Избор на сушилня - Тема 14

  • 35 364
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 33
Преди първото пускане трябва ли да се пусне празна и на коя програма.? Сложихме я в спалнята.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Защо,какво ще върти празна? Четете си инструкциите,там е упоменато какво точно и трябва ли изобщо да се прави  нещо преди първото пускане.
И не си мислете,че ще можете да спите в тази стая докато работи сушилнята !

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 17:39 от Мъж с пушка

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Здравейте, дали е добра тази сушилня  https://www.technomarket.bg/sushilni/whirlpool-ft-m11-72-eu-09176183 , на промоция е с пералня и с 6 години гаранция, а аз имам нужда и от двете. По принцип се бях насочила към https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-ELECTROLUX-EW8H458B/p/688334, но тези 6г гаранция ме вкараха в голяма чуденка Simple Smile

# 288
  • Мнения: 11 642
Бих избрала Електролукса винаги пред дугата и с никаква гаранцуя не могат да ме зарибят.
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-electrolux-ew7h438b
Тази е по_евтина.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 19:27 от petiaivanov

# 289
  • Мнения: 351
Аз също бих избрала Електролукса. Много негативни отзиви прочетох за whirlpool, покрай избора на нашата сушилня. На Електорлукс имаш 8кг срещу 7кг на другата. Също така Електролукс има мисля две програми на максимален капацитет - 8кг - памук и смесени.

# 290
  • Мнения: 4 079
Не бих избрал elektrolux'a. И той страда от същото инфекциозно заболяване, като братовчедка си AEG, серия 8.Gorenje,Bosch,Beko е по-добър избор във възможния за платеца ценови праг.

# 291
  • София
  • Мнения: 12 006
Не бих избрал elektrolux'a. И той страда от същото инфекциозно заболяване, като братовчедка си AEG, серия 8.Gorenje,Bosch,Beko е по-добър избор във възможния за платеца ценови праг.
Sweat Smile доживях да чуя,че Беко и Горение били по-хубави от АЕГ и Електролукс! ЖДБ!  Joy
А от къде дойде това, че електрилукс имали дефектни модели , като аег /които са само в 8ма серия и са единични случаи/?

# 292
  • Мнения: 449
Здравейте ,  аз да попитам ако някой има тази ароатизираща топка на д-р Бекнам , по колко ароматизатор слага и дали мирише прането . Аз си купих онзи ден и сложих доста от шишенцето с аромата , но след като извадих дрехите те въобще не миришеха на ароматизатора , все едно нищо не бях сложила . Честно казано останах много разочарована .

Относно сушилня в спалнята , аз проблеми нямам, и моята е там , защото другаде място нямам . По принцип не я пускам да работи когато спим там , но се е случвало единици пъти и не ми е било проблем шума , но то всеки на различни шумове може да спи .

# 293
  • Мнения: 53
Здравей те, имам проблем със сушилня самсунг. Като я пусна светват индикатори за вода и запушен филтър и изгасват, но след 5 мин ми свети индикатор за филтър и сушилнята спира. Пускам я отново, но върти околко 4 часа и дрехите са влажни. Всичко съм почистила.

# 294
  • Мнения: 11 642
Щом твърдите, че всичко е чисто, тогава я излючете за 10 мин от контакта и пробвайте пак. Да няма някой филтър, който пропускате? Погледнете в книжката.

# 295
  • Мнения: 449
За всички , които са в процес на търсене на сушилня , вижте новата на Бош , която вече сама почиства и филтъра на вратата и не е необходимо да се чисти след всяко сушене Hug

https://www.bosch-home.bg/specials/autoclean

# 296
  • Мнения: 3 057
Здравейте ,  аз да попитам ако някой има тази ароатизираща топка на д-р Бекнам , по колко ароматизатор слага и дали мирише прането . Аз си купих онзи ден и сложих доста от шишенцето с аромата , но след като извадих дрехите те въобще не миришеха на ароматизатора , все едно нищо не бях сложила . Честно казано останах много разочарована .

Относно сушилня в спалнята , аз проблеми нямам, и моята е там , защото другаде място нямам . По принцип не я пускам да работи когато спим там , но се е случвало единици пъти и не ми е било проблем шума , но то всеки на различни шумове може да спи .

Аз я имам-и даже бях писала тук-пишеше на шишето,че се слага половината количество и го сложих-нямаше миризма-само самата сушилня отвътре Simple Smile))))) и самата топка.Не става..

# 297
  • Мнения: 449
Ужасс и аз какво съм чела ... пари на вятъра пак Anguished

# 298
  • Мнения: 3 057
Случва се Simple Smile ,аз що пари издадох за омекотители и кърпи/за да махна наелектризирането./...добре,че топката я взех на прИмоция за 12 лв...

# 299
  • Мнения: 53
Щом твърдите, че всичко е чисто, тогава я излючете за 10 мин от контакта и пробвайте пак. Да няма някой филтър, който пропускате? Погледнете в книжката.

Общи условия

Активация на акаунт