Кръв в урината

  • 2 432
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да се посъветвам нещо. При рутинни изследвания на мъжа ми му излязоха еритроцити в урината 15 при норма до 2. Личната му даде направление за ехограф, там нищо не се видя. Междувременно си пусна стерилна урина и там резултата беше ешерихия коли, която беше резистентна към повечето антибиотици. Отново отиде при ЛЛ и тя му изписа антибиотик. Изпи го и веднага след това си пусна нови изследвания на урината. Резултата беше отново положителен за кръв, с еритроцити този път по-малко - 10 от допустими 2, обаче вече стерилната урина е чиста. Пак ще отиде за направление от личния лекар за специалист, но вече започвам да се тревожа от какво е. В началото мислехме, че бактерията е проблема, но сега сме пак в изходна позиция.

# 1
  • Мнения: 105
Бих ви препоръчала уролог . А ако сте от София определено той би бил проф.Панчев от Александровска . Няма да ви разочарова казвам го от опит.

# 2
  • Мнения: 4
Бих ви препоръчала уролог . А ако сте от София определено той би бил проф.Панчев от Александровска . Няма да ви разочарова казвам го от опит.
Не сме от София, но ще го имам в предвид. Благодаря Ви

# 3
  • Мнения: 2 645
да повтори изследването след седмица

# 4
  • Мнения: X
За да бъдат реални резултатите от стерилна урина, трябва да мине поне седмица от приема на последната таблетка антибиотик. Казвате веднага след това е направено контролно изследване....

# 5
  • Мнения: 1 343
Бих ви препоръчала уролог . А ако сте от София определено той би бил проф.Панчев от Александровска . Няма да ви разочарова казвам го от опит.
Като дойдеш на преглед, има ли в кабинета той ехограф, прави ли амбулаторно цистоскопия...? Защото съм ходила при един и само с очите ме гледал и е искаше документите от прегледите ми..Ами аз искам професор да ми направи цистоскопия, например, а не е да чете, какво е видял някой си там.

# 6
  • Мнения: 4
За да бъдат реални резултатите от стерилна урина, трябва да мине поне седмица от приема на последната таблетка антибиотик. Казвате веднага след това е направено контролно изследване....
Ами не знаехме, че трябва да мине време затова. Значи ще повторим изследването

# 7
  • Мнения: 105
Проф Панчев в кабинета си има всичко необходимо. Казвам пак имам не малко опит с утолозите личен около 5-6 години ходене по мъките . Правих всевъзможни изследвания и скенери(разбира се по заръка на доктор) и никой не знаеше какво точно ми е . Силно ме впечатлиха още първите му думи: Защо си правила всичко това ? Дай ми само обикновенната снимка. Видя снимката и каза точно ясно какво е . Вече 11 години след операцията ми незнам какво е болка вече не помня. И да знаете това не е реклама нямам никакви близки отношения с него. Лошото е това , че закъснява за прегледите. Смисъл те да речем са от 13 : 00 часа той още е в операция и вече почват закъсненията. Контакти за връзка с него имам .

# 8
  • Мнения: 1 343
Проф Панчев в кабинета си има всичко необходимо. Казвам пак имам не малко опит с утолозите личен около 5-6 години ходене по мъките . Правих всевъзможни изследвания и скенери(разбира се по заръка на доктор) и никой не знаеше какво точно ми е . Силно ме впечатлиха още първите му думи: Защо си правила всичко това ? Дай ми само обикновенната снимка. Видя снимката и каза точно ясно какво е . Вече 11 години след операцията ми незнам какво е болка вече не помня. И да знаете това не е реклама нямам никакви близки отношения с него. Лошото е това , че закъснява за прегледите. Смисъл те да речем са от 13 : 00 часа той още е в операция и вече почват закъсненията. Контакти за връзка с него имам .
Моля да дадеш телефона му и каква е цената на прегледите му? Със здравната каса абсурд да работи...Или работи?

# 9
  • Мнения: 105
0888554908- Панчев . С здравна каса мисля, че работи, но по дълго време се чака . Може и без направление 50-60 лв е прегледа .

0885021024-Митова това е сестрата на професора тя също записва часоове. Дори по добре направо на нея да се звънне.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 14:58 от AnMary

# 10
  • Мнения: 1 343
0888554908- Панчев . С здравна каса мисля, че работи, но по дълго време се чака . Може и без направление 50-60 лв е прегледа .

0885021024-Митова това е сестрата на професора тя също записва часоове. Дори по добре направо на нея да се звънне.
Много ти благодаря!

# 11
  • Мнения: 54 413

Ами не знаехме, че трябва да мине време затова. Значи ще повторим изследването

Ешерихията е много гадна и упорита.
Аз се мъча цяла година с нея и не мога да се отърва...
Пих страшно много АБ, посленият беше цял месец, след това 3 месеца Уроваксом и сега пак имам.
Не правете в никакъв случай цистоскопия. На мен ми направиха, точно в остра фаза на цистита, с кръв. От тогава имам постоянна болка в уретрата.
Сега ходя при друг уролог, той каза, че е недопустимо да се бърка в мехура при наличие на болки.
А тогавашния уролог бързаше да вземе парите от КП, не ми пусна дори обикновена урина, камо ли стерилна. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт