В Зона Б5, ОДЗ )50, мисля го кръстиха Куики (на нескуик). Там ходиха и двете ми деца от яслата, до края. Изключително доволна съм, това е една от малкото детски заведения, които се славят като много добри. Яслата е перфектна, отношението към децата на изключително високо ниво, едни и същи жени са от доста години, с опит.Директорката с отворени обятия приема *дарения*. Проблема е, че има огромен наплив от деца буквално от всички краища на София, като всеки предлага да дари нещо и мизата е висока.Директорката се води много от външния вид и работата на родителите. Има определено предпочитания към млади, добре изглеждащи, делово облечени двойки, съответно с добре платена работа. Много е важен разговора с нея и как ще се представите, дали ще я грабнете. Ако не и допаднете, дори да давате мило и драго-няма да ви приеме. Наистина желаещите са страшно много и записванията стават още до шестият месец на бебока.Приема не става по списъците обаче, аз отидох, когато малката беше на 1,6 г. ислед 2 седмици бяхме за първи ден на ясла.Водих я седмица, за да не изпуснеме реда, после починахме до към 2 годинки и започна чак тогава редовно да посещава.Леле, олях се от писане....
Успех!  bouquet