваме, аз имам актуални- 170см, 50кг, 13г. без 3 месеца.

# 378
  • Мнения: 15 538
И той си е поставил едни високи цели, но пък с едно отвратително непостоянство- в някои дни пише и учи много старателно, в други го мързи раницата си да приготви.

Все едно пишеш за синковеца ми. Високи цели, но ако може без да се напъва много, много. Беше се притеснил за родителската среща /чак херпес му излезе/, а като разбра, че са го похвалили край - все едно си е свършил работата и е време за почивка. Буквално на следващия ден вече се беше отпуснал. Всичко е на двуседмичен цикъл - 2 седмици е топ /стриктен, учи, записва и т.н./, после 2 седмици е, като медуза - носи се по течението размазан от мързел. Само се моля НВО-то да съвпадне с по-амбициозния период, че иначе не знам

# 379
  • Мнения: 2 418
На 12г.,висок 170см,кг 56.Стърчи над всички съученици и приятели.Аз писах и преди,че е по-развит и е типичен пубер.Моля се,да се освести по-рано......т.е.ранен пубертет=рано излизане от него(много ще се радвам да е такаааа).Иначе да,мързи го и е като желе🤨

# 380
  • Мнения: 4 127
Да ви кажаза на моя мързел високите цели
оксфорд и след това някаква голяма американска IT компания, ама не и запомних името Laughing
С триминутно учене на ден най-много чистач да стане в тая фирма.

# 381
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Да ви кажаза на моя мързел високите цели
оксфорд и след това някаква голяма американска IT компания, ама не и запомних името Laughing
С триминутно учене на ден най-много чистач да стане в тая фирма.
Мълчи, мълчи, че нали го знаеш поста във фейса: "..тази година събирането на класа ще е на яхтата на Двойкаджията"  😁😁😁

# 382
  • Мнения: 4 127
Мълчи, мълчи, че нали го знаеш поста във фейса: "..тази година събирането на класа ще е на яхтата на Двойкаджията"  😁😁😁
AIR не го знаех този виц, ама поне оксфорд да прескочи , да не е толкова нагъл Smile
Иначе има данни за политик-нахален, послъгва и много говори

# 383
  • Мнения: 15 538
Мълчи, мълчи, че нали го знаеш поста във фейса: "..тази година събирането на класа ще е на яхтата на Двойкаджията"  😁😁😁
AIR не го знаех този виц, ама поне оксфорд да прескочи , да не е толкова нагъл Smile
Иначе има данни за политик-нахален, послъгва и много говори

Да знаеш - това е следващия ни министър - председател Grinning Покрива всички критерии за този пост

# 384
  • София
  • Мнения: 2 853
😂 😂 😂 Много ме разсмяхте😅😅😅 Обаче историята с яхтата на двойкаджията не е за пренебрегване хич.
The Invisible, не бъде толкова черногледа, може пък кафета да сервира в IT компанията. 😂

# 385
  • Мнения: 313
Не във всяка ай ти компания си дават много зор. Просто на някои им се удава. Даже има чистачи, които са по-усърдни.
Моят син е от най-дребните в класа. Чакаме го да израсте изведнъж. С баща му сме над средното високи, но може да е закачил някой незнаен ген.

# 386
  • Мнения: 2 418
Оф и моето е с мечти равни на илюзия,нон стоп повтаря как ще става ит специалист,как ще се развива и нищо различно от мат,бел и англ.език не му е нужно.Добре де,ама вторият срок освен 4-ки не виждам нищо др. И то през клизма изкарани.Дудне и мрънка,изнася лекции на всякакви тематики и най-жалкото е,че си вярва.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Е, при вас поне има желания Simple Smile У нас не съм чувала скоро нищо...ама наистина нищо.

# 388
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Иначе има данни за политик-нахален, послъгва и много говори
Е, те това е моят син. Може и за адвокат да се класира.

Днес, родителска среща, тук е 10 мин. насаме с учителката им. Супер, много любопитен, ученолюбив, добре върви в клас, мил, любезен, всички много го харесват, ама говори в час и разваля дисциплината. Говори, бе, хора. Ма все той не бил виновен, някой друг го питал нещо, той да отговорел и така, нямал той вина... е от Септември все някой друг ли му е виновен?!

По този повод имах и специално писмо от директорката, която днес потвърди горното. Ок, за мен това не е голям проблем, ама за тях явно е. Това което мен ме дразни е, че не зачита авторитет, и че знае какви ще са последствията на дадено нещо, но го прави. На всичкото отгоре нито веднъж от началото на годината не ми е казвал, че е на синя карта (провинение примерно, че е говорил), а само ми е казвал като е бил на зелена (че е ОК). Аз го питам всеки ден. Не било лъжа, просто си премълчавал. Боли ме гърлото и не ми се караше с него. После в къщи му казах, че не може да пуска компютъра и след малко като не го видях в стаята му, сърцето ми претупа да не би да прещрака нещо и да е избягал 🙈 Откачам.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 00:28 от ~Миа~

# 389
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Като чета вашите какви мераци и амбиции имат за професии, аз сякаш сама се прецаках. Цяло лято работи в сервиза на баща си и сякаш реши, че това ще му е професията Flushed

Общи условия

Активация на акаунт