Пазаруване от Amazon - тема №87

  • 58 008
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Като има Прайм, не е нужно поръчката ти да е 29 евро.Може и за 5 евро да си поръчаш нещо, с БД до Немски адрес.

# 376
  • Мнения: 5 597
Мистик,по описание е доста малка,прецени дали ще ви устройва.

# 377
  • Мнения: 1 050
Мария беше дала снимки преди 1-2страници. На мен ми трябва за третокласник, който има шкафче в у/ще.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Отказах се, благодаря! Simple Smile

# 379
  • Мнения: 16 871
Здравейте и аз да попитам имате ли парочистачка и каква? Загледала съм се в Керхер, но се чудя най-новата 5цата дали си заслужава парите или да взема по-стар модел? Ако препоръчвате и друга марка, моля споделете Hug
Имам 4 серия на керхер. Доволна съм. Когато аз купувах разликата с 5 беше значителна и това ме спря. Не я ползвам особено често, но бързо се почиства с нея и ефектът е супер.

# 380
  • Мнения: 4 671
благодаря Simple Smile))) и аз точно 4ката загледах. За всичко ли я ползваш? За колко си я взела тогава?

# 381
  • Мнения: 133
Здравейте !

Преди време се коментираше проблем със Save & Subscribe. Но не го откривам сега .

Не мога да се абонирам за нищо . Само ми добавя артикулите в кошницата. Пробвах от различни устройства - телефон , таблет , лаптоп .

Може ли да помогнете със съвет ?

Благодаря !🌺

# 382
  • Мнения: 16 871
Дрийм, за цена трябва да се разровя и ще ти пиша допълнително.  Иначе съм впечатлена колко лесно почистих печката. И на изчистеното леших да правя мапмалад, който изкипя и загоря.... изчистих супер бързо, въпреки че беше пекано над 3 часа. В банята за плочки, мивка, под, за тоалетната (с отделни приставки, разбира се), абсорбатор, миялната си измих от вътре. Не съм мила стъкла с нея. Въобщи за каквото се сетиш вместо яко търкане. Носих я на мама и на баба и те да си чистят баните и кухните.
Пак казвам, аз не я ползвам често,  но е полезна.

# 383
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте !

Преди време се коментираше проблем със Save & Subscribe. Но не го откривам сега .

Не мога да се абонирам за нищо . Само ми добавя артикулите в кошницата. Пробвах от различни устройства - телефон , таблет , лаптоп .

Може ли да помогнете със съвет ?

Благодаря !🌺

При мен се реши с apps. След два дни разговори със съпорта, накрая една служителка се сети да ме накара да пробвам през него.

# 384
  • Мнения: 133
Здравейте !

Преди време се коментираше проблем със Save & Subscribe. Но не го откривам сега .

Не мога да се абонирам за нищо . Само ми добавя артикулите в кошницата. Пробвах от различни устройства - телефон , таблет , лаптоп .

Може ли да помогнете със съвет ?

Благодаря !🌺

При мен се реши с apps. След два дни разговори със съпорта, накрая една служителка се сети да ме накара да пробвам през него.

Благодаря за идеята , но пак не става 🤨

# 385
# 386
  • Мнения: 28
Здравейте, поръчах си четка за почистване на лице Remington fc 1000, която се оказа дефектна- завъртя два пъти четката и остана само бученето. Много съм нещастна! Сега трябва да я върна. И понеже бях много афектирана отбелязах направо връщане и възстановяване на сумата. Разпечатах бланките и сега какво се прави- някъде трябва ли да попълвам нещо?
После реших, че няма да е зле да ми я подменят. Обаче индийката, с която говорих, ми обясни, че имат останали само 4 бройки и не може да ми я подменят. Трябвало да си поръчам отново. Това обаче вероятно ознчава, че отново ще платя дотавка. И понеже за пръв път поръчвам от Амазон, моля, обяснете как е най- изгодна доставката от немския Амазон.
Благодаря на отзовалите се на лаишките ми въпроси!

# 387
  • Мнения: 1 675
Дали в амазон има изгодна алтернатива на капсулите за кафе долче густо?!

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Момичета...относно серума с вит.С...ще кажете ли как се ползва...? Всяка вечер ли нанасяте или ...?

# 389
  • Мнения: 771
Даринандия, ако намериш нещо изгодно сподели. Иначе за любителите на Starbuck's има капсули за Долче Густо по 12 броя са в кутия. Аз пробвах любимото ми Карамелено Макиато и ми хареса. Пускам линк за комплект от 6 кутии които излизат по 7,20лв кутията в момента. Има и други разновидности разбира се Simple Smile

https://www.amazon.co.uk/dp/B07X2YN471/?coliid=I1HIV792TRCHNE&am … _=lv_ov_lig_dp_it

Общи условия

Активация на акаунт