По Коледа сбъдват се мечтите, две на теста са чертите!

  • 24 114
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 914

ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ СТАРАЕЩИ СЕ В БЕБЕПРАВЕНЕТО!                 ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ СТАРАЕЩИ СЕ В БЕБЕПРАВЕНЕТО!                 ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ СТАРАЕЩИ СЕ В БЕБЕПРАВЕНЕТО!                 ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ СТАРАЕЩИ СЕ В БЕБЕПРАВЕНЕТО!                 ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ СТАРАЕЩИ СЕ В БЕБЕПРАВЕНЕТО!                 ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ СТАРАЕЩИ СЕ В БЕБЕПРАВЕНЕТО!
С наближаването на коледните празници, всяка една от нас си прави равносметка за изминаващата 2019 година. Спомняме си с умиление за приятните емоции, с тъга за преживените загуби и с надежда за сбъдване на мечтите, които имаме. Преди време попаднах на статия, която ме докосна и с огромно желание споделям с вас:
Пусни мечтата, за да дойде в живота ти



ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСЯКА ЕДНА ОТ НАС
Полезни теми:
Тестове за овулация; Графики на БТ; Отчетни за забременелите момичета; Автоимунен тиреоидит на Хашимото; Бременна ли съм; Добавки и витамини; Изследване на хормони; Стойности на ЧХГ; Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете;

 
диди_т, Gergggana, Pretty_lady, Scarlett OHara, Tedy Tedy 626334, Nicole Watterson

ПО ТЕХНИТЕ СЛЕДИ ВЪРВЯТ:
anetooo., april29, Amphibia, anigeorg, Ani8309, Arven_89, Atana, Audrei, BettyBe, Bebyy, Biz, BlagovestaNikolova, Bobolinka90, blondie_anna, Brandywine18, Calinista, cherry_blossom, christiana_, cvettinkataa, Dahlia_Divin, Detelinka88, Didi_26, elito2310, elle.july, emdimitrova, Eva_jenny, Fifiana, Frekoko, Fustuchko, G.Tos, Gerryka, Gergggana, Honeyy, Hoppyy, iana28, Ikigai, iren11, Ivied, Jasmin, Jo di, julianna, keep_the_faith, lara_lara, Lica, Lilac*, little_monkey, lokofenka, margolotta, m-angel, Magi09, mimoni., Mini~, Mint., Miss delicate, mimoniv., Mnk9, mommy_v, Neverstopdreaming, Nicole Watterson, nikolova_03, Ommm, Orhideq23, polito91, Radostcheto Petrova, rave, Re-Born, Rochellka, sergeeva11@abv.bg, Sisi, shantall,  Shine-p, shoko_baby, Sunflower92, Sunshine_00, tickles, tinti1984, Toni1989, Tulipa_, Valeryy, vili_95, Wild boys mom, yanna777, yoanna789, *Мери*, Елислава, Александрия, Буболеса, Вероника Георгиева, Госпожа Лаленце, Диди:heart:, Теодора Дойкова 645198


Стара тема
Списък на бъдещите мами
Списък на нашите бебоци

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 22:42 от m-angel

# 1
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Благодаря, Марианка! Много бебеносна да е новата тема! Heart

# 2
  • Мнения: 2 124
Two Hearts Марианка, чудесна е новата тема! Честита да ни е! Да ни донесе много положителни тестове! Two Hearts
Ро, днес си поръчах 2 шишенца с цветните есенции - същите, които ти ми препоръча Two Hearts Благодаря ти още веднъж

# 3
  • Мнения: 1 890
Да ни е честита новата темичка!!
Пожелавам коледна лавина от чертички !!! 🎄

# 4
  • Мнения: 702
Страхотна тема, нека ни донесе много положителни тестове 👶🙏🤰
Успех на всички!
Ivied благодаря, и аз силно се надявам 🙏👶🍼

# 5
  • Мнения: 3 214
Мерси Марианка хубава тема и хубава статия!
Пожелавам да положителни тестове и на старите, и на новите кучета Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 024
Прекрасна тема! Нека да е бебеносна и да изпратим 2019 година с много положителни тестове.

Марианка, може ли да бъда добавена към бъдещите мами с термин юли 2020г?

# 7
  • Мнения: 265
Чудесна тема, браво! Нека да ни е на късмет! Нека наистина да кажем - по Коледа се случват чудеса!

# 8
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Two Hearts Марианка, чудесна е новата тема! Честита да ни е! Да ни донесе много положителни тестове! Two Hearts
Ро, днес си поръчах 2 шишенца с цветните есенции - същите, които ти ми препоръча Two Hearts Благодаря ти още веднъж
Айде да са ни на бебета. Heart
Между другото, тъй като майка ми поръчва есенции, както май ти споменах на ЛС, ама във връзка с други проблеми, междувременно си купи и книгата, написана от разработчика, Иън Уайт. В нея пише, че точно това предписвал на жените, които не можели да забременеят, като досега в опита му всички забременявали до 6 месеца, само две имало, които още не били бременни.
+ това мисля, че е важно да спомена как се пият точно, щото май само в книгата го пише. Приема се в продължение на един месец, след което се прави двуседмична почивка и се продължава още един месец.

# 9
  • Мнения: 1 996
Благодаря за новата тема, нека е бебеносна и донесе късмет на всички ни ❤

# 10
  • Мнения: 1 041
Момичета, ще ви следя и в тази тема и се надявам да донесе много положителни тестове! 😊
Да донесе също надежда и вяра, на онези, които са я изгубили някъде по пътя към мечтата си!
Не се предавайте, понякога пътя е доста по-стръмен и по-дълъг отколкото човек си го представя, но важното е да се върви напред!❤
Знам, че всяка една ще гушне своето малко чудо и в този момент нищо друго няма да има значение!
Много ми е емоционално в последно време, ще ме извините за лирическото отклонение.
Стискам палци и желая успех! ✊🍀

И макар хич да не съм по “прашеца” - оставям малко тук 💙

# 11
  • София
  • Мнения: 2 090
Запис и от мен.

Благодарности на създателката на новата тема, много бебета да донесе Heart !

Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 22:48 от rave

# 12
  • Мнения: 3 597
Марианка , чудесна нова тема Simple Smile Дано е много положителна ❤

Тихичко честито и от мен на Никол ☺ Най-хубавия Коледен подарък 🎁

Със синът ми съм забременяла точно по това време и разбрах точно след Н.Г. ... обожавам тези празници и месеци 🤗

Успех на всички за Коледни чертички 🥰

# 13
  • Мнения: 449
Здравейте момичета чета ви от известно време имам момче на 7години и една много тежка загуба в късна седмица този септември, след множество изследвания установихме тромбофилия на последния преглед ми казаха че от януари вече може да опитваме,толкова ме е страх и толкова много го искам, пожелавам успех на всички бъдеще мами, дано всеки има своето коледно чудо.

# 14
  • Мнения: 198
Честита нова темичка момичета, дано е на късмет, пожелавам през новата година много положителни емоции и така желаните 2 чертички( имам чувството, че се превръщат в блян вече)...HeartStuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт