Математически турнири 1-4 клас. Тема №56

  • 48 155
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 190
Ако кажеш кой е твоят град може и да помогнем Simple Smile
Може индивидуално, не е задължително да е отбор.

# 61
  • Мнения: 1 766
Ако кажеш кой е твоят град може и да помогнем Simple Smile
Може индивидуално, не е задължително да е отбор.
Благодаря предварително, Велико Търново.

# 62
  • Мнения: 10 190
П. Евтимий, Славейков

# 63
  • Мнения: 1 766
П. Евтимий, Славейков
Благодаря, а вече знаят ли се датите и как става записването?

# 64
  • Мнения: 10 190
П. Евтимий, Славейков
Благодаря, а вече знаят ли се датите и как става записването?
Питай в конкретното училище, датите са различни с доста голям диапазон Simple Smile

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Добре, къде я има тази информация? При целия огромен интернет и аз не мога да открия примерно във Варна къде се провежда това състезание, кога, как става записването и т.н. Линковете на първа страница дават някаква супер обща информация, опитвам с гугъл да търся - ми нищо!

# 66
  • Мнения: 10 190
ми... като цяло никъде цялостно, с кръпки от Гугъл Simple Smile като напишете Математика без граници училище - и излизат къде са раздавали медали Simple Smile Значи там се провежда.. Ако не е вашето има разни школи.

ето и малко накуп това намерих:

Ако във Вашето училище не се провежда "Математика без граници", можете да заявите участие на посочените по-долу електронни адреси.
В Русе: iraeva@yahoo.com
В София: moliviya@abv.bg
В София: lozenec@materika.net
В Пловдив: електронен адрес centar.avigea@abv.bg
В Пловдив: matematika_plovdiv@abv.bg
Във Варна: office@materika.net
Във Варна: rebusvarna@abv.bg
В Шумен: zvezda_g@yahoo.com
В Димитровград: katya.chalakova@gmail.com
В писмото посочвате две имена, клас, училище и град.

Бургас – Образователен център , pitagor1234@abv.bg
Варна: ЦИО Вектор, deni.dim@abv.bg, бул. „Христо Ботев“ № 3А
Варна: Материка, office@materika.net
Варна: учебен център „Ребус“- гр.Варна,бул.“Сливница“55, rebusvarna@abv.bg
Димитровград – СМБ, smb.dimitrovgrad@gmail.com
Перник: e.igova@dir.bg
Пловдив: Образователен център „Авигея“, ул. Сан Стефано 57, centar.avigea@abv.bg ,
Пловдив: matematika_plovdiv@abv.bg, ул.Петко Д.Петков 39, Математическа занималня
София: кв. Младост, Образователен център Да Винчи, /http://davincikids.eu/category/m-b-g /
София: ж.к.Стрелбище, ул. „Нишава“, бл.116, Работилничка за умения „Моливия“, miramail@mail.bg
Стара Загора: с. Оряховица, фондация „Миню Балкански“, competitions@abv.bg


Есенен кръг – 21 – 31 октомври 2019 г
Зимен кръг – 27 януари 2020 г. – 10 февруари 2020 г
Пролетен кръг – 23 – 31 март 2020 г
Финал – Несебър, България – 3 – 6 юли 2020 г.

това им е ФБ - https://www.facebook.com/mathematicalmail

# 67
  • Мнения: 2 352
Добре, къде я има тази информация? При целия огромен интернет и аз не мога да открия примерно във Варна къде се провежда това състезание, кога, как става записването и т.н. Линковете на първа страница дават някаква супер обща информация, опитвам с гугъл да търся - ми нищо!
Като съвсем един клик разстояние - на първа страница на всяка математическа тема. Обаче съм чувала слухове, че Дидева си играе да сдъвква информация само за нейно лично удовлетворение, а не хората да я четат. Иначе съвсем дискретно го раздават и от МБГ - сайт, стар сайт, фейсбук страница …

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Нали това обяснявам, че досега кликах на линковете от първа тема! Нищо не излиза. Би ли ми показала на кой линк точно излиза конкретна информация, за да ми натриеш носа?

# 69
  • Мнения: 2 285
Месечинке, за Варна има два центъра, които поддържат доста старателно сайтовете си - "Материка" и "Ребус". Избираш си един и си го следиш за информация. Сигурно някъде след Нова година ще пуснат дати за зимния кръг.

# 70
  • Мнения: 28 868
Нали това обяснявам, че досега кликах на линковете от първа тема! Нищо не излиза. Би ли ми показала на кой линк точно излиза конкретна информация, за да ми натриеш носа?

Сайтът на МБГ от стр.1 се отваря. Виж дали при теб няма някакви забрани...

# 71
  • Мнения: 2 352
Нали това обяснявам, че досега кликах на линковете от първа тема! Нищо не излиза. Би ли ми показала на кой линк точно излиза конкретна информация, за да ми натриеш носа?
Щом толкова държиш. Клик вляво на мишката върху надпис Математика без граници. Отваря се новия им сайт. И там не може да бъде, но някой си е играл за сложи един надпис контакти. Ей там отговарят на въпроси.

# 72
  • Мнения: 367
Записвам се да следя 😊 Дъщиря ми има желание да ходи, но искам да я подготвя преди състезание.  Втори клас е

# 73
  • София
  • Мнения: 370
За есенния кръг на МБГ им писах във ФБ и доста бързо ми отговориха за моя град къде се провежда за такива, в чиито училища го няма.

За КМС над колко точки има медал, знае ли се отсега или се определя на някакъв друг принцип?

# 74
  • Мнения: 10 190
КМС - за макс. на клас/училище домакин - златен, -1 сребърен, -1 бронзов
като гледам от предни години поне в Пловдив е все така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт